Niee, ja zagram jak się zwolnią miejsca tak na zawsze.
Zaraz na początku połowy.
Ile dasz za fletchera?

Aryan:
Nie sprzedam Naniego za nic. Chyba że dasz jakiegoś ciekawego na wymianę.
Witamy na drugiej połowie meczu pomiędzy AC Milanem, a Arsenalem FC. Jak dotąd mamy wynik 1:1, jednak duża szansa na zwycięstwo mistrza Włoch. Przypominam, że obie drużyny zostały przeniesione ze swoich lig, do tutejszej.

46 Od razu mamy następujące zmiany - Robinho wchodzi za Zlatana Ibrahimovica, który nie wykorzystał rzutu karnego, a także Clarence Seedorf, który rzekomo ma odejść z Milanu, za Kevina Prince-Boatenga. Przy okazji zaczynają Kanonierzy.
48 Robinho od razu przejmuje piłkę i biegnie wprost na bramkę Szczęsnego.
49 Potężna bomba w Wojtka!! Broni, ale upada na ziemię. Sędzia zatrzymuje grę.
50 Na boisko wbiega sztab medyczny... To coś z rękoma, więc jedynie pomagają mu wstać, a Polak idzie za nimi. W między czasie zaczął rozgrzewać się Łukasz Fabiański.
51 Sędzia wznawia grę, więc dwie minuty pod koniec meczu na pewno doliczy.
53 Włosi już testują naszego Łukasza. Strzał z daleka w wykonaniu Alexandra Pato.
56 Gra w środku boiska... I szybka akcja Arsenalu... Fabregas, van Persie i Arshawin podają sobie piłkę w ataku. Ostatecznie piłkę otrzymuje Theo Walcott, który strze... Spalony.
60 Już godzinę trwa pojedynek tych dwóch drużyn. Niedługo ostatnie 15 minut, w których najczęściej padają bramki...
61 I piękna akcja Robinho wraz z... Abbiatim! Bramkarz podaje piłkę i... Nie ma spalonego... Robinho... Jeszcze raz do Abbiatiego... Znowu Robinho, strzał z pierwszej piłki i... GOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla Milanu! Abbiati zalicza asystę! Fabiański bez szans!
62 Arsenal już wznowił i biegną pod bramkę przeciwników.
64 I korner dla Kanonierów! W ostatniej chwili Abbiati sparował piłkę po silnym uderzeniu Fabregasa.
65 Ajć, za mocno Song i wznowią od bramki Rossoneri.
70 Wiadomość z ostatniej chwili. Szczęsnemu nic nie jest i będzie mógł zagrać już za tydzień. A w grze, w tej chwili wolny dla Milanu z 50 metrów.
71 W pole karne Arsenalu zagrał Seedorf, ale wybił Sagna.
73 No cóż, niektórzy piłkarze stanowią po prostu dzisiaj uzupełnienie drużyny. Szkoda, po prostu nie mają formy.
74 Zamieszanie w polu karnym Milanu i... Aaron Ramsey strzela, Abbiati na ziemi... Mexes wybija rękoma piłkę! Należy się rzut karny i czerwona kartka! Czy sędzia tak postąpi?
75 Można powiedzieć, że Mexes postąpił zdecydowanie niezgodnie z zasadami i musiał zostać wywalonym. Czyżby wzorował się na Luisie Suarezie i jego zachowaniu w ćwierfinale MŚ 2010 w RPA?
76 Jedenastkę strzelać będzie Arshawin.
77 TAAAAK! TO MUSIAŁA BYĆ BRAMKA! PIĘKNY GOL! Bramkarz poleciał w drugą stronę!
78 Mecz stał się niezwykle ekscytujący w drugiej połowie.
80 I rzut wolny dla Milanu z 17 metrów! Niesamowicie bliska odległość! Tuż za polem karnym!
81 Fabiański paruje na korner!
82 NIESAMOWITE! CI PIŁKARZE DADZĄ CHYBA WSZYSTKO ZA WYGRANĄ! Van Bommel "wkręcił" piłkę do bramki!
83 Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy zobaczyli jeszcze jednego gola w tym meczu. Szanse ok. 50%.
85 Piłkarze potrzebują odpoczynku, ale sędzia na pewno doliczy jeszcze kilka minut.
88 Zmęczenie daję się w kość piłkarzom. Gdyby nie to, Arsenal mógłby wyrównać, przed chwilą dobra akcja Fabregasa, ale zabrakło mu sił.
90 Doliczone cztery minuty.
90+2 Song atakuje bramkę Abbiatiego, ale po palcach mu przechodzi i mamy rzut rożny.
90+3 W pole karne Milanu wbiega Fabiański, ostatni korner dla Arsenalu.
90+4 Abbiati łapie bezpośredni strzał z rogu boiska! Koniec niezwykle ekscytującego meczu, który zakończył się wynikiem 3:2 dla gości! Żegnam państwa, Essian Sachees.

ZÓŁTA KARTKA :
Alessandro Song(23)

CZERWONA KARTKA:
Philippe Mexes(75)

POSIADANIE PIŁKI:
55% - 45%

Sry, że taki wynik, ale ważne jest, że udało mi się napisać pierwszy mecz Big Grin