• 5
Football .
Ja wygrałem w pięknym stylu nad Realem Wink
Moja perełka Falcao Wink
W prawdziwym meczu nie wygrałbyś, przynajmniej na Santiago Bernabeu. Tutaj zależy od losowania.

Sorki, ale 2 połowę meczu Juve - Arsenal napiszę gdzieś koło 20, może 19:30...
Jak Real przegrał 5:0 z Alcorconem, więc Tottenham miałby szansę. A co dopiero z takimi perełkami jakie ja mam Wink
Druga połowa.
45.min Po raz kolejny witamy z Camp Nou! Po pierwszej połowie 1:1, po piętnastominutowej przerwie – czas zacząć drugą połowę! Kibice się emocjonują, śpiewają hymny swoich klubów. Trybuny prawie że zapełnione! Drużyny już wychodzą z szatni. Teraz zaczynają goście, drużyna z Anglii, legendarna, Manchester United. Przyjeżdżają tutaj po zwycięstwo.
45.min Wznawiają!
46.min Nani biegnie po skrzydle. Wchodzi w pole karne. Mija Puyola i strzela! Niecelnie!
48.min Akcja Barcelony! Xavi rozgrywa z Messim, ten ostatni w końcu zaczyna rajd z piłką. Round The Houses i mija Vidica. Po triku Crazy Legs Ferdinand się poddaje, po czym Messi strzela… bramkarz wybija piłkę na róg!
49.min Piłka na głowie Pique… ponownie rzut rożny, bramkarz przerzuca piłkę nad poprzeczką!
50.min Xavi trafia w boczną siatkę.
52.min Nani biegnie z piłką po skrzydle, zgrywa do środka do Sneijdera. Podaje i piłka trafia do Rooneya. Ten prze na bramkę, ale podaje na skrzydło do Valencii. Ten rozgrywa z Goetzem. W końcu przerzuca piłkę nad obrońcami i Eto’o zostaje wypuszczony na idealną pozycję! Ale co to! Dani Alves wślizguje się i fauluje go od tyłu! To musi być czerwona! Koleś na wolnym polu i jeszcze wjazd od tyłu! Tak, czerwona kartka dla Daniego Alvesa! Ten się zaczyna sprzeczać z sędzią, ale w końcu kieruje się do szatni. Kibice buczą.
53.min Wolny z 30 m. Wykonuje Rooney.
54.min Strzela… piłka trafia w murek! Nani na skrzydle i piłka trafia do niego! Przyjmuje, dośrodkowuje, Eto’o strzela z główki! Bramkarz wybrania! Korner!
55.min Korner niewykorzystany.
57.min Kontra Barcelony! Xavi zagrywa na bok do Messiego. Ten znowu idzie na bramkę! Lecz przeszkadza mu w tym Ferdinand! Wślizguje się naprzód od niego i faul! Sędzia chyba coś wyciąga… i żółta kartka dla Rio Ferdinanda! Wolny dla Blaugrany z 37 m!
58.min Xavi przy piłce. Co on uczyni?
58.min Należy także dodać, że gra zaczęła być brzydka przez te liczne faule. Czerwona kartka dla Daniego Alvesa, żółta dla Ferdinanda… co jeszcze się wydarzy?
58.min Xavi zagrywa na skrzydło do Messiego! Ten wycofuje do Abidala, który w trójkącie zwraca piłkę do Xaviego. Ten mija Sneijdera i wypuszcza Pedro! Ajajaj! Robi się niebezpiecznie! Pedro przy piłce! Zmyla bramkarza i ma przed sobą PUSTĄ bramkę! Strzela lekko po ziemi… gol! Piłka w siatce! Goooooooooooool! 2:1 dla Dumy Katalonii! W dziesiątkę ustrzelili gola! W końcu ciągłe stanie pod bramką jak Pałac Kultury w Centrum Warszawy! Chodzi tutaj o Pedro!
59.min Czerwone Diabły wznawiają grę.
60.min Akcja Czerwonych Diabłów! Ale Goetze traci piłkę.
62.min Gra z brzydkiej przetransformowała się w nudną! Barcelona robi swoją typową chamską dominację nad przeciwnikiem.
65.min Nani biegnie po skrzydle! Podczas gdy jest ono niestrzeżone z powodu czerwonej kartki brazylijskiego obrońcy Barcelony, wykorzystuje tą sytuację i zbiega do środka. Strzela z dystansu… rykoszet od Pique i piłka za końcową linią! Korner!
66.min Rooney dośrodkowuje. Eto’o z główki… wysoko, wysooooko nad poprzeczką!
68.min Sneijder podaje do Rooney’a, który zbiega do pola karnego… Ryzykowny wślizg Puyola! Ale czysto odbiera piłkę i kontra Barcelony!
68.min Puyol posyła piłkę w orbitę. Dobiega Iniesta, który prze na bramkę. Zagrywa na bok, do Villi. Ten stopuje, po czym przerzuca piłkę na drugie skrzydło. Tam jest Messi. Stosuje ruletkę na Vidicu, ale ten cudem mu odbiera piłkę i teraz czas na kontrę ManU!
