• 5
Football .
maciek z klanu Cool:
No właśnie myślę, że jeszcze nie.
Dobra, zatrudnij jakiegoś tymczasowego, ja czasem będę pisał mecze. W roku szkolnym znowu zacznę regularnie.
Cześć. Big Grin
Information
To nie będzie teraz tylko puchar, ale przeplatanka... liga - puchar itd. Big Grin

Essian:
Niech będzie, ale chociaż napisz ten mecz, co miałeś napisać...
To po południu.
Lightbulb
45.min Witam ponownie z Santiago Bernabeu! Dla tych, którzy dopiero włączyli telewizory, przypominam, że jest 2:1 dla gości, Bayernu Monachium! Obie drużyny grają jednak genialnie i dzięki temu i tak nie są wiadome losy tego meczu! Myślę na razie, że najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis! Przez ten czas słyszalna jest przyśpiewka Realu pod tytułem „Hala Madrid!”. Drużyny już wychodzą z szatni. Rozpoczynają teraz Bawaryjczycy!
45.min Muller do Gomeza, ten do tyłu do Navasa! Zaczynamy drugą połowę meczu Real-Bayern!
46.min Akcja Bawaryjczyków! Luiz Gustavo zgrywa ładnie do Ribery’ego, który oddaje piłkę na skrzydło, do Navasa. Roundabout i Pepe zostaje zmylony! Navas wycofuje poza pole karne, do Gustavo, który strzela z dystansu! Muller dobija piłkę główką! Ale bramkarz odbija piłkę na rzut rożny!
47.min Jesus Navas… podaje obok do Boatenga, który wypuszcza mu na obieg! Navas następnie wchodzi w pole karne i strzela po ziemi po krótkim słupku! Bramkarz łapie! Trzeba przyznać, że oryginalnie wykonany rzut rożny.
49.min Akcja Realu! Pierwsza w tej drugiej połowie! Sergio Ramos zgrywa na krzyżaka do Di Marii, który prze na bramkę! Przed samym Schweinsteigerem zagrywa obok, wypuszczając Sahina na skrzydło! Ten idealnie wypatrza Cristiano Ronaldo, po czym znowu wrzutka na krzyżaka! Bruno Alves odbija główką, ale w pole karne i CR7 na wolnej pozycji, prze ku bramce i strzela przed samym bramkarzem! Po długim słupku! Tak! Bramka! Wyśmienity początek drugiej połowy! Goooooool! 2:2! Wyrównanie Królewskich! Kibice się radują i skandują imię Cristiano Ronaldo! Sędzia już ustawia piłkę w środku boiska!
50.min Bayern Monachium wznawia grę.
52.min Navas próbuje z dystansu! Casillas łapie piłkę!
53.min Akcja Bayernu Monachium z autu! Badstuber rzuca piłkę w stronę Ribery’ego. Ten wycofuje do Bruno Alvesa, który prze przez połowę przeciwnika i mija coraz to kolejnych zawodników! Następnie zagrywa do boku do Gustavo, który piętką na skrzydło podaje do Gomeza, ten dośrodkowuje i Bruno Alves na szczupaka! Casillas ratuje Królewskich i rzut rożny!
54.min Kolejna główka Bruno Alvesa, tym razem z rzutu rożnego… nad poprzeczką!
56.min Akcja Realu! Sergio Ramos po skrzydle zagrywa do Cristiano Ronaldo, ten wchodzi do środka. Zagrywa obok do Sahina, ten wypuszcza Di Marię na skrzydło! Ale najpierw zostaje brzydko faulowany przez Badstubera! Faul! Rzut wolny z 32 m! Sędzia pokazuje żółty kartonik dla Holgera Badstubera!
57.min Cristiano Ronaldo posyła potężną bombę w stronę bramki Bawaryjczyków! Poprzeczka! I piłka wylatuje poza bramkę! Mógł być gol!
59.min Kolejna akcja Realu! Kompletnie dominuje! Sahin podaje do Petrovica, ten znowu do niego i na obieg do Sergio Ramosa posyła piłkę! Ten tanecznym krokiem mija Boatenga, po czym dośrodkowuje na krzyżaka! Bruno Alves wybija piłkę, Kaka główką zgrywa do Higuaina, który strzela z woleja! Lloris odbija piłkę na rzut rożny!
60.min Korner niewykorzystany. W boczną siatkę. Kibice zawiedzeni. Przez ten czas jeszcze tylko pół godziny do końca meczu.
60.min Mecz niezwykle emocjonujący, nieprawdaż?
62.min Luiz Gustavo z dystansu… pudłuje jak junior!
