• 3
  • 4
  • 5
Football .
Ja chce kupic Sahina i 2 obrońców i bramkarza nowego... Moje transfery, który chcę przez sezon przeprowadzić. Pozbęde się też Croucha, Bramkarza, Gallasa i któregoś z obrońców.

Pierwsza połowa.
0.min Witamy z największego stadionu w Europie, którym jest Camp Nou! Stadion należący do drużyny FC Barcelona jest w 65% zapełniony! Zresztą, bardziej chyba każdego obchodziłyby mecze ligowe niż towarzyskie! Mimo wszystko – atmosfera na stadionie nieziemska! Dzisiaj zmierzą się dwie zasłużone, znakomite drużyny – FC Barcelona z Messim, najlepszym piłkarzem świata, Xavim i Villą w składzie! Natomiast Tottenham też ma swoich asów, takimi są Walijczyk Bale, będący wcześniej na liście zainteresowań Barcelony, Jermain Defoe czy znakomity drybler Aaron Lennon! Drużyny właśnie wychodzą z szatni. Zawodnicy się witają, a kapitanowie obu zespołów witają się ze sobą i sędziami. Rzut monetą, kto zaczyna? Tottenham!
0.min Keane zgrywa do Defoe, ten wycofuje do Van Der Vaarta. Zaczynamy!
1.min Pierwsza akcja meczu należy do zespołu z Londynu, czyli Tottenhamu! Lennon przy piłce, biegnie po skrzydle, schodzi do boku. Zmyla Alvesa, a trikiem Crazy Legs mija Puyola. Strzela po ziemi do długiego słupka… pudło!
2.min Valdes wybija piłkę, po czym przyjmuje ją Xavi. Zaczyna rozgrywać z Iniestą, włącza się do tego także Messi. W końcu Messi wypuszcza Pedro, który ciągle stał przy bramce, jak to ten Hiszpan. Jednak Gomes okazał się sprytniejszy i wyłapał piłkę.
4.min Kolejna akcja Barcelony! Zaczyna swoje podania, które okazują się często zabójcze. Xavi do Iniesty, hyc! Ten do Busquetsa, i ten znowu do Iniesty. Ten wypuszcza Villę na skrzydło, jednak za mocno i Villa nie dobiega do piłki.
5.min Xavi próbuje z dystansu… bramkarz łapie piłkę.
7.min Kolejna akcja Barcelony! Dani Alves wychodzi do ataku, jest już na połowie przeciwnika. Trikiem „Schooled” zmyla Van Der Vaarta, po czym przedłuża piłkę do Pedro. Ten przyjmuje i zgrywa piętką do Messiego, który strzela…! Słupek! Corluka zażegnuje niebezpieczeństwo, wykopując piłkę na aut.
8.min Abidal zagrywa z autu do Busquetsa, jednak ten traci piłkę, po czym od razu fauluje odbierającego Kaboula.
10.min Akcja Tottenhamu! Corluka wypuszcza prostopadle po skrzydle Bale’a, po czym biegnie po linii autowej. Zmyla Daniego Alvesa, po czym podaje do Keane’a. Ten wchodzi w pole karne i strzela… piłka odbija się od nogi Puyola i rzut rożny!
10.min Modrić dośrodkowuje, na głowę Gallasa. Valdes jednak łapie piłkę!
11.min Kontra Barcelony! Messi już biegnie po lewym skrzydle. Diabelnie zbliża się do bramki. Drybluje. Mija Modrica, później Corlukę, potem Kinga, a następnie jeszcze raz Corlukę, który odważył się znowu wejść w drogę Messiemu. Ten zagrywa po ziemi Villi przed bramką, który strzela! Pusta bramka! Bramkarz zmylony, tylko może obserwować piłkę! Gała w siatce! Bramka! Gooooool! 1:0 dla Blaugrany, Dumy Katalonii! Strzela David Villa po znacznej asyście Messiego. Pamiętajmy jednak, że Tottenham ma nadal szansę!
12.min Anglicy wznawiają grę.
14.min Kibice Barcelony się radują. Zastanawiam się, czy aby w całym mieście nie słychać tych okrzyków indiańskich.
15.min Tottenham atakuje! Modrić rozgrywa sobie z Van Der Vaartem. Defoe jest na dorodnej pozycji! Jednak Van Der Vaart woli wejść w samotną akcję. Mija z łatwością Pique, po czym strzela z dystansu! Bramkarz broni na korner!
16.min Rzut rożny! Modrić dośrodkowuje, Van Der Vaart wyskakuje do piłki, tak samo jak Pique. Ostatecznie piłka wybita na korzyść Barcelony, lecz Holender ucierpiał w pojedynku główkowym!
16.min W tym związku sędzia przerywa grę.
17.min Dopiero teraz Van Der Vaart staje w pełni sił. Rzut sędziowski. Obok sędzi są Modrić i Puyol.