69.min Vidic przedłuża piłkę wrzutką po skrzydle, ale Valencia nie może opanować piłki.
70.min Jeszcze dwadzieścia minut do końca meczu! Przez ten czas kibice się radują z wygranej.
71.min Lekkie zamieszanie w środku pola! Xavi ucierpiał w starciu główkowym z Sneijderem, gdyż ten przez przypadek uderzył w twarz łokciem! Ale rzut sędziowski.
71.min Xavi na razie poza boiskiem, ale nie wygląda to na jakąś poważniejszą kontuzję.
72.min Do rzutu sędziowskiego stają Busquets i Vidić. Sędzia rzuca piłkę! Trzy odbicia i Vidic wybija na połowę przeciwnika! Nani przy piłce. Zagrywa natychmiastowo do Goetze, który rozgrywa na prawe skrzydło do Valencii. Ten dośrodkowuje w pole karne… czy strzela?!? Nie wiem. W każdym razie nad poprzeczką.
74.min Xavi wraca do gry. Wchodzi na boisko pełny sił. To jednak nie był teatrzyk typowy dla Barcelony. :<
76.min Xavi natychmiastowo z dystansu. 36 m od bramki. Czy trochę nie przesadził? W każdym razie piłka kozłuje w polu karnym i wychodzi poza linię końcową. I nie, nie jest w bramce. Chyba się tego nie spodziewaliście akurat.
78.min Akcja Czerwonych Diabłów! Vidic, samotny drybling. Mija jak tyczkę Busquetsa. Zagrywa do Rooney’a. Ten czeka na czołowego obrońcę ManU, po czym go wypuszcza! Ten natychmiastowo strzela z ostrego kąta. Bramkarz odbija! Próbuje go poprawić Eto’o, ale źle odczytał piłkę, która wychodzi na korner!
79.min Rzut rożny. Rooney nie dośrodkowuje, lecz podaje obok do Maicona. Ten wycofuje do Sneijdera, który nie zamierza przedrzeć się przez obronę i strzela z dystansu! Zblokowane przez Puyola. Piłka znowu pod nogami Sneijdera, strzela i… pudło!
80.min Jeszcze tylko dziesięć minut!
82.min Messi biegnie z piłką po skrzydle, jest na linii autowej. Szarżuje na niego Maicon i swoim potężnym barkiem go odpycha! Rzut wolny! Messi omal się nie wywrócił na bandę. Żółta kartka dla Maicona! Ale za co? Nie no, to już przesada…
83.min Wolny z ostrego kąta, 42 m od bramki. Xavi zapewne będzie dośrodkowywał.
83.min Tak też uczynił. Lecz Vidić głową wybija piłkę na korner!
84.min Rzut rożny niewykorzystany. Bramkarz piąstkuje piłkę po crossie Xaviego.
87.min Akcja w końcówce! Zmęczony Nani po prostu truchta, po czym podaje do Sneijdera. Biegnie z piłką. Wślizguje się Busquets. Sneijder nad nim przeskakuje. Potem wślizg Puyola! Trafia w piłkę, lecz najpierw faulował! Rzut wolny z 28m! Można strzelać.
88.min Rooney zaskakuje obrońców i zagrywa obok do Sneijdera, który strzela potężną petardę! Bramkarz odbija piłkę, ale wręcz wlatuje w siatkę i się wywraca! Przez ten czas Pique posyła piłkę w orbitę. Na aut. Na środku boiska.
89.min Nani wybija piłkę w stronę przeciwnika… jednak ta leci w trybuny.
90.min Sędzia dolicza dwie minuty.
91.min Obie drużyny już dały sobie na luz.
92.min Sędzia gwiżdże, czym sygnalizuje także koniec meczu! 2:1 dla Dumy Katalonii! Mecz idealny, a jeszcze to, że Blaugrana wygrywa w dziesiątkę! ManU może być pod tym względem z siebie niezadowolone. Ale rozegrali dobry mecz, zabrakło im szczęścia. Po prostu, szczęścia, które zawsze towarzyszy Barcelonie. Zawodnicy schodzą do szatni, a kibice wychodzą – tyle że oni z trybun. A my kończymy, więc wychodzimy do studia! Przypominam, 2:1 dla Dumy Katalonii, dla Barcy strzelili Messi i Pedro, dla Czerwonych Diabłów świeże mięsko, nowy nabytek i wielki, młody talent Marco Goetze! Kończymy! Do następnego meczu! Oby był równie udany jak ten!
--------------
A teraz, Sweet, oficjalnie: wyjeżdżam po 9, ale już zamieszczam oficjalne pożegnanie się z forum Gra na 6 dni. Mam nadzieję, że nie wypiszesz mnie z funkcji gracza i MG przez to. :<
Nie wyrzucę, nie potrafiłbym. :<

Zbyt dużym szacunkiem Cię darzę.
Kiedy mój mecz napiszecie? Wink Big Grin
Lightbulb
Yeah... przegrałem ja uważam, że gra nie ma większego sensu jeżeli kostka rozważa kto wygra mecz to po co transfery. I nie chodzi mi o to, że przegrałem ale to nie ma sensu.