• 5
Football .
Mogę jutro napisać mecz? Dzisiaj mam dzień lenia.
Ok, możecie jutro.
Nie wiem, na co ta babka wpada. Dzisiaj jeszcze jadę na grzyby, ale przyrzekam - mecz się ukaże, co najmniej pierwsza połowa. ._.
Ja mogę napisać jakiś mecz. Widać, że kilka jest wolnych, a nie mam co robić
Dobra, zaczynam pisać.
Pisz mecz za Vireana, mimo, że kumpel z rl to już wystarczy taryfy ulgowej. Dodgy

N: Thomas Muller, Mario Gomez
0.min Witamy, witamy! Pierwsza połowa jednego z także pierwszych meczy Gra Cup właśnie się zaczyna! Zasiadamy na terenie Realu Madryt, czyli Santiago Bernabeu! Z tym stadionem wiąże się wspaniała historia. Został tak nazwany na cześć najlepszego prezesa w klubie, który także najdłużej zasiadał na tej funkcji! Trybuny są już całe zapełnione, 75% to kibice Królewskich! Zawodnicy wychodzą z szatni, witają się, a następnie kapitanowie obu zespołów podchodzą do sędziów i podają sobie łapy! Rzut monetą! Rozpoczynają Los Blancos!
1.min Petrović zgrywa do Higuaina, który wycofuje do Sahina. Zaczynamy!
1.min Pierwsza akcja meczu! Sahin odgrywa na skrzydło do Kaki, ten idealnie wrzuca na krzyżaka na drugie skrzydło do CR7! Ten, jak to Ronaldo, robi indywidualną akcję, swoisty Crazy Legs i mija Bruno Alvesa. Mija Badstubera jak tyczkę, zatrzymuje piłkę, może zagrać obok do Petrovica, ale ten partoli akcje, strzelając. Zblokował to Boateng wślizgiem. Rzut rożny!
2.min Sahin wykonuje. Wrzuca, na głowę Pepe… jednak terminator z Realu trafia w poprzeczkę!
4.min Zawodnicy Bayernu zaczynają między sobą spokojnie rozgrywać piłkę.
5.min Akcja Bawaryjczyków! Luis Gustavo jest na 40-tym metrze, zagrywa obok do nadchodzącego Lahma. Ten biegnie po linii autowej, wycofuje do środka do Schweinsteigera… ten sprytnie zauważa wychodzącego na wolne pole Jesusa Navasa! Sprytnie tam dośrodkowuje, Hiszpan opanowuje piłkę, ale sprytnie wchodzi wślizgiem, czysto, Carvalho i odbiera mu piłkę!
6.min Carvalho rozgrywa sobie w środku z Coentrao. Rodacy idealnie się rozumieją, jak widać.
8.min Akcja Los Blancos! Sahin prze w środku, wycofuje do Sergio Ramosa, ten zgrywa na krzyżaka do Kaki, Brazylijczyk znany ze swoich upodobań religijnych wygrywa pojedynek główkowy z Luisem Gustavo i zgrywa do Crisa! Ten trochę podbiega, następnie wypuszcza Petrovica sam na sam! Od razu przyjmuje piłkę i mija bramkarza, po czym strzela w pustą bramkę! Gol! Gol! Gooooooool! Przepiękna akcja Cristino Ronaldo i Petrovica, zakończona golem Bałkanina! 1:0 dla Królewskich! Nie mogli sobie wyobrazić lepszego początku!
9.min Bayern wznawia grę.
11.min Bayern Monachium próbuje stworzyć jakąś akcję, ale bezskutecznie.
12.min Muller z dystansu! Nad poprzeczką!
14.min Akcja Bayernu! Jesus Navas biegnie skrzydłem. Następnie wycofuje do Luisa Gustavo. Ten stosuje Footroll, następnie Hopscotch i mija Sahina. Zagrywa obok do Navasa, znowu, ten próbuje przecisnąć się przez obronę! Na nic! Zgrywa obok do nadbiegającego Ribery’ego! Ten strzela petardę… Casillas cudem odbił piłkę! Próbuje poprawić Gomez, pusta bramka, ale w spojenie i piłka wylatuje poza linię końcową!!
15.min Casillas wybija. Ale Sahin przegrywa pojedynek główkowy z Bruno Alvesem, który wyszedł ciut za daleko, główką odbija do Schweinsteigera, który zbiega do środka! Wypuszcza na wolne pole Mullera, ale ten wycofuje do Navasa, który prostym podbiciem wypuszcza Ribery’ego! Cudowne zgranie! Libery prze na bramkę, jest kompletnie samotny, przed Casillasem strzela po długim słupku! Piłka się od niego odbija i wpada do bramki! GOOOOOOOOL! 1:1! Cudowna akcja Bayernu wykończona golem Franka Ribery’ego!
