Football .
Sprzedam jedynie pana nazwiskiem Varane! Robimy na zasadzie licytacji... Zaczynamy od 10 milionów Euro a kończymy 11 sierpnia około 13!

Przypominam. :<
Przegrałem żal;/
Przepraszam za brak meczu. Dzisiaj/jutro się pojawi. Od niedzieli byłem zajęty wbiciem trochę repa i lvl Angry
Odświeżam.
A gdzie mecz Tottenhamu? Dodgy
Thumbs Up
Jutro.
Przepraszam, dziś byłem zajęty, jutro 2 połowa meczu.

RNA - Marco Borriello

Witamy państwo na dzisiejszym meczu. FC Barcelona podejmie walkę z ekipą AS Roma. Zapowiada się ciekawy mecz.
0 min. Barcelona rozpoczyna.
5 min. Długie podanie od Iniesty, podanie do Pedro, strzał ... Júan wybija piłkę na rzut rożny.
6 min. Wrzuta w pole karne do Messiego, strzał ... Stekelenburg przejmuje piłkę.
10 min. Kontra Romy, Taddei podaje do Tottiego, szybka piłka ... pudło!
12 min. Busquets przy piłce. Kolarov robi ostry wślizg. Faul! Rzut wolny dla Barcelony.
13 min. Pedro wykonuje. Strzał z dystansu ... Stekelenburg wybija, ale Messi dobija ... Cicinho próbuje zablokować, ale piłka wpada do bramki. Goool! Tym strzałem Messi zapewnia swojej drużynie prowadzenie.
14 min. Roma wznawia grę.
18 min. Pizarro do De Rossi. Zaczyna drybling, mija Inieste, wrzuta w pole karne ... Abidal przejmuje, wybija.
23 min. Villa wycofuje do Iniesty. Długie podanie do Messiego, próba strzału z daleka ..., Stekelenburg pewnie łapie piłkę.
25 min. Kranjcar przy piłce. Robi rajd, mija obrońców. Strzela ... piękna obrona Valdesa.
28 min. Długie podanie od Pique do Xaviego. Szybka piłka do Busquetsa. Dośrodkowuje ... Villa uderza główką ... Gool! Co za widowisko. Kolejna piękna akcja Barcelony. Stekelenburg był bezradny.
29 min. Roma wznawia.
33 min. Krótkie podanie do Taddeiego, długie podanie ... Alves wybija na rzut rożny. Akcja dla Romy.
34 min. De Rossi podaje na główkę, strzał Krkića ... Goool! Niesamowita akcja Romy. Barcelona traci pewną przewagę! 2:1
35. Barcelona wznawia.
37 min. Prostopadła piłka do Iniesty, Iniesta przed szansą ... wślizg Júana. Bez faulu. Júan ratuje Romę przed utratą kolejnej bramki.
39 min. Akcja dla Barcelony. Szybki strzał Messiego ... słupek! Przejęcie Cicinho, długie podanie do przodu.
43 min. Próba Tottiego. Strzał z dystansu ... piłka przelatuje obok bramki.
45 min. Koniec pierwszej połowy. Barcelona prowadzi nad Romą 2:1. Zapraszamy po krótkiej przewie.

Chcecie jakiś zmian?
Przepraszam także, że może być krótkie, ale pisałem w pośpiechu. 2 połowa będzie dłuższa.