Obrona: Milan Bisevac, Zoumana Camara, Christophe Jallet, Mamadou Sakho

Pomoc: Mathieu Bodmer, Jeremy Clement, Blaise Matuidi, Granddi Ngoyi

Pomoc: Mohamed Sissoko, Neeskens Kebano, Nene
Atak: Péguy Luyindula, Kevin Gameiro, Mevlüt Erdinç

----------------------------------------------------------------

AC Milan

Bramkarze: David de Gea -rezerwa: Christian Abbiati Obrońcy: Thiago Silva(LO), Alessandro Nesta(ŚO)[C], Matts Hummels(ŚO), Philippe Mexes(PO) -rezerwy: Luca Antonini, Massimo Oddo, Daniele Bonera Pomocnicy: Kagawa(LP), Mathieu Flamini(ŚP), Mark van Bommel(ŚP), Darren Fletcher(PP)-rezerwy: Urby Emanuelson, Clarence Seedorf, Massimo Ambrossini, Kevin-Prince Boateng Napastnicy: Zlatan Ibrahimovic(NA), Nilmar(NA) -rezerwy: Robinho, Alexandre Pato, Vincenzo Iaquinta

Witamy we Francji! Paryski zespół PSG podejmie gości z południa, a mianowicie z włoch! Ekipa z Mediolanu podejmie dziś Francuzów z wielką chęcią na zwycięstwo! Na mecz zapraszam za dziesięc minut gdyż mamy problemy z murawą...
Sędzia już na boisku! Mamy 24 stopnie, pochmurno i mocno pada.
0` - Zaczynamy!
3` - Van Bommel przy piłce. Przeżut na prawe skrzydło. Przejuje Ngoyi.
5` - Próby ugrania czegoś w środku pola. Traci PSG.
7` - Szybka akcja Milanu! Fletcher! Wrzuca! Słabo... od bramki PSG.
10` - Francuzi kontrolują skrzydła i środek pola. Włosi zamknięci niczym w hokeju.
12` - Bez kontry Milan. Fletcher spogląda na kolegów ze zdziwieniem.
15` - Po kwadransie to Francuzi prowadzą na papierze. Czy Włosi podołają?
17` - Kagawa mija Bisevaca! Strzela! Rożny.
20` - PSG spokojnie rozgrywa piłkę i często uruchamia skrzydła. Dobrze obrona Milanu ale brakuje paru szybkich piłkarzy dla Milanu aby mów tworzyc sprawne akcje.
23` - Znów Kagawa. Pole karne! GOOOOOOOOOOOLLLLLaaaa nie ma! Sędzia pokazuje wolny dla PSG. Kagawa zagrał ręką.
25` - Ostry wślizg Flaminiego w nogi jednego z zawodników gospodarzy. Żółta kartka!
28` - Fletcher minął Jalleta i wywalczył rzut rożny.
31` - Parę prób Milanu i prowadzenie piłki przez PSG. Dosyc ciekawy wynik... 0-0 w pół godziny!
35` - Próby zgrania zawodników PSG.
38` - Flamini! Znów faul ale bez kartki.
41` - Fletcher pada w polu karnym PSG! Nie ma karnego!
43` - Kagawa wrzuca! Fletcher! Nad poprzeczką.
45` - Minuta doliczona.
45+` - Fatalny błąd obrońców Milanu! De Gea minięty! Menez strzela! Nesta wybija piłkę ręką! Rzut karny i czerwona kartka dla obrońcy Milanu! Menez kontra De Gea! MENEZ! Nad bramką! Remis 0:0 w przerwie! Fatalna końcówka dla PSG! Do usłyszenia za kwadrans.
Masz stary skład PSG, wysyłałem ci aktualny na gg wczoraj >.<
Brick
Nic nie dostałem. Mam rozjechane GG na równi. :<
Fuuu to wyślę jeszcze raz, chociaż teraz to bez znaczenia. :<
Po 15 minutowej przerwie na boisko z szatni ponownie wybiegają obie drużyny.
W zespole gospodarzy nastąpiła jedna zmiana za Jurija Żirkowa wchodzi Ramires.
