Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żużel.
Witajcie. Chciałbym tutaj poruszyć temat bardzo 'czarnego' sportu, oczywiście chodzi o żużel. Smile Jak wiadomo, polski żużel jest najsilniejszy na świecie, aż dziwię się, że jeszcze nie powstał tutaj taki temat. Komu kibicujecie? Ja kibicuję Falubazowi Zielona Góra. Nie jestem jakimś zagorzałym kibicem, no ale jednak. Smile Najlepszy żużlowiec? Według mnie Tomasz Gollob. Tyle lat... po prostu wielki szacunek. Smile
Zapraszam do dyskusji. Smile
Reply
Information 
Hmm, wreszcie ktoś zrobił, nawet ja chciałem. No to tak, ja kibicuję Unibax'owi Toruń <3.Wg mnie najlepszy żużlowiec w Polsce-Jarek Hampel, na świecie -Tomek Gollob. W zeszłym roku uwielbiałem Wieśka Jagusia, po prostu mój ulubiony Smile , ale skończył karierę-wielka szkoda.
Reply
Hampel też jest bardzo dobry. Tongue Zaraz po Gollobie. Tongue
Reply
No niech Ci bęzdie, swoją drogą lubię też Janusza Kołodzieja, tylko ,że po tym wypadku w Lesznie jakoś się pozbierać nie może, w zeszłym roku przecież On miał 2 średnią w Polsce, po IMŚ Tongue
Reply
A Mistrzem Świata wg Ciebie kto będzie? Ja stawiam oczywiście na naszą dwójkę Polaków, ale Greg Hancock na razie idzie, można powiedzieć, jak burza. Big Grin
Reply
Według mnie mistrzem zostanie Greg Herbie Hancook. Jeździ bardzo dobrze tak jak mówiłeś, i sądzę ,ze jeszcze do końca ten sezon, albo następny i koniec kariery. Smile
Obstawiam tak:
1.Hancook
2.Gollob
3.Crump
4.Hampel
8.Kołodziej
11.Holta

Smile

A co sądzisz o Leigh Adamsie? Smile
Reply
A ja kibicuję Marmie, z rodzinnego miasta Cool. Ale nie ogarniam zasad tego żużla :x
Reply
A co tu ogarniać? Cool
Reply
4 Kółka i już Cool
Reply
Quote:Wg mnie najlepszy żużlowiec w Polsce-Jarek Hampel, na świecie -Tomek Gollob.

Eee? Huh Czyli najlepszy żużlowiec na świecie w Polsce nie jest najlepszy?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)