Obrona: Nene,Zoumana Camara,Mamadou Sakho

Pomoc:Mathieu Bodmer, Casemiro, Blaise Matuidi,Ronaldinho

Bramkarz: Nicolas Douchez
Obrona: Sylvain Armand, Christophe Jallet
Pomoc: Mohamed Sissoko, Neeskens Kebano, Granddi Ngoyi
Atak: Péguy Luyindula, Kevin Gameiro, Mevlüt Erdinç

Witamy państwa ze stadionu Old Trafford! W dzisiejszym spotkaniu Gra League Manchester United podejmie gości z Francji, PSG.
"Czerwone Diabły" są rozgoryczone porażką z Barcą i będą próbowali się zrehabilitować z PSG, które pokazało się z dobrej strony w meczu z Milanem.
Tradycyjny rzut monetą, zaczynają goście.

1.min Zaczęli goście!
3.min Pierwsza akcja PSG. Ronaldinho zaczarował Evrę, przymierzył z dystansu... ale za wysoko.
5.min Rzut wolny dla MU. Dośrodkowanie Sneijdera, Vidić!!! Obok bramki!
8.min Bodmer do Matuidiego, ten do Pastore, odegranie piętką do Neymara, Neymar strzela mocno z szesnastki.... słupek! Jeszcze poprawka... GOOOOOOL!! Neymar!!! Na raty, ale skutecznie. Piękne odegranie Pastore, później Neymar zrobił swoje, 0:1!
9.min Zaczynają gospodarze.
11.min Manchester nieco zdziwiony, że z taką łatwością Pastore z Neymarem ograli obronę!
14.min Zółta kartka dla Camary za faul na Eto'o. Rzut wolny. Krótkie rozegranie, Goetze przy piłce... zwód, mija Casemiro, wystawa na 25 metr, Nani.. Nani!!!! Potężnie, ale ponad bramką.
18.min Eto'o do Rooneya, ten wycofuje do Maicona... zagranie po linii do Valencii, wyprzedza, Camarę, wrzutka w pole karne... Eto'o szczupakiem!!! GOOOOOOL!! Tak jest!! 1:1!! Piękna bramka Eto'o po świetnym dośrodkowaniu Valencii.
19.min Zaczynają goście.
23.min Spokojnie teraz na boisku, obie drużyny czekają na odpowiedni moment.
26.min Z dystansu Matuidi... Cesar na rzut rożny!
27.min Dośrodkowanie z kornera Ronaldinho... wybija Ferdinand, kolejny korner.
28.min Znowu Ronaldinho.... Nene!!! Ahh, tuż nad bramką!
30.min Z dystansu Sneijder... Poprzeczka!! Ależ pech!
34.min W akcji Suarez. Podanie do Casemiro, podanie do Bodmera, prostopadła piłka do Pastore, Pastoreeee!!! Tylko boczna siatka!
37.min Dalekie podanie od Maicona do Goetze. Piękne przyjęcie, podanie górą do Rooneya, mija Nene i jest sam na sam... wychodzi z bramki Sirigu... mija go Rooney, strzał ... zdąży wybić Sakho... nieee!!! GOOOOOOOOL!!! 2:1!!! Spokojne wykończenie Rooneya, bliski był wybicia piłki Sakho. Ale nie udało się i ManU na prowadzeniu!
38.min Zaczynają goście.
40.min Z dystansu Goetze.... pewna interwencja Sirigu.
44.min Sakho do Casemiro, ten do Suareza, Suarez rozgląda się za partnerami, podanie do wbiegającego Ronaldinho... mija zwodem Ferdinanda, strzał ze skraju pola karnego... GOOOOOOL!!! Ależ cudowne uderzenie Ronaldinho!! Mimo, iż najlepsze lata ma za sobą, to dalej jest nieobliczalny!! Genialny strzał w okienko bramki Julio Cesara, który był bezradny! 2:2
45.min Manchester już zaczął. Sędzia doliczą minutę.
46.min Koniec pierwszej połowy!! Ogromne emocje na Old Trafford!! Cios za cios, fenomenalne widowisko! Zapraszamy po przerwie.
Video
Zabic sędziego! I całą rodzinę jego! :<
Hęę? Huh
Eee... Patrz! Świstak! :<
<Długa w las>
:<
Witamy po przerwie! Obie drużyny już na boisko, bez zmian. Liczymy na równie dobre 45minut, co w pierwszej połowie!
46.min Czerwone Diabły rozpoczęły!
48.min Evra do Naniego, zgranie do środka do Sneijdera. Holender podprowadza piłkę pod pole karne, odegranie na 18 metr do Rooneya, podbicie piłki, wolej!!! Wprost w ręce Sirigu.
50.min Próba z dystansu Casemiro... Julio Cesar sparował piłkę na poprzeczkę!! Ależ atomowe uderzenie Casemiro, tylko rzut rożny.
51.min Nieudana próba rozegrania rzutu rożnego, od bramki Cesar.
53.min Matuidi do Bodmera, znakomita prostopadła piłka do Suareza, jest sam na sam!! 17 metr, wyszedł z bramki Cesar, strzela Suarez!!! Fenomenalna interwencja Julio Cesara!! Evra wybił piłkę w aut.
54.min Widzimy na powtórce, że Suarez był na spalonym. Niewielki, ale spalony.
57.min Pędzi z piłką Valencia... ostre wejście Matuidiego, zółta kartka! Valencia ucierpiał, potrzebuje pomocy lekarzy.
58.min Rzut wolny dla MU. 24 metry do bramki Sirigu. Przy piłce Wesley Sneijder, patrzy uważnie na Sirigu, bierze rozbieg, techniczne uderzenie... GOOOOOOOOL!!! Ależ cudowne uderzenie Sneidera!! Wydawało się, że piłka powędruje nad bramką, jednak niespodziewanie spadła tuż przy słupku bramki Sirigu, który nawet nie drgnął!! 3:2!
59.min Zaczynają goście.
61.min Podwójna zmiana w ekipie Manchesteru. Do wejścia przygotowani są Hernandez oraz Krasić, boisko opuszczają lekko kontuzjowany Valencia oraz Eto'o.
63.min Z dystansu Krasić... niecelnie.
66.min Zmiana w drużynie PSG. Zmęczonego Suareza zastąpi Kevin Gameiro.
68.min Długa piłka od Vidicia w kierunku Naniego... uderzony łokciem przez Camarę Nani!! Sędzia wyciąga zółty kartonik z kieszeni oraz czerwony!! Camara już miał kartkę na koncie. PSG w "10"!
69.min Natychmiastowa zmiana w ekipie PSG. Za Pastore wchodzi Armand
71.min Matuidi z 20 metrów... Cesar z kłopotami na rzut rożny!
72.min Wrzutka z kornera Ronaldinho... Armand!! Górna siatka, było groźnie!
75.min Goetze do Krasicia, podanie do Hernandeza. Chicharito mija Nene, mija też zwodem Sakho, uderzenie po ziemi... GOOOOOL! 4:2!!! Javier Hernandez! Świetna indywidualna akcja Meksykanina! Brawo!
76.min Zaczyna PSG.
78.min Już chyba PSG się nie podniesie, za duża strata i grają w 10!
87.min Jeszcze zmiana w ekipie Manchesteru. Ganso zastąpi Goetzego.
90.min Sędzia dolicza aż 5 minut.
92.min Strzał rozpaczy Ronaldinho.... obok bramki.
94.min Jeszcze taki rozgrzewkowy strzał Ganso... proszę bardzo, Sirigu z wielkim trudem broni ten strzał!
95.min Koniec!!! Kapitalny mecz na Old Trafford, Czerwony Diabły górą! Żegnam się z państwem, do usłyszenia, Rafael Trailer.

