Jak nie to git. :<
Music
No nie Big Grin Ja mówię o tym około 25letnim pomocniku ofensywnym, który jest wart 15m Tongue On w Bayernie nie gra już od sezonu chyba Big Grin
Ps. Mam pytanie.. Nasza liga rządzi się swoimi prawami czy jest też związana z prawdziwą? Bo co bd. jak np. Bayern kupi Messiego np.? Czy osoba która ma teraz Barcę nadal bd. mieć Messiego czy jak? Dodgy Chyba trochę głupie pytanie, ale ok Cool.
Witamy państwa ze Stadio delle Alpi na spotkaniu ligowym pomiędzy Juventusem FC, a Arsenalem FC. Z tej strony Essian Sachees! Mam nadzieję, że obejrzymy wspaniały mecz.

Marouane Chamakh

Rzut monetą i... rozpoczynają gospodarze!

1 Del Piero podaje do Raula i... Zaczynamy!
2 I pierwsza akcja Juventusu! Del Piero wspaniale podaje do Raula, który stoi naprzeciw bramki... Strzela i... Łapie Wojciech Szczęsny.
3 Mamy kontrę Arsenalu! Theo Walcott przed polem karnym... Czysto odbiera wślizgiem Ledley King!
6 Zamieszanie pod polem karnym Starej Damy... Fabregas strzela prosto pod poprzeczką. Buffon nie mógł złapać, ale wybija na corner!
7 Arshawin lekko podaje do Songa, ten ucieka trochę do tyłu... Podaje do Fabregasa... I spalony. Oryginalne wykonanie rzutu rożnego.
10 Gra przebiega głównie w środku boiska. Kilka autów... I teraz atak w wykonaniu Raula! Podbiega pod pole karne...
11 Obrońcy zajęli mu minutę, jednak strzela i... Po palcach Szczęsnego. Rzut rożny.
12 Stały fragment gry wykonuje Ji-Sung. Strzela i... Główka del Piero i... GOOOOOOOOOOOOOOOOL! CO ZA WSPANIAŁE WYKONANIE CORNERA!
15 Kilka minut temu rozpoczęli goście. Fabregas biegnie pod bramkę wrogów... Wślizg Raula i... Fabregas utrzymał się przy piłce!!! I jeszcze jeden wślizg, teraz w wykonaniu Andrea Pirlo... Nie zdążył, Fabregas podał. Pirlo w jego nogi. Faul i rzut wolny. Podania Fabregasa wtedy nikt nie przyjął.
16 Kiepsko wykonał stały fragment gry Arshawin. Koło bramki.
20 Mecz jest bardzo wyrównany, a bramka wpadła przez błąd obrońców.
21 Zamieszanie w środku pola... Raul przypadkowo trącił Fabregasa łokciem w twarz. Żółta kartka!
22 Arshawin strzela w pole karne rywali... Niesamowita siła! Ale niestety piłka uciekła koło bramki i wznowi Buffon.
25 Ależ ten czas leci... Już ćwierć meczu nam minęło! A teraz... Fabregas do Arshawina i strzela... GOOOOla nie ma. Spalony. Sędzia liniowy był bardzo czujny.
30 No i jeszcze kwadrans do przerwy. Na razie nie zapowiada się na zmianę wyniku... Raul biegnie pod bramkę Arsenalu... Podaje do Del Piero... Znowu Raul... Bomba! Szczęsny broni! I dobitka Ballacka! GOL! 2:0 dla Szarej Damy! Kibice są zachwyceni!
31 I Rozpoczyna Arsenal.
33 Fabregas strzela z daleka. Mocno, ale nad bramką.
35 Świetnie drybluje teraz Walcott... I podbiega pod bramkę Buffona... strzela, ale Włoch wybija na corner.
36 Arshawin strzela... Buffon łapie i wyrzu... Nie, piłka wyślizgnęła mu się z rąk i wychodzi na kolejny corner!
37 Ponownie Arshawin... I... Za mocno, teraz od bramki Buffon.
40 Pięć minut do końca połowy.
43 I jedna z ostatnich akcji Juventusu! Raul i Del Piero wymieniają się podaniami.
44 Teraz strzela Raul... Za mocno nad bramką...
45 Doliczona minuta.
45+1 Podczas gry w środku boiska sędzia gwizda na koniec połowy. Wynik - 2:0. Mam nadzieję, że Arsenal jeszcze strzeli choć jednego gola, dla urozmaicenia meczu.
Do zobaczenia po przerwie, Essian Sachees/
GOL! 2:0 dla Szarej Damy! Kibice są zachwyceni!

