Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football .
Smile 
To czytaj szybko!!!
Reply
Całkiem dobrze... Big Grin
Sweet trailer:
W razie czego to się nie wkurz, kiedy ty będziesz musiał napisać drugą połowę tego meczu. :<
Reply
No ja też napiszę 2 połowę chyba wieczorem bo teraz nie mam zbytnio czasu.

Atup
Każdemu komu się podobało to kciuk w górę i będę zadowolony.. hehe Big Grin
Reply
(2011-08-06, 09:18:36)Sweet trailer Wrote: Dobrze... a szczerze.... nie czytałem jeszcze. Big Grin

10 jest taka sobie do losowania, a 11 nie mam.
Reply
Witamy państwa ze stadionu Santiago Bernabeu! Dwa silne zespoły, jakimi są Real Madryt i Tottenham Hotspur, rozegrają tutaj swój pierwszy ligowy mecz. Wszystkie miejsca na trybunach zapełnione, piłkarze wchodzą na boisko. Mecz komentować będą Roan Szmakowski i Tunia Baranowicz. Zapraszamy!

Skład Realu Madryt:

Br: I.Casillas

PO: S.Ramos
ŚO: R.Carvalho
ŚO: Pepe
LO: Marcelo

PP: C.Ronaldo
ŚP: Xabi Alonso
ŚPO: Kaka
LP: A. Di Maria

PN: G.Higuain
LN: K.Benzema

Skład Tottenhamu:

Bramkarz
Igor Akinfeev

Obrońcy:
Arda Turan
William Gallas
Agger
Ben Arfa

Pomocnicy:
Gourcuff
Rafael Van Der Vaart
Lennon

Napastnicy:
Falcao
Robert Lewandowski
Gareth Bale


[0.min]Piłkarze ustawiają się na dwóch połowach boiska. Za moment sędzia gwizdkiem rozpocznie grę.
[1.min] Sędzia zagwizdał. Rozpoczynają zawodnicy Realu. Benzema ze środka podaje do Higuaina, a ten do Xabiego Alonso.
[3.min] Szybka akcja zawodników Realu. Xabi Alonso podaje do C.Ronaldo na skrzydło. Portugalczyk biegnie przez chwilę z piłką, zwodem mija Aggera i dośrodkowuje w pole karne. Główką uderza Benzema, ale Akinfeev łapie piłkę.
[5.min] Bramkarz długim podaniem zagrał do Lennona. Ten prostopadle do van der Vaarta. Holender długim podaniem odnalazł Lewandowskiego. Polak podaje do Bale'a, Bale strzela! Obok bramki!
[10.min] Zawodnicy ze stolicy Hiszpanii kontratakują. Ramos podaje do Di Marii, ten do Kaki. Brazylijczyk między nogami Gourcuffa podaje do Benzemy. Benzema do Higuaina, on piętką do wbiagającego Ronaldo. Ronaldo, Ronaldo, strzał iiiii... nie ma bramki, kilka centymetrów nad poprzeczką!
[13.min] Gallas krótko do Gourcuffa, ten do Bale'a. Napastnik górą podaje do Falcao. Falcao przyjmuje na klatkę piersiową i od razu dośrodkowuje. W środku jest Lewndowski. Piłka leci prosto na niego. Przwrotka! GOOOL! Proszą państwa, niesamowite! GOOOOOOOOOOL! Casillas pokonany! 1:0 dla Tottanhamu!
[20.min] Zawodnicy Realu na kolanach. Ciągle tracą piłkę, akcje się im nie udają. Tottenham sporo wydał na transfery, ale widać, że się opłacało.
[22.min] Kolejna kontra Realu. Ronaldo pędzi prawym skrzydłem. Krótkie podanie do Kaki. Brazylijczyk decyduje się na strzał z daleka... GOL! Niesamowite okienko! Bramka z 30 metrów! GOOOOOOL! 1:1!
[30.min] Gra znów się wyrównała. Pomocnicy Tottenhamu podają między sobą w środku pola. Z trybun słychać teksty obrażające Real Madryt.
[35.min] Co się tutaj dzieje! Na boisko wbiegł nagi mężczyzna z szalikiem Realu owiniętym wokół narządów rozrodczych! Ochroniarze nie mogą go złapać, a zawodnicy obu drużyn śmieją się z wybryku kibica.
[36.min] Sytuacja opanowana, wracamy do gry. Gallas podaje do Bale'a, omijając linię pomocników. Do napastnika podbiega Pepe... Cóż za brutalny faul. Bale'a upada na murawę, trzymając się za kostkę. Żółta kartka dla zawodnika Realu! Mamy rzut wolny z odległości 20 metrów.
[37.min] Bale podniósł się już z murawy. Rzut wolny wykonywać będzie van der Vaart. Mocne uderzenie w światło braki, lecz Casillas spokojnie wybija na rzut rożny.
[38.min] Z narożnika boiska dośrodkowuje Lennon, piłka wysoko szybuje nad polem karnym. Głową uderza Falcao, lecz piąstkuje bramkarz Realu.
[39.min] Natychmiastowa kontra gospodarzy. Kaka podaje do Ronaldo. Ten zwodem mija Gallasa, następnie Aggera. Przed nim już tylko Akinfeev. Sytuacja sam na sam. Bramkarz podbiega do Ronaldo, ten podcina piłkę, lobując bramkarza. GOOOOOOOOOOOL! Gooool! 2:1 dla Realu!
[45.min] Sędzia gwizdkiem kończy pierwszą połowę spotkania.
____________________________________________________
Chcecie zmian? Dodgy
Reply
Za wygrane mecze dostaje się pieniądze? Big Grin
Reply
Big Grin 
Ehh... Nie chce mi się pisać meczu... Dopiero 21 minuta Tongue
Reply
A komu się chce Tongue

