• 3
  • 4
  • 5
Liga Angielska - Sezon 2011/2012 czas zacząć!
Mam już tego dość, ileż można! W innych tematach "plujesz" na Pepe, a teraz nie umiesz się pogodzić z tym, że Twoja drużyna zremisowała. Nazywasz siebie kibicem? Śmieszne. Zresztą Twój nick wszystko mówi... Dla Ciebie bramka z karnego to bramka podarowana od sędziego. Pierwszy karny był ewidentny, drugi - nie wiem, nie widziałem, więc się nie wypowiadam. Obwiniasz za wszystko sędziego... a co Ty myślisz, że sędzia to robot, który wszystko widzi? Nie! To też człowiek, może się pomylić. Poszukaj przyczyn wśród piłkarzy Chelsea lub dobrej postawy graczy MU.

Może mnie poniosło, ale mam dość takiego "kibicowania".
Brick
Najśmieszniejsze jest to, że on nie widzi tych sytuacji z pierwszej połowy, kiedy Cahillowi należała się kartka, a United karny po faulu na Welbecku Big Grin

To takie gdybanie. Big Grin Patrzmy na fakty - remis 3:3 i 2 pkt straty United do City. Ale wierzę, że to Czerwony Diabły będą świętować triumf w lidze! ^^
Moim zdaniem mogło być 267 karnych dla Manchesteru United!
No chyba nie. Confused
Brillante:
City może potracić jeszcze punkty z płotkami, tak samo United. City ma jeszcze mecze przed sobą z całą czołówką: Arsenalem, Tottenhamem, Liverpoolem, Chelsea i dobrze prezentującym się Newcastle. United tak samo, odliczając wygraną z Arsenalem i remis z Chelsea. Także najważniejsze spotkanie - City vs. United. Bardzo dużo może się jeszcze pozmieniać. Dwa punkty na obecną chwilę to nic. Mogą przeważać 10 lub mieć 10 straty na koniec sezonu.
Moja klasa się dzieli na dwie mocne grupy - fani Czerwonych Diabłów oraz The Blues. Big Grin Po 50 minutach meczu, chciałem tym "Czerwonym" śmiać się w twarz przez cały dzień, ale po 90 minutach stwierdziłem, że będę się śmiać z obu. Big Grin
Co do meczu, Chelsea powinna wygrać, grała lepiej. Webb to nie sędzia, gwiżdże każde przewinienie. Torres jak zwykle nie potrafił wykorzystać stu procentowej sytuacji, świetnie grał Mata, De Gea pokazał dwiema-trzema interwencjami co potrafi. Zaskoczył mnie Sturridge( chyba tak się pisze), był na tej samej stronie boiska co Ryan Giggs, a nie potrafił z nim sobie poradzić na szybkość. Hoho. Big Grin
Skończ. Jakby Chelsea strzeliło z karnych to by Cię w tym temacie nie było. Noł kraj dzieciaku.
Thumbs Down
A Liverpool zremisował. I to mnie cieszy, bo to zdecydowanie satysfakcjonujący wynik, jak na obecną formę The Reds.
Jeszcze Liverpool i mamy lekki spokój. Grudzień-Styczeń to najgorszy okres a zwłaszcza że jak przystało na United, mamy szpital. :<