Thumbs Up
Nie, żadnego wolnego Big Grin!
Pracoholik? Big Grin
...Wyczekujący premii. ^^
46min: Anelka do Torresa! Zaczęli! Tymczasem za Martineza wchodzi Guti.
50min: Chelsea zanudza grę grając podaniami.
54min: Na Stadio delle Alpi na razie nie dzieję sie nic ciekawego. Zespoły zapewne rozgrzewają się po przerwie.
56min: Chelsea w ataku. Przy piłce Anelka, okiwał Kinga Meirelesa, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i stracił ją na rzecz Howedesa.
57min: Tymczasem Howedes nadal przy piłce.
59min: Juventus się rozkręca, a piłkarze z Londynu nadal śpią. Ji-Sung do Gutiego, ten się rozpędza, podaje do Gerrarda, Gerrard piętką z pierwszej piłki do Raula. Raul ma przed sobą 3obrońców, bramkarza i 20metrów do bramki Cecha. Okiwał Dosingwe, podaje do Del piero, a ten decyduje się na strzał! Cech broni z wielkim wysiłkiem. Piłka wypadła na rzut rożny.
60min: Gerrard wykonawcą rzutu rożnego. Cech nie postawił nikogo przy słupku. Gerrard dośrodkowuje na 2metr, albo próbuje wkręcać, to wie tylko on sam. Przy "dośrodkowaniu" piłka szczęśliwie odbiła się od słupka i wleciała prosto na głowe Chielliniego, a ten strzałek głową pokonał Cecha! Goool dla Juventusu! Zdobywcą bramki jest Chiellini. Może teraz Chelsea się otrząśnie?
61min: Gre ze środka wznawia Torres. Podaje do Anelki, a ten wycofuje do... Właśnie, do kogo? Rzut autowy dla piłkarzy z Turynu.
62min: Pirlo podaje do Gutiego, Guti mu odgrywa, a ten przez przypadek okiwał Bosingwe i ma sporo wolnego miejsca! Pirlo biegnie, schodzi do lini bocznej i dośrodkowuje. Cech pewnie łapie futbolówkę.
63min: Cech długim podaniem wznowił grę. Przy piłce Żyrkow.
65min: Piłka cały czas zmienia właściciela. Raz przy niej są piłkarze Białej Damy, a raz goście. Krótko mówiąc, na boisku jest chaos.
67min: Wreszcie coś konkretniejszego, Pirlo podaję do Ji-Sunga, a ten gra do Raula. Raul ma piłkę, ale nie wiedząc co z nią zrobić zdecydował się na strzał! Piłka trafiła w Essiena, a najszybciej dobiegł do niej Del Piero. Del piero biegnie, schodzi do środka i.. Właśnie, co on zrobił? Sami tego nie wiemy, wiemy tylko, że wyszedł z nią za linię końcową jakby jej nie widział. Cech wykonuje piątkę, tym razem na krótko do Terrego.
68min: Po 20minutach oczekiwania wreszcie jakaś akcja Chelsea! Duet Lampard - Malouda wydaje się być nie do zatrzymania. Zbliżają się do okolic pola karnego Buffona. Lampard zamiast podać znowu do Maloudy prowadzi piłkę. Okiwał Gutiego. Podaje do Torresa, Torres sam na sam z Cechem, ale spalony. Widać, że Chelsea musi takie akcje poćwiczyć na treningach.
69min: Wznawia Buffon wybijając piłkę za boczną linią. Przy piłce Chelsea.
75min: Gra robi się coraz trudniejsza, pewnie dlatego, że piłkarze mają coraz mnie sił. Tymczasem za Kinga wchodzi Diaaaaago Motta!
77min: Wreszcie coś ciekawego. Del Piero podaje do Raula, ten gra na skrzydło do Ji-sunga, Ji-Sung biegnie skrzydłem i schodzi do środka, minął Ferreire i Lamparda, podaje prostopadle do Pirlo! Pirlo sam na sam z Cechem, kto będzie w tym starciu górą? Zapewne gdybyście oglądali polsat w tym momencie byłaby reklama.
