Na kij mi on? :<
Pojawi się dziś 2 połowa meczu barcy ?
Druga połowa meczu FC Barcelona vs AS Roma Smile

Witamy po przerwie! Po pierwszej połowie Barcelona prowadzi 2:1 z Romą.
45 min. Roma wznawia grę.
48 min. Kranjcar do Pizarro, zagranie do środek do Tottiego. Podbiega przed pole karne, wycofuje do De Rossiego, podbija piłkę, strzał z volleya ... Valdes przejmuje piłkę.
51 min. Busquets do Iniesty, krótkie podanie do Pedro, strzał ... Kolarov w ostatniej chwili wybija. Rzut Rożny dla Barcelony. Wykonuje Xavi.
52 min. Długie podanie do Messiego, szybki strzał ... Prosto w ręce Stekelenburga.
55 min. Kontra Romy. Pizarro przy piłce, wspaniałym dryblingiem mija Inieste. Alves przejmuje, długie podanie do Xaviego. Prostopadła piłka do Messiego, dośrodkowanie do Pedro ... Kolarov zamyka podanie.
58 min. Kranjcar przy piłce. Zaczyna rajd, Puyol wykonuje ostry wślizg. Faul! Rzut wolny dla Romy. Jest szansa na Gola.
59 min. Szybka piłka do Krkića, strzał z daleka ... Valdes piąstkuje, Totti piętą podaje do De Rossiego strzał ... Gool! Co za akcja Romy! 2:2
60 min. Barcelona wznawia grę.
60 min. Zmiana w drużynie Barcelony. David Villa opuszcza boisko, za niego do gry wchodzi Diego Forlan!
65 min. Busquets do Iniesty, dośrodkowanie w pole karne, strzał Messiego ... pudło!
68 min. Powolne rozgrywanie akcji przez Romę. Gra toczy się w polu karnym. Kranjcar do Krkića, mocny strzał z 12 metrów ... Valdes pewnie przejmuje piłkę.
70 min. Kolejna zmiana w drużynie Barcelony. Sanchez wchodzi do gry zamiast Pedro.
73 min. Busquets do Xaviego, podanie do Iniesty, dośrodkowanie do Forlana, strzał z główki ... Goool ! Ależ piękny strzał. Co za gracz! 3:2
74 min. Roma wznawia.
80 min. Taddei wycofuje do Richardsa, długie podanie do przodu. Abidal zamyka podanie.
84 min. Sanchez mija Júana, mija zwodem także Cicinho, akcja sam na sam z bramkarzem. Techniczne uderzenie ... Goool! Stekelenburg nie miał szans na obronę!
85 min. Roma wznawia grę.
88 min. Krkić uderza z dystansu ... piłka przelatuje obok słupka!
90 min. Koniec! Kapitalny mecz Barcelony. Końcowy wynik 4:2. Barcelona słusznie wygrała ten mecz, jednak Roma cały czas walczyła o zwycięstwo! Obie drużyny pokazały co potrafią.

Tak jak obiecałem. Druga połowa wieczorem (no trochę później u lekarza byłem, jutro rano badania). Chyba dłuższa.