Milos Krasić.

Napastnicy:
Alessandro Del Piero.
Mirko Vucinić.

0 min. Witam na pierwszym meczu towarzyskim! Dziś zagrają dwie wspaniałe drużyny. Real Madryt vs Juventus. Zapowiada się ciekawy mecz!
0 min. Real rozpoczyna.
3 min. C.Ronaldo biegnie prawym skrzydłem, dośrodkowuje do Higuaina, który uderza z volleya ... niestety pudło!
3 min. Buffon wykopuje.
6 min. Pirlo przy piłce. Pięknym dryblingiem omija dwóch obrońców, szykuje się do strzału ,jednak Ramos w ostatniej chwila wybija piłkę. Korner!
6 min. Zawodnicy ustawią się w polu karnym, wykonuje Marchisio. Del Piero przyjmuje, strzela ... jednak Casillas pewnie interweniuje.
10 min. Kaka podaje do C.Ronaldo, który szybko dośrodkowuje do Benzemy, strzał z główki ... Buffon przejmuje piłkę.
15 min. Lichtsteiner podaje do Krasića, ten podaje po linii do Vucinića. Strzela ... pudło!
18 min. Di Maria przy piłce, wykonuje rajd, Motta wykonuje ostry wślizg. FAUL !!! Rzut Wolny dla Realu. Wykonuje C.Ronaldo.
19 min. Strzał z 25m ... Buffon wybija. Benzema dobiega do piłki, dobija ... Gooool! Gool! 1:0 dla Realu.
20 min. Juventus wznawia grę.
23 min. Krasić wycofuje do Motty, który wybija. Del Piero przy piłce, jest już przy polu karnym, Pepe wybija w ostatniej chwili.
26 min. Akcja Realu, pomyłka! Chiellini przejmuje piłkę, niestety traci ją. Kaka podaje do Xabiego, ten natychmiast zagrywa do Higuaina, szybki strzał ... Buffon stara się złapać, ale nie udało mu się, piłka odbija się od poprzeczki, Di Maria uderza z przewrotki ... pudło!
27 min. C.Ronaldo dośrodkowuje ... Bonucci przejmuje piłkę. Zagyrwa do Del Piero. Szybki rajd, sam na sam z bramkarzem ... piękna interwencja Casillasa.
30 min. Marcelo zagrywa do Carvalho, oddaje piłkę do Casillasa, wybija, przejmuje Kaka. Strzał z połowy ... Buffon pewnie łapie piłkę.
35 min. Lichtsteiner podaje długą piłkę do Del Piero, ten zagrywa do Vucinića strzał, Carvalho bez problemu zatrzymuje piłkę.
38 min. Di Maria wymija obrońców, jednak Buffon wślizguje się w piłke. Przejmuje Motta.
43 min. Marchisio wysuwa piłkę do Del Piero, strzał ... Casillas pewnie interweniuje.
45 min. Koniec pierwszej połowy z wynikiem 1:0 dla Realu. Zobaczymy na co stać Juventus w drugiej połowie.

Dobra co ma być będzie. Najwyżej poprawię później.