Kogo mi warto kupić? Big Grin
Messiego albo Ronaldo.
Rzut monetą, czy nie lubisz Realu?
A kogoś za mniej pieniążków? Big Grin
Niedługo się pojawi pierwsza połowa meczu. Sweet chyba będzie musiał napisać drugą, ale tego jeszcze nie wiem. :<
Trzy razy rzucałem monetą, dwa razy padło na Tottenham. Ale Realu nie lubię.
Poproszę o wprowadzenie w około 70minucie Kroosa na ofensywnego pomocnika za Navasa i pod koniec Vagner Lov'a za Mullera. (około 87minuty).
Ej ej ej!! Czemu mi za ofensywnego pomocnika dałeś obrońcę/defensywnego poma?? wtf? Tongue Robimy tak Dodgy Ranfiha za Badstubera na obronę, Badstuber schodzi, a za niego Toni Smile
/Cayar

PS. Ma ktoś gg do smoczego? Muszę kupić kogoś z Realu Dodgy.

Jak smoczy przegląda ten temat niech piszę 22445878. Mam zamiar kupić Varane Raphaël I Nuri Sahina Smile.

Pierwsza połowa.
0.min Witamy, witamy! Myśmy dzisiaj znowu spotykamy się na Camp Nou! Kilka dni wcześniej mieliśmy okazję ujrzeć tutaj mecz Barcelona-Tottenham, który zakończył się remisem 1:1! Trybuny zapełnione! Dzisiaj hit kolejki, a zarazem pierwszy mecz w lidze dla obu drużyn! Nie wiadomo, kto wygra, obie drużyny mają fantastycznych piłkarzy w składzie! Rooney, Messi, Sneijder, Dani Alves, Vidić, Villa… takie gwiazdy nas dzisiaj czekają, bowiem przed nami mecz Blaugrana- ManU! Zawodnicy już wychodzą z szatni przywitani głośnymi wiwatami. Drużyny się ze sobą witają, po czym kapitanowie podchodzą do sędziów i razem także spełniają tą powinność. Rzut monetą! Rozpoczyna Duma Katalonii!
0.min Pedro zgrywa do Villi, ten wycofuje do Busquetsa. Zaczynamy!
2.min Pierwsza akcja meczu! Blaugrana atakuje. Busquets ciągle przy piłce, rozgrywa z Xavim. Po trzech wymienionych podaniach piłka trafia pod nogi Iniesty, który mija stojącego przed nim Sneijdera i zagrywa na prawo, do Villi. Ten zbiega w pole karne i z powodu tego, iż Ferdinand blokował Pedro, ryzykowne było do niego zagranie. Więc strzelił. Bramkarz się rzuca i łapie piłkę.
3.min Akcja ManU! Evra biegnie z piłką. Zagrywa do Sneijdera, który wchodzi w klepę z Goetzem. W końcu piłka pod nogami Eto’o, który trikiem „Hurricane” zmyla Puyola, i potem przedziera się przez Pique, będąc w polu karnym i od razu strzelając w bramkę. Kameruńczyk się wywrócił, a piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.
5.min Akcja Barcelony! Xavi podaje do Messiego, ale Sneijder sprytnie przecina podanie. Mimo wszystko Messi dobiega do piłki i prze na bramkę! Strzela z dystansu… obok krótkiego słupka!
7.min ManU atakuje! Sneijder biegnie z piłką po skrzydle, przedłuża do Naniego. Ten automatycznie zbiega w środek, po czym wycofuje do Goetze. Ten się zatrzymuje i ponownie zagrywa do Naniego. Crazy Legs i przedziera się przez Daniego Alvesa. Hyc! I mija Puyola. Zostaje sam na sam z bramkarzem! Strzela, ale… słupek! Wślizguje się aby dobić, ale bramkarz robi to samo, blokuje i piłka wychodzi na korner!
8.min Rzut rożny niewykorzystany.
10.min Barca atakuje! Dani Alves wychodzi do ataku. Mija Sneijdera, Hopscotch i Maicon pożegnany. Jest na skrzydle. Podaje do środka, do Villi. Ten porusza się po linii końcowej i lekko przerzuca piłkę. Trafia pod nogi Pedro, który składa się do woleja i… nie trafia w piłkę!
12.min Zawodnik Barcelony fauluje na połowie przeciwnika.