Haha, Akhved za Szarą Damę powinien Cię ukatrupić. Big Grin

Smoczek ma gg w profilu, ale go nie ma chyba.:<
Ty go lepiej nie strasz Tongue.
Sweet trailer:
Mi się myli :<

A cio, Pottera nie lubi? Big Grin
Jeżeli ty będziesz pisał mi mecz to proszę w 60min za Eto'o-Chicharito, Ganso za Snejidera i Andersona za Valencię a Goetze na skrzydło w 75.
Witamy państwa ze stadionu Stadio Olimpico! Dzisiaj tutejsza AS Roma podejmie Manchester City. Goście z Manchesteru cały czas budują zespół, który ma dać The Citizens najwyższe trofea. Roma też chce odzyskać blask, który ostatnio nieco zatraciła. Nieznacznym fawotytem są goście. Przywitanie kapitanów, tradycyjny rzut monetą.... zaczną gospodarze!
Oto składy obu drużyn:

Manchester City

Bramkarze:
Manuel Neuer
rezerwa – Joe Hart

Obrońcy:
Kolo Toure(PO), Gael Clichy(ŚO), Vincent Company(ŚO), Alvaro Pereira(LO)
Rezerwy - Burdisso, Rolando, Wayne Bridge

Pomocnicy:
Yaya Toure(PP), Cambiasso(ŚP), Nigel de Jong(LP, wicekapitan)
Rezerwy – Vladimir Weiss, David Silva, James Milner

Napastnicy
Tevez(LN, kapitan), Aguero(ŚN), Dżeko(PN)

RNA - Marco Borriello

1.min Gwizdek sędziego, zaczyna Roma!
3.min Pierwsza akcja City zakończona strzałem Teveza...ponad bramką.
5.min Faulowany Kranjcar. Rzut wolny dla Romy 30 metrów od bramki Neuera. Podchodzi do piłki Totti, uderzenie... minimalnie obok słupka!
9.min Yaya Toure do Cambiasso, odegranie do Pereiry, mija Cicinho, wrzutka po ziemi na 11 metr... Dżeko!! Wprost w ręce Stekelenburga.
12.min Próba z dystansu De Rossiego, jeszcze poprawka Bojana... w bramkarza.
14.min Kolarov do Taddeiego, przerzucenie do Pizarro, zgranie do Tottiego, wycofanie do Bojana, wbiega w pole karne, zwód, strzał... Goool... nie!!! Znakomicie Neuer, tylko rzut rożny.
15.min Korner dla Romy, jednak przechwycili piłkę The Citizens!
16.min Rusza z kontrą De Jong, długa piłka do Aguero, mija Juana i jest sam na sam, wychodzi Stekelenburg, Aguero mija go, strzela do pustej bramki.... GOOOOOOOOL!! Znakomita kontra City i podręcznikowe wykończenie Aguero!! 0:1 dla City!!
19.min Goście się cofnęli do obrony, Roma szuka pomysłu na wyrównanie.
21.min Z dystansu Pizarro... bez kłopotów Neuer.
23.min Kranjcar pędzi z piłką, jednak czysto odbiera mu piłkę Kompany!! Brawo.
25.min Pizarro wrzuca ze skrzydła, ale Toure wybija, korner.
26.min Korner dla Romy. Dośrodkowanie Kranjcara, Kolarov główkuje!! GOOOOOL!! Znakomicie uderzenie głową Kolarova, piłka po drodze odbiła się od słupka! Remis, 1:1!!
27.min Zaczynają goście.
29.min Roma zadowolona z siebie, szybko udało im się wyrównać. Trener gości Essian Sachees jednak zachowuje spokój, jest pewny swego.
32.min Obie drużyny nie kwapią się do ataku.
34.min W końcu akcja The Citizens. Długa piłka od Clichy'ego do Teveza, piękne odegranie z piętki do Dzeko, wycofanie, mocny strzał z dystansu Yayi Toure... Tuż ponad bramką!
37.min Dzeko zza pola karnego... Stekelenburg na rzut rożny!
38.min Korner. Jednak przepychanki w polu karnym, sędzia nie toleruje tego i Kompany oraz Richards otrzymują po zółtej kartce.
39.min Wrzutka z rożnego Teveza, Kompany trącił piłkę głową! Blokuje strzał Juan i posyła piłkę na orbitę.
42.min Dżeko do Aguero, ten do Cambiasso, podłącza się do akcji Richards, do niego zagranie, mocna wrzutka w pole karne, przewrotka Teveza... Ahhh, boczna siatka! Ależ to by była bramka!
43.min Wyraźna przewaga The Citizens, ale konstruują akcję gospodarze.
44.min Cicinho po linii do Pizarro, podanie krzyżowe do Taddei'ego. Schodzi do środka, podanie do Tottiego, przyjęcie piłki, strzał z "16"... Górna siatka!
45.min Sędzia dolicza minutę.
46.min Koniec pierwszej połowy. Roma remisuje z Manchesterem City 1:1, mimo, iż goście mają zdecydowana przewagę. Do usłyszenia po przerwie.
Chcę dwie zmiany:
Za Ledley Kinga wchodzi Wasilewski gdzieś tak w 66 minucie.
Guti za Ballacka w 72 minucie.
I pod koniec meczu Olic wchodzi za Del Piero.
Zaczynamy 2 połowę! Obie drużyny już są na boisko.