Katsuke Feledeo:
Niezły mecz.

Lord Farqlad:
Niedługo może powstanie mój temat z czymś.
Reply
Tak 5mln za zwycięstwo i 2 za remis. Big Grin
Reply
Information 
[45.min] Słyszymy gwizdek, rozpoczęła się druga część spotkania, pomiędzy Realem Madryt, a Tottenhamem Hotspur.
[46.min] Krótkie podanie Kaki do Xabiego Alonso. Ten piętką zagrywa do Di Marii.
[47.min] Rajd skrzydłem Di Marii zatrzymany przez Ben Arfę.
[48.min] Kontratak zawodników z Anglii. Gourcuff podaje na skrzydło do van der Vaarta. Ten biegnie tuż przy linii autu i dośrodkowuje w pole karne. Piłka spada tuż pod nogi Falcao. Strzał z pięciu metrów i GOOOOOOOOOOOOL! 2:2! GOOOL!
[56.min] Krótka wymiana podań Ramosa i Carvalho. Pepe podaje do Xabiego Alonso. Ten na skrzydło do Ronaldo, lecz Portugalczyk szybko odgrywa do Kaki. Brazylijczyk biegnie przez chwilę z piłką, mija zwodem Gallasa i podaje do Benzemy. Francuz strzela, lecz Akinfeev spokojnie łapie piłkę.
[58.min] Nadal wynik remisowy, tym razem atakują zawodnicy Tottenhamu. Gourcuff zagrywa do Lennona, on natomiast do Falcao. Napastnik dośrodkowuje z lewej strony boiska, główką uderza Bale... Casillas wybija piłkę za pole karne. Lecz tam jest Lewandowski! Mocny strzał Polaka mija bramkę.
[60.min] Zawodnicy z Hiszpanii kontratakują. Ronaldo ze skrzydła podaje do Kaki, Brazylijczyk natomiast do Di Marii. Młody zawodnik znów dośrodkowuje, lecz piłka zatrzymuje się na bocznej siatce bramki.
[65.min] Kolejna akcja Tottenhamu. Zawodnicy obu drużyn są zmęczeni tak szybki tempem gry. Z daleka strzelał Gourcuff, lecz Casillas spokojnie złapał piłkę.
[70.min] Do końca meczu zostało dwadzieścia minut. Gra trochę uspokoiła się, większość akcji rozgrywana w środkowej strefie boiska.
[78.min] Akcja Tottenhamu. Gallas po ziemi podaje do van der Vaarta. Holender długim podaniem odnajduje Falcao. Ten zwodem mija Pepe, a następnie Carvalho. Mocny strzał z jedenastu metrów w samo okienko! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:2 dla Tottenhamu! Brawo!
[84.min] Próba zaatakowania bramki Akinfeeva przez Ronaldo. Strzał z dwudziestu pięciu metrów. Piłka zatrzymuje się na trybunach.
[90.min] Sędzia gwizdkiem kończy mecz. Zwycięża Tottenham, wynikiem 3:2. Żegnają się z państwem Roan Szmakowski i Tunia Baranowicz. Do usłyszenia.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)