Jeszcze 2 połowa PSG - Milan i koniec 1 kolejki. Big Grin
No tego gola dla Chelsea w końcówce mogłeś odpuścić :{
Sweet trailer:
To może ty napiszesz? Tongue Chcesz to mogę spróbować naskrobać coś w stylu smoczka :{.
Information
On sam napisze. Big Grin
Wklej terminarz 2 kolejki i powiedz kogo będę pisał a i w tabeli to weź wyrównaj tak żeby rzędy wygranych, remisów itd. były równo do siebie będzie o wiele czytelniej.
Coalia:
Ale jak analizowałem składy to wydawało mi się, że są bardzo równe.
O, skoro jeszcze nie ma drugiej połowy, to w drugiej zamiast Nilmara wchodzi Robinho. Big Grin
Nie wkręcaj się z mordką do moich meczy. >..< :<

Piszę drugą połowę. :<
Ej, jeszcze w 70 minucie Boateng za Fletchera! :<
Jakoś nie mogę idealnie wyrównać. :<

Zaraz ustalę 2 kolejkę.
Za późno. :<

Wznawiamy mecz! Do przerwy remis 0:0. Milan gra w dziesiątkę od 45 minuty gdy Nesta wybił piłkę ręką a Menez nie wykorzystał jedenastki. W zmianach tylko jedna: Robinho za Nilmara.
46` - Szybka akcja skrzydłem. Robinho strzela nad poprzeczką.
48` - Pastore! Strzela! Mój Boże... Javier skiksował przez co mamy aut.
50` - Menez próbuje zrewanżowac się za rzut karny sprzed pięciu minut! STRZELA! De Gea pewnie w interwencji.
53` - Robinho! Między Jalleta i... GOOOOOOOOOOLLLLLLL! Mamy prowadzenie gości po strzale Robinho!
55` - PSG nie odpuszcza. Walka na każdym metrze boiska.
58` - Javier Pastore pada w polu karnym! MAMY JEDENASTKĘ! Do piłki podchodzi Menez? Jednak nie... Przy piłce Pastore.
59` - GOL! W prawy, górny róg bramki. De Gea bez szans. Mamy remis 1:1.
62` - Wsparcie dla piłkarzy z Francji od kibiców.
65` - Wrzuca Robinho! Od bramki, De Gea.
69` - Rozgrywanie piłki w środku pola przez zawodników obu drużyn. Nikt nie chce zdobyc bramki za wcześnie aby później jej nie stracic.
71` - Kagawa próbuje wrzucic ale dobrze w defensywie Bisevac.
74` - Bodmer w polu karnym. Żółta kartka za próbę wymuszenia rzutu karnego.
76` - Skrzydła w ruch! Fletcher do Robinho. Taniec z piłką brazylijczyka i strzał pod nogami Sirigu! GOOOOOOOOLLLL! 1:2.
78` - Prowadzenie gości od 76-stej minuty. Brawa dla Robinho.
80` - Javier Pastore próbuje zgrac się z Menezem ale świetnie pracuje obrona Milanu mimo że nie ma Nesty.
83` - Menez w środku! COŚ NIESAMOWITEGO! GOOOL siedem minut przed końcem! Zdobywcą bramki jest Menez! 2:2.
85` - Ofensywa Milanu. Załamana...
87` - Słabo teraz Milan. Widocznie ten gol w końcówce ich przybił. PSG pragnie zwycięstwa!
90` - Mimo że Milan posiada lepszy skład to PSG rozdaje karty. Dwie minuty doliczone.
90+` - Koniec meczu! PSG remisuje na własnym stadionie z Milanem. Po czterech bramkach ujrzeliśmy wynik 2:2. Do usłyszenia!