46.min Zaczynają goście!
48.min Z 25 metrów Kranjcar, zablokowane uderzenie przez Pereirę, poprawka De Rossiego.... słupek!! Ależ pech!
51.min Totti do Krkicia, wycofanie do Pizarro, klepka, znowu Krkić, oszukał Pereirę, strzał w długi róg... NEUER!! Kapitalnie sparował piłkę, rzut rożny!
52.min Dośrodkowanie Kranjcara, nikt tego nie zamknął, od bramki Neuer.
54.min Podwójna zmiana w ekipie City. Schodzą Dżeko i De Jong, a zastępują ich Rudniew i Silva.
56.min Szansa dla City. Prostopadła piłka od Silvy do Rudniewa, wychodzi sam na sam, lobuje... będzie gooooool...NIE!!! W ostatniej chwili z linii bramkowej wybija Richards!
59.min Z dystansu Silva... zablokowany, poprawka Cambiasso... w trybuny...
62.min Zmiana w ekipie Romy. Za Tottiego wchodzi Marco Boriello.
64.min Szansa dla Romy. Znakomita długa piłka od De Rossiego do Bojana, Neuer wychodzi, czy zdąży... Bojan próbuje minąć Neuera... Bojan się przewraca!!! Sędzia daje mu zółtą kartkę za próbę wymuszenia jedenastki!
65.min Zobaczmy to w powtórce... Jak najbardziej słuszna decyzja sędziego!! Nie było nawet delikatnego kontaktu.
67.min Cambiasso prostopadle do Aguero, ten tańczy z piłką, lekka wrzutka w pole karne, główka Yayi Toure... bez kłopotów Stekelenburg.
71.min Silva do Clichy'ego, rusza skrzydłem, wyprzedza Cicinho, wrzutka... wybicie Juana, jeszcze techniczny strzał Silvy... zablokowany przez Cicinho, ale blokował piłkę ręką. Tak jest, sędzia pokazuje na "wapno", fenomenalna szansa dla The Citizens.
72.min Na powtórkach widzimy dokładnie, że Cicinho blokował piłkę ręką.
73.min Ustawia na 11 metrze piłkę Tevez. Bierze rozbieg, mocny strzał... broni Stekelenburg, dopada do piłki jednak Silva... GOOOOOL!! Jest, 2:1!!! Silva ratuję skórę Tevezowi, który ostatnio z karnymi ma sporo problemów. City ponownie na prowadzeniu!
74.min Zaczynają gospodarze.
77.min Czy Roma zdoła odpowiedzieć? Tymczasem zmiana. Za Taddei'ego wchodzi Perrotta.
79.min Próba z dystansu Cambiasso... obok bramki.
81.min Faul Toure na Bojanie, będzie kartka... CZERWONA!! Nie, sędzia szybko z uśmiechem chowa czerwoną kartkę i pokazuje zółtą kartkę Toure. Niezwykły babol sędziego.
84.min Kranjcar do De Rossiego, prostopadła piłka do Boriello, mocny strzał!! Tylko boczna siatka.
86.min Jeszcze zmiana w ekipie The Citizens. Zmęczonego Cambiasso zastępuje James Milner.
87.min Pierwszy kontakt z piłką Milnera, podanie Rudniewa, odegranie do Aguero, ten ucieka spod opieki Kolarova, decyduje się na strzał... Ahhh... piłka musnęła słupek!!
90.min Sędzia dolicza 4 minuty.
92.min Chyba ostatnia próba Romy. Perrotta do De Rossiego, odegranie do Pizarro, wrzutka, Boriello!!! Nie ma bramki!! Neuer tylko odprowadził piłkę wzrokiem, Romanie nie mogą uwierzyć, że nie ma bramki!
94.min Koniec meczu! Niesamowity thriller na Stadio Olimpico. Roma uległa Manchesterowi City 1:2. Jednak nie mają się czego wstydzić. Zagrali bardzo dobrze, zabrakło szczęścia. Gratulujemy piłkarzom City zwycięstwa. Tymczasem żegnam się z piłkarzem, do zobaczenia!