78min: Guti już tylko 10metrów od bramki Cecha, Cech wychodzi z bramki, a Guti pięknym lobem zdobywa bramkę! Goool dla Juventusu! Wynik spotkania 3:1. Mecz chyba już skończony.
79min: Wznawia Chelsea
83min: Chelsea musi wziąść się za odrabianie strat, inaczej przegra to spotkanie.
84min: Doczekaliśmy się akcji ze strony Chelsea! Biegnie Żyrkow, podaję do Anelki, Anelka do Lamparda, a Lampard podaje prostopadle do Torresa! Torres wychodzi sam na sam z Buffonem i.. Stracił piłkę na rzecz Raula, który wybił ją wślizgiem. Ale to koniec akcji Chelsea, bp przy piłce Essien. Essien biegnie prawą stroną i zostaje sfaulowany przez Del Piero. Del Piero chce podnieść Essiena, ale ten go jeszcze kopnął! Na boisku dochodzi do przepychanki, a biorą w niej udział Buffon, Howedes, Del Piero, Gerrard, Essien, Anelka, Malouda i Żyrkow! Dochodzi do brutalnych starć, nawet sędzia nie pomaga. Skąd między tymi zespołami tyle nienawiści do siebie? Auć.. Ale w twarz dostał Del Piero od Żyrkowa!
86min: Wreszcie udało się sędziemu uspokoić trochę obydwie drużyny. Na pewno posypią się kartoniki. Żółta kartka dla Buffona, Howedesa, Essiena, Gerrarda i Żyrkowa! Dla reszty tylko upomnienia.
87min: Wykonawcą rzutu wolnego będzie sam poszkodowany. Kąt nieco ponad 40stopni i odległość 24metrów nie przeszkadza w strzelaniu. Essien bierze głęboki oddech i strzela! Piłka pięknie leci po długim rogu, od kogoś się lekko odbija i od słupka pada prosto pod nogi Torresa! Ten decyduję się na strzał, ale piłka znajduje się na trybunach.
88min: Buffon zaczyna grę, a kibice Juventusu już się cieszą ze zwycięstwa! Czy może coś im jeszcze zagrozić?
89min: Sędzia już pokazuje ile doliczy, jest to 5minut. Tymczasem przy piłce Żyrkow.
90min: Chelsea wygląda na zrezygnowaną i niemrawo atakuje bramkę Juventusu, a Juventus postawił w bramce po prostu mur. Chelsea swobodnie rozgrywa piłkę w okolicach pola karnego Juve. Essien chce zagrać do Anelki, ale zrobił to zbyt lekko i stracił piłkę na rzecz Gutiego!
91min: Guti wyprowadza kontrę 4:3! Podaje do Raula, Raul do Del Piero, Del piero prostopadle do Gerrarda. Chyba troszkę za mocno, ale nie wiemy. Gerrard nawet nie próbuje do tej piłki dobiec, zmęczenie już dokazuje!
93min: Rozpaczliwe ataki Chelsea na bramkę Juventusu! Mało tego, że niemrawe to jeszcze strzały takie lekkie, że Buffon się nie rzuca.
95min: Lampard zaskoczył teraz drużynę Białej Damy mocnym strzałem, ale niestety. Prosto w Buffona. Buffon wybija piłką najmocniej jak umię i słyszymy 3gwizdki! Koniec meczu! Chelsea przegrywa z Juventusem 3:1. Dzisiaj to na tyle. Do następnego razu, pozdrawia Daniel Kluskiewicz. Zwycięstwo Juventusu w pełni zasłużone. Komentarze do meczy w studiu, które nie jest pokazywane na żadnym kanale. Dziękuje i dobranoc państwu.

Przepraszam za opóźnienie, ale wczoraj zabrakło mi internetu :<. Jeśli zobaczycie gdzieś, że zamiast Motty jest King to piszcie.