Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samoobrona
Ty na prawdę dziwny jesteś... W 1tyg się nie nauczy, ale pójście do nauczyciela będzie jeszcze gorsze. Będziesz śmieciem wśród towarzystwa.
Plagiatuję nicki II:
Jak będzie za Tobą szedł i wiesz, że zaraz Cię popchnie, weź taki porządny zamach i jeb z sierpowego prosto w twarz. Skuli się to z kolanka w twarz, potem w krocze i czekasz, aż 2 podskoczy. Tamten się z bóli zwija Dodgy. Możesz też kastet kupić dla poprawy efektu Big Grin.
Reply
morze nieh mó pokarze twojom ortogafie i intelfunkcje to siem przestrarzy i óćekńe.

A tak na serio. Klawiatura ci szwankuje? Huh
Reply
Odpinam i zaplatam dwa w jeden. Z klamry tłukę typa, dość boli chyba.
Reply
ja bym ci radził po za szkołą to załatwić a nie w szkole bo kłopoty w szkole mogą być
a jak go chcesz sprać to

-gazem pieprzowym po oczach
-walnij z całej siły w brzuch go
-potem po twarzy z pieści
-i na koniec kopniaka pod brodę
i to wystarczy
Reply
No, ależ racja niech lepiej go pobije i będzie kmiotem, tak stawianie się polecam.
Singouur:
Owszem, mam poustawianie skróty klawiszowe i nie mogę na przykład napisac (c z kreską).
A, to że popełnię błąd i napisze " noż " zamiast " nóż ", taki nawyk z gry wiem.
Reply
Nie mówię o pobiciu, mówię o nauczeniu się szacunku do siebie. Jak takiego nastraszy, to da mu spokój i innego znajdzie.
Reply
Ja w 1 biłem się ze wszystkimi cwaniakami Tongue
Reply
Ja znam jeden sposób, który sprawdza się w każdej nadzwyczajnej sytuacji(chyba że to psychopata, lub narkoman). Musisz po prostu do niego wyskoczyć z pięściami, i zacząć wykrzykiwać że ma się od ciebie ''odwalić'', gościu albo Cię zostawi, albo skończy się nawet na jego przeprosinach. Ja używałem tego sposobu wiele razy, do starszych, zawsze skutkował na jeden z tych sposobów. No chyba że jesteś ostatnim chuderlakiem i chodzącym szkieletem. Cool
Reply
1 klasa gimnazjum i masz takie problemy w szkole? O dziwo kiedy ja chodziłem do szkoły a było to jeszcze niedawno nie pamiętam żadnej przemocy, tyle co głupie przepychanki albo turniej na rękawice bokserskie w szatni przed WFem.

Widzę że tu co druga osoba to zawodowiec i pro elo fajter z ulicy, zawsze czekam na takie tematy, pośmiać się można. Tongue Ta, kastety i tego typu rzeczy w gimnazjum? Chyba ktoś tutaj proponuje za wysoką ligę na dzieciaki Smile

Prawda jest taka, że niczego nie nauczysz się w miesiąc. Osobiście chodziłem na judo kilka lat i nieraz wałęsając się po sąsiednim mieście Tarnowie spotykałem "blokersów" którzy zaczepiali dość niefajnie. Powinieneś po prostu znać kilka zasad:

1. Jeśli podejmujesz się walki z kimś w grupie, musisz ich rozdzielić, aby nie mieć do czynienia z dwoma naraz,
2. Naucz się wykorzystywać impet/siłę przeciwnika- jeśli na Ciebie wprost biegnie naucz się techniki dźwigni (youtube) i nawet 80-100 kilogramowy pulpet przeleci dobre kilka metrów nad twoją głową.
3. Ogarnij technikę ataku kolano/brzuch/kark, 3 miejsca najbardziej bolesne, ja prawie zawsze walkę kończyłem w kilku ciosach chociaż nie jestem zbyt umięśniony (181cm/68kg) to dawałem sobie radę z mocniejszymi.

A przede wszystkim: nigdy nie daj się ośmieszyć, stawiaj czoła nawet najlepszym, ale nie pokazuj swojej słabości, wyjdź z głową podniesioną do góry- ZAWSZE.

Pozdrawiam
Reply
Zawsze, na jedno wychodzi, albo on mu oprawi twarz, to on pójdzie to nauczyciela, albo na odwrót.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)