64.min Akcja Realu! Sahin zagrywa obok do Cristiano Ronaldo, ten zaczyna się kiwać, następnie strzela spoza pola karnego! Bramkarz akrobatycznie broni! Higuain próbuje poprawić! Bramkarz wybija na rzut rożny, przerzucając piłkę nad poprzeczką!
65.min Cristiano Ronaldo dośrodkowuje… zamieszanie w polu karnym! Nie pilnowany Sergio Ramos strzela z główki! Bramkarz nie sięga piłki! Gol! Gol! Goooooooooool! Gooooool! Sergio Ramos, obrońca doskonały także w ofensywie, strzela bramkę z rzutu rożnego! 3:2! Kibice Realu się radują, co słychać na trybunach! Zawodnicy Bayernu łapią się za głowy, a w szczególności Badstuber, który powinien pilnować Ramosa, podczas gdy zajął się wraz z Boatengiem Petrovicem!
66.min Bayern wznawia grę.
68.min Mecz się lekko uspokoił. Bayern próbuje atakować, ale bezskutecznie.
72.min Wreszcie akcja jakaś! Bayern atakuje! Ale Navas faulowany i żółta kartka dla Ramosa! Wolny z 26 m!
73.min Ribery zgrywa obok, do Gustavo, zmylając obrońców, który strzela z dystansu! Piłka odbija się od poprzeczki, następnie od ziemi i bramkarz wyjmuje! Muller dobija… piłka leci wysoko w trybuny, a młody Niemiec łapie się za głowę!
75.min Kolejna akcja Bawaryjczyków! Ale spitrasił to Ribery, któremu piłkę zabrał Sergio Ramos. Ale teraz Bayern będzie miał sytuację z autu!
76.min Badstuber mocno rzuca w pole karne… Pepe wybija głową, ale z woleja jeszcze w pole karne dośrodkowuje Gomez! Główka Mullera, ale fantastyczny Casillas dotyka piłkę czubkami palców i korner!
77.min Ponowny korner. Po główce Navasa Casillas przerzucił piłkę nad poprzeczką.
77.min Tym razem w boczną siatkę.
79.min Akcja Realu! Pomyłka. Cristiano Ronaldo celował z dystansu, ale obrońca Bayernu zblokował.
81.min Ponownie akcja Los Blancos! Sahin rozgrywa z Petrovicem, widać, że ta para rozumie się idealnie, następnie na skrzydło do Di Marii. Ten wchodzi do środka, po czym wycofuje do Sahina. Ten wykonuje Rollin, aby zmylić Bruno Alvesa, i udaje mu się! Następnie strzela, ale piłka zagubia się w polu karnym i wylatuje z dwa metry od bramki! Ależ… pudło!
84.min Kolejna akcja Realu! Po co oni przemęczają się pod koniec? Sahin zagrywa na krzyżaka do Di Marii, któremu jednak przeszkadza Lahm, po czym Argentyńczyk wycofuje do Coentrao. Ten zagrywa obok, do Cristiano Ronaldo, który wypuszcza pięknie na obieg Portugalczyka w pole karne! Strzela z ostrego kąta! Lloris pozostawił wyjątkowo dużą lukę! Błąd Francuza i Coentrao zdobywa bramkę! Gol! Gooooooool! 4:2 dla Los Blancos! Nadchodzą nowi Galacticos! Coentrao zdobywa bramkę po pięknym wypuszczeniu przez Crisa i błędzie Llorisa! Kibice się radują, aplauzują i skandują imię Portugalczyków! Zaiste, jak mogą rozumieć się rodacy!
85.min Bayern wznawia grę.
88.min Już Bayern raczej pogodził się z przegraną.
90.min Sędzia dolicza dwie minuty.
91.min Gustavo z dystansu… bramkarz odbija na rzut rożny!
92.min Ostatni rzut rożny, ostatnia akcja w meczu! Navas dośrodkowuje, główka Ribery’ego, ale nad poprzeczką i sędzia gwiżdże, sygnalizując koniec meczu! Kończy się wynikiem 4:2 dla Królewskich, mimo że po pierwszej połowie przegrywali 1:2 z Bawaryjczykami! Najwyraźniej Bayern zlekceważył przeciwników! Kibice się radują, atmosfera na stadionie była doprawdy nieziemska, zawodnicy wraz z sędziami wchodzą do szatni, a my żegnamy się z Santiago Bernabeu! Przypominam, że wynik 4:2! Strzelili dla Los Blancos: Petrovic, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos i Coentrao, dla Bawaryjczyków: Ribery i Mario Gomez! To już naprawdę koniec i żegnamy się, czas antenowy nam się kończy!