Składy porozsyłam do MG jak się okienko skończy. ^^
Wejdź na gg jak jesteś. Wink
E a może jeszcze jutro damy szansę tym 3 graczom którzy nikogo nie kupili ponieważ wcale nie siedzieli. Każdemu się może, że przez cały dzień nie wejdą normalna rzecz.
Druga połowa meczu.
45.min Tak jest. Drugą połowę meczu Blaugrana-Tottenham czas zacząć! Kibice już szaleją na widok wychodzących zawodników. Jest 1:0 dla Barcelony. Tym razem ona także zaczyna! Tottenham wie, jakie ona stanowi zagrożenie, ale także wierzy, że może jeszcze przechylić szal na swoją korzyść! Przez ten czas Hiszpanie już wznowili grę.
45.min Aj, i bym zapomniał. Zmiana w składzie Barcelony. Za Pedro wchodzi Sanchez. Mecz towarzyski i trzeba dać szansę nowym zawodnikom.
47.min Akcja Barcelony! Lennon traci piłkę, po czym natychmiastowo Abidal prze na połowę przeciwnika. Następnie przerzuca na drugie skrzydło, ale piłka dolatuje w środek i jej adresatem jest Iniesta. Ten zagrywa do Sancheza, który zwraca piłkę Inieście, a ten wypuszcza Villę! Strzela zza pola karnego, z ostrego kąta… w boczną siatkę!
49.min Akcja Tottenhamu! Lennon po skrzydle. Banalnie mija Busquetsa, po czym zagrywa do Defoe. Ten staje przed Puyolem i wypuszcza Lennona na sytuację sam na sam! Crazy Legs i mija Valdesa, bramkarza Barcelony, strzela na pustą bramkę i gol! Gooooooooooool! 1:1! Niesamowita akcja!
50.min Kibice Barcelony zawiedzeni! Cisza na stadionie!
50.min Barcelona wznawia grę.
51.min Szybka odpowiedź Barcy! Messi natychmiastowo minął Lennona, a następnym pachołkiem, którego ominął, był Van Der Vaart. Potem przedarł się przez dwóch obrońców: Gallasa i Corlukę, po czym strzela… w bramkarza!
52.min Tottenham! Bale przy piłce i zaczyna przebiegać całe boisko. Nikt mu nie przeszkadza, kilku próbuje mu dogonić, ale nie dorównują szybkością Bale’owi. Czy Usain Bolt by go dogonił? W końcu Bale zbiega do pola karnego i strzela! Milimetry od długiego słupka!
54.min Bale znowu prze na bramkę. Zgrywa do Modrica. Przymierza się do strzału z dystansu, tak też uczynił! Lecz Puyol blokuje piłkę! Ale sędzia nagle odgwizduje? Czemu, to sam nie wiem. Wiemy tylko, że jest wolny dla Tottenhamu 26 m od bramki. Na dodatek żółta kartka dla Puyola.
54.min Po powtórkach dowiadujemy się, że czołowy obrońca Dumy Katalonii zblokował piłkę ręką. Przypadkowo czy nie, w stanie tego stwierdzić nie jestem.
55.min Van Der Vaart szykuje się do strzału…
55.min Strzela! Ale co to! Valdes jak małpa wyskakuje do piłki i odbija ją na róg!
56.min Korner niewykorzystany.
58.min Kontra Barcy! Xavi zgrywa do Villi, który prze na bramkę. Trikiem Hurricane żegna Kaboula, po czym podaje do Sancheza. Ten przyjmuje piłkę, po czym strzela z dystansu! Blokuje King, po czym Heurelho Gomes doskakuje do piłki i ją łapie!
61.min Duma Katalonii próbuje zdobyć bramkę non-stop. Bezskutecznie.
63.min Messi biegnie skrzydłem. Zagrywa do Sancheza… niecelnie, piłka jest na wolnym polu. Dobiega do niej Xavi! Dośrodkowuje w pole karne, ale piłka nie znajduje adresata i leci nad poprzeczkę. Za mocno. Aaaj!
65.min Dani Alves biegnie po skrzydle. Przedłuża do Iniesty, ten prosto do Villi, który wycofuje do Xaviego. Ten czeka, aż podejdzie Pique. Tak też uczynił i zagrał do niego. Ten podał do Messiego, który wykonał trik Schooled na Van Der Vaarcie i zagrał do Sancheza. Ten odgrywa na obieg Messiemu, ten biegnie, ale przez przypadek wychodzi poza linię końcową. Dziwny błąd.
66.min Akcja Tottenhamu! Lecz podanie Modrica przecina Dani Alves, który panikuje i wybija piłkę na aut.
67.min Sytuacja z autu niewykorzystana. Bale po dośrodkowaniu trafił w boczną siatkę.
69.min Mecz zaczyna być nudny. Gracze ciągle ze sobą rozgrywają.
72.min Akcja Barcelony! Xavi biegnie samotnie, ale kiedy widzi blokadę ze strony trzech obrońców Tottenhamu strzela z dystansu. W spojenie! I piłka poza boiskiem.
74.min Busquets jest na środku boiska. Zagrywa do Iniesty, który dośrodkowuje na skrzydło do Messiego. Ten dośrodkowuje w pole karne! Sanchez składa się do woleja… strzela! Niecelnie!
75.min Akcja Tottenhamu! Ale Bale szybko traci piłkę.
77.min Messi biegnie po skrzydle, po linii autowej sprintuje, Squash N Go zastosowane na Kaboulu i wzbiega do środka. Strzela z ostrego kąta… bramkarz odbija piłkę nogą! Korner!
78.min Rzut rożny niewykorzystany. Piłka w rękach bramkarza.
80.min Obie drużyny chyba sobie na koniec odpuszczają.
83.min Akcja Barcelony… zakończona pomyłka Busquetsa.
85.min Akcja Blaugrany! Iniesta biegnie po środku, robi samotny rajd z piłką. Na samym końcu banalnie zmyla Gallasa. Po czym zgrywa do Sancheza. Ten strzela, piłka w bramce, ale był na spalonym.
87.min Bale biegnie z piłką. Nikt go nie może doścignąć. Zmyla Daniego Alvesa, Busquetsa i na końcu Puyola. Lobuje bramkarza… nad poprzeczką!
89.min Faul zawodnika Barcelony na połowie przeciwnika.
90.min Sędzia nie dolicza ani minuty.
90.min Koniec! Koniec meczu dosyć ekscytującego, aczkolwiek pod koniec trochę przynudnego! Remis, 1:1, o ile Tottenham może być z siebie zadowolony, to Blaugrana powinna wygrać. Drużyny schodzą do szatni, kibice wychodzą ze stadionu. A my wychodzimy ze studia! To na dziś koniec! Żegnamy was widzowie!