PP-Antonio Valencia
NA-Wayne Rooney (wicekapitan)
NA-Samuel Eto'o
NA-Javier Hernandez

Witamy państwa ze stadionu gdzie zmierzą się 2 wspaniałe drużyny. Juventus Turyn z Manchesterem United. Obie drużyny są bardzo dobre. Zapowiada się ciekawy mecz.
Sędzia losuje rozpoczyna Juventus.
0 min. Juventus rozpoczyna spotkanie.
2 min. Pirlo do Ji-Sung, krótkie podanie w kierunku Raula ... ale Vidić zatrzymuje piłkę.
5 min. Goetze do Sneijdera, strzał z dystansu ... Buffon pewnie przejmuje piłkę.
7 min. Chiellini zagrywa do Meirelesa, zaczyna rajd. Mija Sneijdera, mija resztę pomocników. Szybka piłka do Del Piero, strzał z volleya ... Cesar z wielkim trudem wybija. Rzut rożny dla Juventusu.
8 min. Pirlo wykonawcą rzutu rożnego. Piłka odbija się od słupka, Del Piero dobija ... poprzeczka! Chiellini uderza głową ... Cesar piąstkuje, Howedes wykopuje piłkę daleko po za połowę.
11 min. Valencia do Nani, zaczyna drybling, ostry wślizg Kinga. Faul! Rzut wolny dla Manchesteru.
12 min. Rooney strzela ... Buffon z łatwością przejmuje piłkę.
17 min. Akcja Juventusu! Próba strzału z daleka ... obok słupka.
20 min. Sneijder rozpoczyna indywidualną akcję, jest już prawie przy polu karnym. Stara się wyminąć obrońców ..., ale nie! Howedes przejmuje piłkę.
21 min. Kontra rywali. Prostopadłe podanie do Gerrarda, dośrodkowanie w pole karne ... Del Piero uderza z główki ... Cesar wybrania!
25 min. Manchester przy piłce. Akcja dzieje się powoli w polu karnym. Hernande górną piłką do Eto'o, strzał z przewrotki ... ponad poprzeczką!
Jeszcze żaden Gol nie zastał w tym meczu.
29 min. Gerrard próbuje okiwać obrońców, traci piłkę. Maicon do Naniego, ale Del Piero szybko przejmuje, dośrodkowanie ... Cesar wybija.
31 min. Próba strzału z daleka ... pudło!
33 min. Długie podanie w kierunku Raula. Szybka akcja. Raul do Del Piero, wycofanie do tyłu ..., ale Vidić zamyka podanie. Gra toczy się dalej. Ji-Sung podanie do Raula. Raul i Del Piero sami w polu karnym. Krótkie podanie, Del Piero strzela ..., jednak Evra wybija w widowisko sposób. Rzut rożny.
34 min. Nieudany rzut rożny.
40 min. Valencia przy piłce. Prostopadłe podanie w kierunku Eto'o ... jednak Chiellini zamyka podanie!
43 min. Próba strzału z daleka ... kilka metrów od bramki.
45 min. Koniec pierwszej połowy! Po pierwszej połowie mamy remis, jak na razie nie padła żadna bramka. Zapraszamy po przerwie!
Panowie, dobijmy następną stronę, bo przez takich ludzi nic się czytać nie da..
pomogę Big Grin
A jednak jutro wyjeżdzam...

Ale okienko za tydzień. Wink

Od razu mówię, że mecz M.City - Arsenal ukaże się w poniedziałek.
Jutro wejdę tylko zobaczyć czy mecze się ukazały, a w niedziele dam terminarz na 4 kolejkę tzn. kto ma co pisać