Bramkarz: Salvatore Sirigu

Obrona: Milan Bisevac, Zoumana Camara, Christophe Jallet, Mamadou Sakho

Pomoc: Mathieu Bodmer, Jeremy Clement, Blaise Matuidi, Granddi Ngoyi

Atak: Javier Pastore, Jeremy Menez
0.min Witamy prosto z pięknego Liverpoolu, jesteśmy teraz na stadionie tutejszej drużyny, najlepszej w historii Anglii i jednej z lepszych na świecie biorąc pod uwagę ilość zdobytych tytułów! Liverpool FC z takimi gwiazdami jak Ayala, Gerrard czy Suarez w składzie. Ich przeciwnicy – prawdopodobny czarny koń sezonu – francuski Paris Saint-Germain z genialnym snajperem Pastore w składzie! Z kolei drużyny już wychodzą z szatni. Witają się ze sobą, po czym kapitanowie tak samo robią z sędziami. Rzut monetą! Zaczynają goście!
1.min. Pastore zgrywa do Meneza, ten wycofuje do Clementa. Zaczynamy!
2.min Pierwsza akcja meczu! Bodmer biegnie prawym skrzydłem, sprintuje, przed samym Glenem Johnsonem robi trik Squash & Go, po czym wchodzi w pole karne! Strzela po długim słupku, po ziemi… spudłował!
3.min Obrońcy Liverpoolu chyba na początku są jacyś… zbyt zestresowani. Kolejny atak PSG. Tym razem Clement rozgrywa piłkę wraz z Ngoyi i Menezem. W końcu piłka trafia do Ngoyiego, jednak Meireles odbiera piłkę. Ale z kolei błędne koło, odbiera mu teraz Jallet! Wtrąca się do ataku, zgrywa po skrzydle do Ngoyiego, ten z pierwszej piłki do Meneza. Piłka jednak go mija, lecz strzela Pastore! Bramkarz cudem wyłapuje piłkę!
4.min PSG zdecydowanie przeważa na początku meczu.
6.min Menez próbuje zrobić ruletkę przed Ayalą, udaje mu się. Akcja 1 na 2! Robi teraz z kolei trik Roundabout, lecz przed Carragherem, pomyślnie, ale potem szybko gubi piłkę i bramkarz ją łapie.
7.min Szybki kontratak Liverpoolu! Ayala biegnie lewym skrzydłem, po czym na oślep zgrywa do środka. Piłkę przejmuje Gerrard, natychmiastowo zmylając także pójściem w lewo Jalleta. Potem dośrodkowuje… bramkarz piąstkuje piłkę i aut!
8.min Ayala zgrywa do Meirelesa, ten zgrywa piłkę do Leivy. Strzał z dystansu! Nad poprzeczką. Wysoko nad poprzeczką.
10.min Akcja teraz toczy się środkiem boiska.
11.min Indywidualna akcja Clementa! Robi rajd z piłką przez połowę boiska! Mija Kelly’ego, po czym przerzuca piłkę nad Carragherem i ląduje u nóg Pastore. Spalony! Aaaajć!
11.min Reina szybko przerzuca piłkę, i ta ląduje przed Joe Colem. Dobiega do piłki, po czym zbiega do środka. Przed samym Matuidim wycofuje do Gerrarda, który natychmiastowo zgrywa na skrzydło do Leivy. Ten wchodzi w pole karne, lecz po uporze Bisevaca jest zmuszony powrócić na skrzydło. Kątem oka widzi Ayalę, po czym do niego zgrywa. Ten robi rajd z piłką, przed polem karnym podaje na prawo do Gerrarda… Sakho robi wślizg i przecina podanie!
13.min Ayala posyła piłkę w orbitę 20 m od własnej bramki!
14.min Akcja Liverpoolu! Gerrard biegnie skrzydłem, zgrywa do Meirelesa, ale ten traci piłkę na rzecz Jalleta… po akcji…
15.min Kontratak PSG! Jallet natychmiast wypuszcza prostopadle piłkę do zaczynającego sprint Matuidiego. Przyjmuje piłkę, stosuje trik „Crazy Legs” na Carragherze. Po czym zmęczony zgrywa do Meneza. Ten prosto do Pastore, który sprytnie zmyla Kelly’ego i strzela po krótkim… bramkarz odbija piłkę, lecz dobija Menez… piłka leci na pustą bramkę! Gol! Gol! Gol! Gooooooooooooooool! Jeremy Menez, genialny, młody zawodnik świeżutko ściągniety z AS Romy! Strzela bramkę Liverpoolowi! 1:0 dla PSG! Czy Liverpool da łatwo za wygraną?
16.min Liverpool wznawia grę.
18.min Gra zaczyna być nużąca. PSG zaczyna sobie nabijać po prostu posiadanie piłki.
20.min Akcja PSG! Bisevac przedłuża piłkę po skrzydle do Ngoyiego, ten biegnie po linii autowej, przed polem karnym podaje prostopadle do Pastore, który przyjmuje piłkę prawie że na linii końcowej! Przerzuca gałę nad obrońcami Liverpoolu, lecz Reina łapie piłkę.
22.min Akcja Liverpoolu! A, przepraszam, pomyłka. Leiva natychmiastowo traci piłkę.
24.min Kolejna akcja Liverpoolu! Tym razem musi być udana. Leiva biegnie środkiem, i zaczyna zgrywać z Gerrardem. 30 m przed bramką Gerrard przejmuje gałę, omija Camarę i na obieg zgrywa do Joe Cola. Ten jest już w polu karnym i przed samym bramkarzem zgrywa na lewo do Suareza! Lecz co to! Sakho blokuje wślizgiem i piłka leci w ręce bramkarza. Idealna obrona Afrykańczyka!