A trener gości także dokonał jednej zmiany za Za Badstuber wchodzi Kroosa. Wieć Kroos wejdzie jako ofensywny a Rafinha cofnie się do obrony.
46.Gwizdek sędziego i zaczeli.
48.Pierwsza groźna akcja Chelsea, strzał Lamparda obok lewego słupka bramki.
51.Do piłki dopada Frank Ribery "De Ruuuuud"!! Piękny trick na odległości 23m od bramki! Atomowe uderzenie i GOOOOOOOL!!
Cóż za wspaniała bramka Francuza. Nowy stan meczu 1:2!
52.Czy Bayernowi uda się utrzymać się ten wynik a może zdobędą jeszcze jedną bramkę?
60.Chelsea po stracie bramki rzuciłą się do ataku a Bayern automatycznie cofnął się do obrony.
Oprócz Gomeza i Mullera wszyscy bardzo mocno angażują się w grę obronną.
65.Wkońcu jakaś składna akcja Chelsea Ramires do Maloudy ten mija Gustavo i wystawia piłkę do nie pilnowanego Essiena ten dośrodkowuje na głowę Torresa i... słupek.
Piłkę szybko łapie Lloris i wyrzuca bardzo daleko na wolne pole do Schweinsteigera ten biegnie z piłką podaje Gomezowi sam na sam z Cechem mija bramkarza! I pudłuje na pustą bramkę z 7 metrów.
67.Kolejny szturmujący atak GOspodarzy widać, żę bardzo mocną chcą urwać chociaż punkt przed włąsną publicznością. W tej akcji bierze udział aż 8 graczy "The Blues"
69.Tak wielkie zaangażowanie jednak skutkuje też na minus. W 69 minucie po skrzydle biegł Rafinha a powracający za nim Bosingwa bardzo brutalnie sfaulował przeciwnika.
Przepychanki miedz graczami obydwu drużyn... Rafinha uderza Bosingwę w twarz. Reakcja sędziego może być tylko jedna. Czerwona kartka za faul dla Bosingwy i czerwona dla Rafinhy za uderzenie.
70. Obydwie drużyny grają teraz w dziesiątkę.
73. Tempa spotkania znacząco spadło widać zmęczenie na twarzach zawodników obu drużyn. Widać, że to spotkanie stojące na tak wysokim poziomie jest bardzo męczące.
78. Wkońcu akcja pod polem karnym Bawarczyków uderzenie Anelki ale piłka z łątwością obroniona przez francuzkiego bramkarza Bayernu.
83. Świetna akcja Ramiresa minął już dwoch rywali.. 27 metr przed bramką zgrywa do Maloudy ten z klepki do Ramiresa. Ramires wbiega d opola karnego wślizg Bruno Alvesa.
Brazylijczyk leży na murawie. Sędzia pokazuje, że nic nie było, gramy dalej.
85. Zmiana Vagner Love wchodzi za Mullera.
88. Jeszcze ostatnie zrywy graczy z Londynu teraz próba indywidualnej akcji Lamparda, Lampard! Lampard! Goooooooool!!!! Wspaniałe uderzenie na dług słupek Lamparda bramkarz był bez szans.
90. Sedzia doliczył 3 minuty za tamte przepychanki. Ostatnia próba ataku w wykonaniu Bayernu. Wrzutka za obrońców w wykonaniu Gustavo, Vagner Love wybiega faul na 20 metrze.
91. Sedzia ustawia mur do piłki podchodzi Ramires i Ribery ustalają między sobą jak rozegrać ten rzut wolny.. Uderza Ribery ale tylko w mur.
93. Trzy gwizdki sędziego oznaczające koniec spotkania. Bardzo dobre spotkanie. 4 wspaniałe gole, poprzeczka i 2 czerwone kartki. Bardzo wyrównane spotkanie. Gratuluję obu drużynom.
Do zobaczenia i do usłyszenia ze stadionu Stamford Bridge w Londynie Mateusz Berek. Dobranoc Państwu.