Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Angielska - Sezon 2011/2012 czas zacząć!
Wzmacniają atak ,gdyż Chamakh i Gervinho w zime wyruszają na Puchar Narodów Afryki.Wenger już wcześniej to zapowiedział ,że kupi jakiegoś napastnika.
Narazie to tak wygląda ,że nikt nie rozgrywa ,bo Wilshere(główny rozgrywający) ma kontuzje.
Diaby też może grać play makera ,ale też dokucza mu uraz . Angry A sam Ramsey i Song nie są zgrani i to tak wygląda.

Inthef:
Zasłynął tylko tym ,że dostał od kolesia z Birmingham prostą nogą w okolice piszczela i nie grał ponad rok . Potem stracił forme i został sprzedany do Szachtara chyba. Big Grin
Reply
I tak było z Eduardo. Big Grin
Athaniel:
Hazard by był dobrym wzmocnieniem. Gwiazda Lille i nie wiem, czemu kupili Gervinho zamiast niego, kiedy on gra na tych samych pozycjach i ma lepsze umiejętności. Poza tym jest młodszy od Afrykanina.
Dominik Waleczny:
Co do Traore: według mnie nie ma się nim czym szczycic. Ot, taki przeciętniak dobry na rezerwy Arsenalu. Tongue To moje zdanie.
Reply
Information 
(2011-08-29, 10:26:59)Aryan Wrote: Odpowiem tak jak powiedział mój wujek fan Arsenalu od 15lat. Clichy zawodnik za, którego można było wyciągnąć 30mln sprzedał go za 7mln, bo...Odmładza skład. Nasri tak... Poszedł na tygodniówkę, a Fabregas, bo "w genach ma krew Barcelony". Eduardo... Sami wiecie jaki był. Sagne sprzedał też można było za niego wyciągnąć 20mln. Jedyne transfery jakie zrobił to jakiś zawodnik z 3 ligi za 12mln, więc co to za interes? Doświadczony Clichy (7mln) za smarka 18lat (12mln)? No wielcy mądrzy? A dlatego tak grał, bo "odmładza skład" i nie miał nikogo doświadczonego....Zapewne sprzeda jeszcze Van Persie'ego i Arshavina bo psują średnią wieku -.- Na obronie jedyny doświadczony to Vermalean, który ma kontuzje... I może Koscielny, a reszta do 20lat. Więc jak się panowie nie znają to się panowie nie wypowiadają.


Zacznijmy od tego paru słówek na temat poszczególnych piłkarzy.
-Fabregas jest piłkarzem który mnóstwo czasu spędził w Barcelonie, w dodatku jest Hiszpanem. Chciał wrócic do swojej ojczyzny i klubu przez co tą decyzje musimy uszanowac.
-Nasri to zawodnik który pragnie zdobywac tytuły. Odszedł do City w nadziei że te cele spełni.
I na koniec zacytuję Sir Alexa: ''Z niewolnika nie ma zawodnika''. Jeśli chcą, niech odchodzą. Kropka.
Reply
No, tak.Ten koleś zwie się Taylor (chyba), 10 miesięcy kontuzji, wiele bólu itd.
Żal mi go było..
Reply
A ja zacznę od tego, że Wenger miał całe dwa miesiące na wzmocnienie pierwszej jedenastki Arsenalu. Co zrobił? Kupił 17-latka za 12 milionów funtów który przez pierwsze 3 sezony nic nie zrobi.

Arsenal na gwałt potrzebuje na gwałt kilku dobrych zawodników, bo jeśli przez te 3 dni Wenger nic nie zrobi, to marny los Kanonierów.
Reply
To prawda, Wenger trochę zepsuł Arsenal, ale mają szansę się odbudować, jakiego im innego znajdziesz trenera? Co prawda Wenger to( bez urazy) kiepski trener na początek tego sezonu, stracili Nasriego bo on chciał zdobywać trofea, i Cesca bo Fabregas poszedł za głosem serca.
Reply
Może planuje poświęcic uwagę szkółce? To jego sprawa co zrobi ze składem Arsenalu.
Wojownik-Ackar:
A co On miał do powiedzenia? Myślisz że chciał aby najlepsi zawodnicy odeszli?
Reply
Nie, jednak wróże Arsenalowi:
Jeśli się poprawi 5-7 miejsce, jeśli nie 10-17 miejsce....
Reply
Stracili Nasriego, bo chciał zdobywać trofea? Powiem krótki. 180k tygodniówki.
Reply
Ehh, ty też jesteś SUPER kibicem MU, i myślisz że gwiazdy idą do MC przez kasę?, NASRI NIE LECIAŁ NA TYGODNIÓWKI, ON CHCIAŁ TROFEA.
Tygodniówki też go przyciągały, ale mu chodzi głównie o trofea, a Arsenal ma mniejsze szanse na ich zdobywanie...

I nie myśl że oceniam cie na pseudokibica MU, bo oceniam cie tylko na kibica MU. Jak cię uraziłem to sorry.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)