17.min Puyol posyła piłkę w orbitę! Messi przyjmuje ją na połowie przeciwnika, ale ma problem z opanowaniem i aut dla Londyńczyków.
19.min Barcelona na razie dominuje nad rywalami.
22.min Xavi mógł wykorzystać ten strzał z dystansu całkiem dobrze! Ale spudłował o kilkanaście metrów! Nie w formie on dzisiaj!
24.min Znowu akcja Barcelony! Villa lekko się cofnął i rozgrywa z Busquetsem. W końcu David biegnie sprintem i podaje obok do Iniesty. Ten jednak faulowany przez Gallasa! Rzut wolny z 22 m i żółta kartka dla Gallasa! Czy w tym przypadku sędzia trochę nie przesadził?
25.min Do rzutu wolnego staje Messi.
25.min Strzela! Niecelnie! Obok słupka!
27.min Lennon biegnie skrzydłem! Jednak stopuje. Opór daje mu Puyol. Ten próbuje go zmylić. Zaczynają się przepychiwać i walczyć o piłkę. Zwycięsko z pojedynku wychodzi jednak Lennon. Dośrodkowuje… Defoe z główki! Bramkarz przerzuca piłkę nad poprzeczką! Rzut rożny!
28.min Korner niewykorzystany. Za silnie, przez co piłka poleciała za daleko.
30.min Xavi zagrywa do Messiego, który od razu mu oddaje piłkę. Wycofuje do Puyola, który wypuszcza na skrzydło Alvesa. Ten od razu przedłuża do Iniesty, który dobiega do piłki. Ten prosto do Villi, który gałę puszcza do Pedro. Ten jest w polu karnym i strzela z pierwszej piłki… pudło! Niepotrzebnie się śpieszył, miał jeszcze czas na przyjęcie!
31.min Iniesta posyła piłkę na połowę przeciwnika, ale łapie Gomes.
34.min Gra straciła tego turbo. Zaczynam się nudzić, nie wiem jak wy.
36.min Ale co to? Jak obrońcy Barcelony mogli zostawić Keane’a prawie że wolnego? Corluka od razu do niego robi wrzutkę i go wypuszcza. Keane natychmiastowo zmyla Pique, po czym jest sam na sam z bramkarzem! Strzela, lecz… bramkarz czubkami palców broni! Piłka odbija się od słupka, po czym wychodzi na korner! Ale fart! Który zawsze towarzyszy Barcelonie…
37.min Korner niewykorzystany! Ajajaj! Było tak blisko! Mówię tutaj o sytuacji Keane’a. Jak to mogło nie wpaść?!?
39.min Akcja Barcelony! Messi biegnie po środku, jednak traci piłkę na rzecz Kinga!
41.min Ponownie Blaugrana atakuje! Kapitan gospodarzy, Xavi, rozgrywa z Messim, Iniestą i Pedro. W końcu Messi wypuszcza Pedro, który natychmiast zagrywa do Villi, ale Gallas jest sprytniejszy i wybija piłkę na korner!
42.min Xavi dośrodkowuje. Piłka na głowie Busquetsa… nad poprzeczką!
44.min Jeszcze Van Der Vaart próbuje z dystansu… na nic! Bramkarz łapie piłkę! Ja, zrelaksowany, w towarzystwie dwóch dorodnych pań bym to wybronił.
45.min Sędzia dolicza minutę.
46.min Sędzia sygnalizuje gwizdkiem koniec pierwszej połowy! Gospodarze dominują mimo skromnego wygrywania, jakim jest wynik 1:0. Mecz emocjonujący, podobny do tego meczu z wczoraj, jakim był Liverpool z PSG, zakończony wynikiem 2:1 dla Paryżan. Tyle że w wykonaniu innych drużyn i większej dominacji gospodarzy. Drużyny schodzą do szatni i czeka nas piętnastominutowa przerwa. Przez ten czas dobrze przygotujcie się na drugą połowę!
-----------
Sorry, że dosyć krótko. :<
Druga połowa wieczorem. Wracam do domu po 20:00, nocą ta druga połowa powinna się objawić.
Chciałbym przypomnieć, że Bale jest tak szybki, że może przebiec całe boisko z piłką i nikt go nie dokoni. Chcę byś to przyjął do wiadomości i wykorzystał.
Wykorzystam, ale przede wszystkim, to jest Barca i też są szybcy zawodnicy. Smile
Nie tak szybcy jak Bale Big Grin
Nie zapomnij też. Genialnme zagrania Van Der Vaarta, które nie raz niszczyły Barce... Szybki Robbie Keane najlepszey zawodnik Irlandii i oczywiście szybki i bardzo dobry technicznie Lennon. Gallas, którego nie powinien nikt przechodzić, bo to mur nie obrońca.