16.min Real wznawia grę.
18.min Akcja Realu! Sahin rozgrywa z Di Marią, w końcu Di Maria wypuszcza Higuaina! Przecina Bruno Aloes. Przy piłce znowu argentyński skrzydłowy Realu. Wycofuje do Pepe, ten z pierwszej piłki do Cristino Ronaldo. Podchodzi delikatnie i zasadza potężną petardę! Lloris wyjmuje piłkę czubkami palców, która odbija się od słupka i wychodzi na róg!
19.min Rzut rożny niewykorzystany. Sahin w boczną siatkę.
20.min Faul Pepe na połowie przeciwnika. Właściwie na środku boiska. Faul zastosowany na Navasie.
22.min Akcja Realu! Pepe wybija piłkę z pola karnego, przyjmuje Di Maria, który główką wycofuje do Coentrao. Ten zbiega do środka, lekko odpycha Gustavo, który natychmiast sygnalizuje faul. Kontynuujemy jednak. Coentrao wypuszcza Sahina, który strzela z 30 m po ziemi! Rykoszet od Higuaina! Bruno Aloes wybija piłkę z linii bramkowej i korner!
23.min Z główki Petrovic… w bramkarza!
25.min Mecz jakby lekko się uspokoił.
27.min Akcja Realu! Aj, Cristiano Ronaldo to spaprał.
29.min Teraz Bayern! Ribery przy piłce. Lekko zagubiony, zgrywa po skrzydle do Navasa. Ten na obieg do Ribery’ego, który schodzi do linii końcowej, następnie dośrodkowuje! Casillas piąstkuje, ale Luiz Gustavo! Dobija! Blokuje Carvalho! Piłka nadal w polu karnym! Muller główką do Navasa, ten strzela… bramkarz odbija, poprawia Gomez, ale spalony!
30.min Pepe fauluje na swojej połowie! Ale w bezpiecznej odległości od bramki.
32.min Akcja Realu! Sahin wypuszcza na skrzydło krzyżakiem C.Ronaldo, ten wycofuje do Kaki! Ten następnie przerzuca piłkę nad szarżującym Boatengiem, jednak on sam pada ofiarą wypadku! Ale jest czysto! Przy piłce nadal CR7! Strzela z ostrego kąta! Bramkarz łapie piłkę, wypuszcza ją z rąk, ale się poprawia.
35.min Akcja Bayernu! Luiz Gustavo na krzyżaka do Ribery’ego, ten wrzuca w pole karne! Przyjmuje Mueller, który wycofuje do Jesusa Navasa. Gra się uspokoiła. Kilka podań i błąd Carvalho wykorzystuje Gustavo, który wypuszcza na wolne pole Gomeza! Ten prze sam na sam! Lobuje nad Casillasem! Ten nie ma szans! Piłka w siatce! Bramka! Gooooooool! 2:1 dla Bawaryjczyków! Cóż za emocjonujący mecz! Mario Gomez, przed dwoma sezonami uznawanego za totalne drewno, teraz strzela bramkę najbardziej utytułowanemu zespołowi na świecie! 2:1!
36.min Real wznawia grę.
38.min Sahin z dystansu! Pudło!
40.min Sahin zaczyna rozgrywać z Kaką. W końcu wypuszczają Cristiano Ronaldo, który po kilku trikach mija Bruno Alvesa i Boatenga! Może podać do Petrovica! Ale nie, musi się nachalać i strzela! W bramkarza…
41.min Gra CR7 czasem załamuje. Doprawdy!
43.min Real próbuje atakować. Bezskutecznie, kibice buczą. Ich menedżer zaczyna się wkurzać.
45.min Sędzia dolicza minutę.
46.min Koniec niezwykle emocjonującej pierwszej połowy! Jest 2:1, ale Real ma zadatki na to, aby wyrównać, a jeszcze lepiej, wygrać! W każdym razie drużyny schodzą do szatni, wraz z sędziami. A my, cóż… żegnamy się z państwem, ale za piętnaście minut widzimy się ponownie!

Kolejna połowa wieczorem.
Zaraz wstawiam pierwszą połowę mojego meczu. Drugiej nie dam rady napisać.

NA: Salomon Kalou

Witam państwa z Rzymu, gdzie na swoim stadionie Roma podejmie dziś Chelsea w meczu grupowym rozgrywek o Puchar Gra.

xx-Patryk-xx oraz Lord Farqlad na pewno wystawili najmocniejsze składy. La gazzetta dello sport pisze, że w meczu nie zabraknie goli i stawia na Romę. Trener Chelsea na pewno się tym nie przejmuje. Obie drużyny już wyszły na boisko, sędzia przeprowadza losowanie. Wypadł orzeł, a więc zaczynają Londyńczycy.