13.min Vidić wybija piłkę z swojej połowy z rzutu wolnego… Sneijder głową zagrywa do Valencii! Ten biegnie, mija Abidala, po czym zbiega do środka. Wycofuje do Goetze, który piętką zgrywa do tyłu do Sneijdera… ten strzela z dystansu! Bramkarz cudem odbija piłkę! Teraz przy piłce jest Puyol, wychodzi z pola karnego, ale Goetze zabiera mu piłkę! Roundabout na Pique i strzela po długim słupku, po ziemi! Bramkarz nie sięga piłki… która odbija się od słupka i… wpada do bramki! Gol! Gooooooooooooooool! 1:0 dla ManU! Na wyjeździe! Cudownie! Marco Goetze zdobywa gola po potwornym błędzie Carlesa Puyola! Euforia wśród ManU, depresja u kibiców Barcelony, jak i jej zawodników!
14.min Barcelona wznawia grę.
17.min Barcelona ma teraz serię ataków, które i tak są bezskuteczne.
19.min Atak Barcelony! Abidal biegnie skrzydłem. Dośrodkowuje w środek. Piłkę przejmuje Xavi, który robi trik Vertigo na Vidicu, po czym wypuszcza Villę sam na sam! Jednak do piłki dobiega Messi! Biegnie sam na sam, przed samym bramkarzem strzela po długim słupku! Piłka wpada do siatki! Szybkie wyrównanie! Goooooool! 1:1! Strzelec bramki, najlepszy piłkarz świata Lionel Messi! Na wyrównanie nie musieliśmy długo czekać!
20.min ManU wznawia grę.
22.min Evra biegnie z piłką. Zbiega do środka. Jest na połowie przeciwnika. Zagrywa do Sneijdera. Widzi z daleka wystawionego Naniego. Dośrodkowuje tam. Jednak Nani na spalonym. Chorągiewka podniesiona. Kurczę blaszka.
24.min Barcelona ma teraz przewagę pod sensem posiadania piłki.
25.min Nani próbuje z dystansu… pudłuje!
27.min Akcja Barcelony! Messi jest niepilnowany przez nikogo, biegnie samotny przez boisko. Sprytnie zmyla Ferdinanda, po czym podaje do Villi! Ten nie trafia w piłkę! Chciał strzelać z pierwszej piłki!
29.min Akcja ManU! Stfu, Sneijder znowu traci piłkę.
32.min Ponownie ManU! Świeży nabytek Sneijder biegnie środkiem, po czym zagrywa na skrzydło do Valencii. Ten natychmiastowo dośrodkowuje, ale Victor Valdes łapie piłkę.
34.min Nani biegnie z piłką. Zagrywa do Goetze. Podaje na prawo do Rooneya. Ten jednak faulowany przez Dani Alvesa! Wślizg, upomnienie dla Alvesa! Rzut wolny z 27 m!
35.min Rooney strzela! Bramkarz się rzuca i wybija piłkę na korner!
36.min Sneijder dośrodkowuje… Vidić z główki! Bramkarz znowu wybija na rzut rożny!
37.min Sneijder znowu dośrodkowuje… tym razem Goetze przyjmuje na klatkę i strzela! Nad poprzeczką!
40.min Iniesta z dystansu… nad poprzeczką!
42.min Akcja Dumy Katalonii! Messi biegnie po skrzydle, wycofuje do Alvesa, który podaje do Puyola, ten natychmiastowo kieruje piłkę w stronę Busquetsa. Piłka na połowie Barcelony, ale Sergio wykopuje piłkę na połowę przeciwnika! Pedro przyjmuje piłkę i strzela! Bramkarz wybija piłkę na korner!
43.min Korner niewykorzystany. Xavi trafił w boczną siatkę.
45.min Sędzia nie dolicza ani minuty.
45.min Koniec pierwszej połowy! 1:1 po niezwykle emocjonującym meczu, jakim zresztą musi być hit kolejki! Dwie drużyny należące do trójcy najlepszych klubów na świecie wraz z Realem Madryt remisują! Atmosfera na stadionie – nieziemska! Ja też to czuję! W końcu ile osób naraz może pomieścić Camp Nou? Przecież to największy stadion w Europie! Dobra, drużyny schodzą do szatni na piętnastominutową przerwę!
---------------------
Na razie robię sobie przerwę do 15:00, może napiszę drugą połowę, a jak nie, będzie musiał ją napisać Słit. :<
Co? Za ile go niby kupiłeś? -,- Ja mówię o tym pomocniku, nie napastniku Tongue.