Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry/Zabawy poza .
Quote:Witam, cześć i czołem (ew. ahoj) jak kto woli.
W tym temacie chce Wam przedstawić Gry i Zabawy poza grą Gra. Gry będą na Swoich poziomach:
#Najczęstsze - 95%-100%
#Trochę mniej - 80%-85%
#Średnio - 60%-75%
#Mało, ale trochę - 30%-45%
#Czasami, ale rzadko - 15%-20%
#Nasze (wymyślone) - 0%-2%
Będę w każdej zabawie wklejał screen pola gry Smile.

Quote:Piłka Nożna - Najczęstsze

Nie wiem kto by nie znał tej gry, ale jak by akurat tak było to napiszę coś.
Pole:
Uderzamy piłkę, piłka odbija się od naszej strony w jego i teraz zaczyna się gra. On odbija piłkę (musi wylądować na naszą stronę) i my odbijamy na jego. Gdy nie odbiję (nie trafi) zdobywamy pkt.
Quote:Tenis - Najczęstsze

Częsta gra.
Pole:
Quote:Baba Jaga patrzy - Najczęstsze

Jedna osoba stoi i zamyka oczy (ew. zakrywa) i mówi: Raz, Dwa, Trzy, Baba Jaga patrzy. My gdy się odwróci bez ruchu stoimy. Jak się ruszymy wracamy na start. Jak osoba dobiegnie do ''Baby Jagi'' on teraz nią jest. Fajna zabawa jak jest wielu ludzi Smile.
Quote:Łysy Trampek - Trochę mniej

Musimy znaleźć położenie ze ścianą. Bierzemy piłkę i kopiemy. Każdy kopie nią i musi odbić się od ściany. Jednak jak się nie odbije ma kolejne litery wyrazu ŁYSY. I gra toczy się do końca.
Quote:Klasy - Najczęstsze

Są różne zasady ale ja znam te co napiszę.
Pole: http://www.estcomp.ro/~cfg/polsotron2.gif
Rzucamy kamyczek i np. wyląduje na 4. Skaczemy prawa - 1, lewa - 2, obie - 3, i tak dalej. Jak stajemy na 3 bierzemy kamyczek i skaczemy do końca i zawracamy. Jeżeli zrobimy to dobrze to... No... dobrze Cool! Gramy dalej.
Quote:Niemiec - Średnio

Do tej gry potrzebna była bramka, piłka do nożnej, i 3-5 zawodników (w więcej jest beznadziejnie). Dokładnie chodziło o strzelenie bramkarzowi wybieranemu na samym początku gry, dziesięciu bramek. Reszta zawodników mogła maksymalnie jeden raz kontakt z piłką, dopóki nie dotknęła jej druga osoba coś jak "Jedno podanie". Gdy zawodnik, który nie stał na bramce wykopał piłkę na aut, wtedy zmienia się w bramkarzem, a bramkarz który załóżmy nie obronił już 5 bramek zachowuje je na swoim koncie. Ten który uzbiera 10 wpuszczonych goli, musi stanąć naprzeciw słupka, odwrócić się, a następnie uczestnicy z odległości półtora metra uderzają w niego. Głównie w nogi, tyłek. Big Grin
Quote:Czarny Lud - Trochę mniej

Są dwa murki na przeciw siebie ok. 7-8m, może gonić się np 5 ludzi, jedna osoba goni i jak złapie drugiego to w tedy gonią we dwóch itd. a jeżeli już zostanie jedna osoba do złapania to ona w tedy goni od nowa. Smile
Quote:Kamień, Papier, Nożyce - Najczęstsze

Prosta gra, wybiera się papier, kamień lub nożyce. Papier - Ręka otwarta, Kamień - Pięść, Nożyce - Dwa palce. Papier owija kamień, kamień niszczy nożyce, nożyce kroją papier. Gra dla 2 osób. Miłej zabawy.
Quote:Król - Trochę mniej

To gra w kosza. Ustawiamy się po prawej stronie kosza. I wybieramy króla, który zbija, staje na środku. Gdy trafimy 3 razy idziemy na środek, gdy na środku trafimy 3 razy to na lewą, a gdy tam 3 razy, jesteśmy królem. Jednak gdy król nas zbije cofamy się o jedno miejsce, ale jak jesteśmy zbici na początku do pod kosz. Robimy 1 krok i musimy trafić. Jak zbije pod koszem 3 razy, albo wypadamy, albo idziemy daleko od kosza i mamy ostatnią szansę. Jak dla mnie fajna gra.
Quote:Myślę, że się podobało. Za nowe zabawy daje +!
Gry/Zabawy, które dodam jutro, bo muszę już iść:
-Policja i Złodzieje
-Skakanka
-Rzut kamykami
-Butelka
-Stop Ziemia
-*CS*
Miłej zabawy. Pozdrawiam:
Heart Paladyn Mocy X Heart
Reply
moze skakanka?
Reply
No może i tak Big Grin Jutro dodam, bo dziś już lecę. Wszystkim, życzę dobrej nocy. Pa pa Big Grin
Reply
"Boisko" do ping ponga: http://www.fa-bil.pl/zdj_produkty/98_ping1.png
Boisko do tenisa: http://www.tenisportal.com/gif/kort-wymiary.gif
Reply
papa, moze klasy Big Grin
Reply
Suoneckzo. I tyle.
Reply
A chowanego Big Grin
Reply
No tak, o wszystkim zapomniałem! Dodaje nowe 2 pola dzięki. Ale chce mi się spać! Smile Dobranoc! Big Grin
Reply
Darty! Rzucanie rzutkami w tarczę jest boskie! :<

Ostatnio żółci wygrali u mnie z czerwonymi 122:94 >.< :<
Reply
Berek? Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)