1’ Żyrkow do Maloudy. Ten do Torresa. Zbiega na lewą stronę dośrodkowuje wprost na głowę Anelki! ANELKAAAA!!! Goooool!!! W 1 pierwszej minucie Londyńczycy obejmują…. Chwileczkę… Nie! Spalony. Roma dostała zimny prysznic już na samym początku, jednak miała szczęście. Po 0 .
4’ Pierwsza akcja Romy. De Rossi przy piłce. Świetne prostopadłe podanie do Krkicia. Jest sam na sam z Cechem. Tym razem doświadczenie wzięło górę. Rzut rożny.
6’ Totti dośrodkowuje wprost na głowę obrońców Chelsea. Torres biegnie z piłką. Jest już na połowie rywala. Strzał jednak zbyt słaby. Stekelenburg łapie bez żadnych kłopotów.
8’ Greco jest z piłką na linii pola karnego. Świetnie się obraca, drybluje, wychodzi na czystą pozycję i strzela. Słupek! Było blisko. Zacznie bramkarz.
10’ Cech krótko do Terry’ego. Ależ błąd! Traci piłkę na własnej połowie. Tottiiiiii nad bramką. Taka okazja zmarnowana.
11’ Cech wybija piłkę
12’ Lampart przy piłce. Minął już dwóch zawodników Romy. Strzał z 20 metrów. Ależ piękny strzał. Piłka leci w samo okienko i gooooooooool!!!! Świetna akcja pomocnika gości. 0:1. Roma w tarapatach.
14’ zaczyna Roma od środka
15’ Pizarro traci piłkę w środku pola. Czyżby Roma się załamała po stracie gola? Malouda pędzi prawą stroną. Dośrodkowanie. Juan wybija.
16’ Kontratak gospodarzy. Ależ podanie! Krkić sam na sam z bramkarzem. Bramkaaaa! Remis! 1:1!! Niewiarygodne tempo tego meczu. Chelsea długo nie cieszyła się z prowadzenia. Brawo dla Romy
19’ Goście zaczynają
20’ Akcja drużyny z Londynu lewą stroną. Dośrodkowanie wprost w ręce bramkarza.
21’ Trochę spokojnej gry.
25’ Mecz powoli staje się wolny i nudny. Tylko gra w środku.
27’ Przebudzenie Romy. Kranjcar Strzela z 25 metrów. Poprzeczka!
30’ Chelsea w odpowiedzi przeprowadza akcję ze środka. Lampart faulowany
32’ Rzut wolny z 27 metrów. Przy piłce Anelka oraz poszkodowany reprezentant Anglii. Anelka Strzela… w bramkarza.
34’ Daleki wykop piłki przez golkipera Romy. Totti! Nad poprzeczką…
36’ Akcja Londyńczyków .Anelka dzisiaj jest bardzo aktywny. On właśnie przy piłce. Wywalczył rzut rożny.
37’ Korner dla Chelsea. Zamieszanie w polu karnym. Gdzie jest piłka? Rossi! Kolejny stały fragment gry z rogu boiska.
39’ Tym razem złe dośrodkowanie. Łapie bramkarz.
40’ Roma wychodzi z atakiem. Kranjcar strzela. Słupek. Piłka odbija się w stronę strzelającego. Dobitka i Gooooooool!!! Niko Kranjcar strzela bramkę na dwa do jednego dla gospodarzy. Kibice szaleją!!! Zasłużył na tą bramkę.
42’ Chelsea od środka.
43’ Chelsea nie jest zadowolona z wyniku. Od razu stawia wszystko na jedną kartę. Torres środkiem pola. Podaje do Żyrkowa na prawe skrzydło. Centra w pole karne… Nikogo nie ma w domu. Zaczyna Roma.
45’ sędzia doliczył dwie minuty.
45+1’ Roma chce strzelić trzeciego gola. Kranjcar strzela jednak daleko od celu.
45+2’ Wybiciem Cecha sędzia kończy pierwszą połowę tego emocjonującego meczu. Roma na razie w dobrych nastrojach. Chelsea nie jest w najgorszej sytuacji, jednak będzie gonić wynik. Zapraszamy na przerwę i słyszymy się za kwadrans. Do usłyszenia!
Na pewno mam powtórzenia, cały ja. I proszę mi nie mówić, że jestem fanem Romy, bo losowałem kto wygra