26.min Gerrard próbuje z dystansu… nie trafia! Kilka decymetrów od bramki!
27.min Kontra PSG! Jeremy Clement staje przed Steven Gerrardem. Zmyla go przerzuceniem piłki nad nim, po czym znowu ją dopada. Ale wślizguje się Carragher i mamy rzut wolny! Zawodnik dostaje upomnienie. Wolny, 32 m od bramki!
28.min Clement zgrywa obok, do Bodmera, który strzela z dystansu. Hiszpański bramkarz Liverpoolu z łatwością łapie. Nawet leżąc mógłby to obronić.
30.min Gra teraz przeniosła się na połowę PSG. Jest oblegana przez atak Liverpoolu. Oblężenie, ale kto je przetrwa?
31.min Sakho popycha wbiegającego Leivę! Rzut wolny 24 m od bramki! Z ostrego kąta
32.min Gerrard strzela… bramkarz nie sięga piłki, lecz odbija się od długiego słupka, po czym Camara posyła ją w trybuny! Korner!
33.min Rzut rożny niewykorzystany. Joe Cole to skasztanił i piłka trafiła w boczną siatkę.
35.min Ponowna akcja Liverpoolu! Joe Cole biegnie po skrzydle, zastosowuje trik „Schooled” na Camarze, jednak ten się nie daje. Odbiera piłkę, i przedłuża do Bodmera. Lecz co to?! Kelly przecina i wybija na połowę przeciwnika! Piłka kozłuje i Gerrard ją przyjmuje na klatkę, po czym zgrywa do boku, do Leivy. Ten strzela. Piłka odbija się od Sakho! Niewidoczny przez cały mecz Kuyt się wślizguje i strzela… bramkarz, zaskoczony, może tylko obserwować piłkę! Która jest już w siatce! Gol! Gol! Goooooool! Camara jednak sygnalizuje spalonego. Sędzia się nie zgadza i mówi, że bramka jest poprawna. Tymczasem Liverpool cieszy się z wyrównania! 1:1!
36.min PSG wznawia grę.
36.min Obejrzyjmy replay bramki Kuyta i czy rzeczywiście był spalony.
37.min Nie było go! Jednak gdyby Camara zrobił krok do tyłu, byłby spalony jak nic!
37.min Tymczasem PSG nie wykorzystało strzału z dystansu. Strzelał Bodmer.
39.min Bodmer biegnie skrzydłem. Robi rajd z piłką! Ciach! Mija Leivę. Potem Ayalę! Następnie po triku Hopscotch mija Carraghera. Czy szykuje nam się bramka a la Maradona? Nie! Bodmer nie wykorzystuje sytuacji sam na sam i pudłuje o kilka milimetrów!
39.min Łapie się za głowę zawiedzony! Ale to tylko mecz towarzyski, na jego szczęście.
41.min Gra teraz toczy się środkiem. Obie drużyny chyba dają sobie na luz do końca pierwszej połowy.
44.min Liverpool atakuje! Gerrard rozgrywa z Leivą, po czym robią trójkącik wraz z Suarezem. Leiva wypuszcza Suareza, który jest w polu karnym. Strzela z ostrego kąta… w boczną siatkę!
45.min Sędzia dolicza minutę.
46.min Jeszcze Pastore próbuje z dystansu… pudłuje jak junior!
46.min Gwizdek sygnalizujący koniec pierwszej połowy! 1:1! Wyrównany mecz, emocjonujący, zawodnicy wyciskają z siebie siódme poty, choć to tylko mecz towarzyski! Drużyny schodzą do szatni. Myślę, że trenerzy nie powinni mieć zastrzeżeń do swoich zawodników, no, może tylko menedżer gospodarzy może się skarżyć na początek meczu. Co będzie dalej? Dowiemy się po piętnastominutowej przerwie!
-----------------
Następna połowa jutro. Myślę, że do 13:00 powinna być. Zależy, jak wstanę (a pewnie wstanę gdzieś tak o 11:00) i czy będę jeszcze gdzieś się wybierał.

I czemu Vindaron ma bana?
1:1 Big Grin Po pierwszej Big Grin PSG!!
Zobaczymy ja tylko czekam na Transfery i usprawniam obronę Big Grin
Ale wiesz jbc w realu to bym miał więcej chyba PSG kasy bo tam są Szeikowie Katarscy i tyle kasy mają że hej!!
Dobra, wstałem dzisiaj baaaaardzo wcześnie i niedługo powinienem zacząć pisać mecz.
Jestem zarazem zawiedziony, że moje dwa demoty otrzymały złą ocenę i poszły do archiwum. :<
Ja też niedługo wkleję 1 połowę meczu Real vs Juventus.
Zaczynam pisać.

Chcecie jakieś zmiany? Daję wam dziesięć minut.
I znowu bany będą prześladować ten temat? Confused

Zwalniam miejsce gracza oraz drużynę FC Barcelona.

Tududu, miszczu, gratuluję 100 repa. Angel
Aha, zamieniłbym sobie ale ty dobrze wiesz czemu tego nie zrobię. Big Grin A kiedy będzie okienko bo już chcę kupić zawodników Big Grin