Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Vitali Klitschko
Tak jak w temacie ? Co myślicie o tej walce ? Będziecie wykupywać transmisję od polsatu za 40 zł ?

Ja na przykład mam zamiar kupić tą usługę od polsatu. Chociaż jestem temu przeciwny z tego powodu, że nie długo to nawet będzie trzeba płacić za zwykły mecz jak dalej będzie wszystko szło w tą stronę. Exclamation
Reply
Będzie w "eNce" ponoc..

; d

A po za tym w necie będzie za free
Reply
Nie wiem, czy bardziej opłaca się tą walkę obejrzeć w necie na żywo. Jak to robiłem z wrestlingiem.

Co do walki to myślę, że Adamek ma 25% szans na zwycięstwo. Kliczko to legenda, ale jeśli nasz Góral będzie walczył swoim stylem, będzie miał szanse na zwycięstwo, bowiem Kliczko nie lubi tego stylu. Walka będzie taka: w przypadku Adamka raczej wygra przez punkty, Kliczko - przez nokaut.
Reply
Polak walczy z tym słabszym kliczkiem ; d
Reply
Smile 
Obaj to legendy.
Reply
Ale Wladimir lepszy.. ; d
Reply
Transmisja będzie na kanale "RTL" za DARMO, przeczytałem to na wp.pl, bo ten cały dyrektor tego RTL powiedział, że niby zakazane jest sprzedawanie takiego czegoś i jest na tym programie za FREE ! Cool
Reply
Widzę, że wierzycie w Adamka Angry A ja na 100% wykupuje tą transmisje. A w necie będzie wątpie.
Reply
Lepiej na RTL pooglądać za free, pewnie Kliczko go położy, a jeśli by Adamek wygrał to najwyżej na punkty, bo innego rozwiązania nie ma Cool
Reply
Oglądam na RTL, minus to, że koment po niemcu będzie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)