Pomocnicy:
Kagawa(LP), Mathieu Flamini(ŚP), Mark van Bommel(ŚP), Darren Fletcher(PP)
-rezerwy: Urby Emanuelson, Clarence Seedorf, Massimo Ambrossini,
Kevin-Prince Boateng

Napastnicy:
Zlatan Ibrahimovic(NA), Nilmar(NA)
-rezerwy: Robinho, Alexandre Pato, Vincenzo Iaquinta.

Manchester City

Bramkarze:
Manuel Neuer
rezerwa – Joe Hart

Obrońcy:
Kolo Toure(PO), Gael Clichy(ŚO), Vincent Company(ŚO), Alvaro Pereira(LO)
Rezerwy - Burdisso, Rolando, Wayne Bridge

Pomocnicy:
Yaya Toure(PP), Cambasso(ŚP), Nigel de Jong(LP, wicekapitan)
Rezerwy – Vladimir Weiss, David Silva, James Milner

Napastnicy
Tevez(LN, kapitan), Aguero(ŚN), Dżeko(PN)
Rezerwy – Rudnevs, Rogue Santa Cruz, Adebayor

Witamy państwa ze stadionu San Siro! W dzisiejszym meczu Gra League tutejszy AC Milan podejmie ekipę Manchesteru City. Obie drużyny znacząco się wzmocniły, może być ciekawie!
1.min Zaczynają Rossoneri
4.min Długa piłka od Chivu Flaminiego, podanie do Fletchera, znowu Flamini, prostopadła piłka do Nilmara, strzał.... Neuer na rzut rożny!
5.min Wrzutka z kornera Kagawy, główka Ibrahimovicia... GOOOOOL!!! 1:0! Kapitalny początek spotkania dla Rossonerich. Zlatan wykorzystał swój wzrost, wyskoczył najwyżej spośrod wszystkich i umieścił piłkę w siatce!
6.min Zaczynają goście!
10.min Ostry faul Van Bommela na Cambiasso i zółta kartka.
13.min Rzut wolny dla City. 25 metrów do bramki De Gey. Strzał Teveza... wysoko ponad bramką.
19.min Hummels do Fletchera, ten do Kagawy. Japończyk zaczyna rajd z piłką, mija Pereirę, wrzutka w pole karne... Zamyka Nilmar... koszmarnie, w trybuny!
23.min Próba z dystansu Toure ... z kłopotami De Gea, dopada do piłki Dżeko... GOOOOOL!!! Ale jednak nie!! Dżeko był na spalonym, bramka nieuznana!
27.min De Jong do Aguero, ten do Teveza, znowu Aguero, znowu Tevez, Teveeeeez!! De Gea znakomicie, Mexes wybija piłkę na orbitę! Świetna dwójkowa akcja Aguero i Teveza!
32.min Z dystansu Kagawa... w Neuera.
35.min Ostre wejście Toure, zółta kartka.
36.min Rzut wolny dla Milanu. 31 metrów do bramki Neuera, przygotowany do uderzenia van Bommel. Spory rozbieg, atomowe uderzenie... ale w mur, jeszcze poprawka... słupek!!! Było blisko!
41.min Clichy do Cambiasso, prostopadła piłka do Aguero, Aguero przed szansą.... wślizg Hummelsa... czysty!! Hummels ratuje Milan przed utratą bramki, Aguero wściekły na samego siebie!
43.min Zółta kartka dla Ibrahimovicia za niesportowe zachowanie.
45.min Uderzenie z 19 metrów Dżeko.... obok bramki.
45.min Koniec pierwszej połowy. Milan prowadzi z Manchesterem City 1:0. Chyba zasłużenie. Zapraszamy po przerwie.