Football .
Brick
Końcowy 3:2 dla Realu ma byc. ^^
No dobram Ciastko-ludzie. Czas na drugą połowę!

Witamy państwa, po przerwie ze stadionu Alianz Aren gdzie rozgrywa się mecz Real Madryt vs Bayern Monachium. Po pierwszej połowie prowadzi Bayern wynikiem 2:1. Prawdopodobnie Real dostał porządną reprymendę od trenera.
45 min. Real wznawia spotkanie.
48 min. Sahin do C. Ronaldo, prostopadła piłka w kierunku R.Petrovica ... ale Bruno Alves zatrzymuje podanie.
50 min. Schweinsteiger rozpoczyna rajd, Coentrao ostrym wślizgiem zabiera piłkę. Faul! Rzut wolny dla Bayernu!
51 min. Gustavo wykonuje.
Trybuny wstrzymały oddech, czy Casillas jest w stanie obronić strzał?
51 min. Mocny strzał z daleka ... Casillas broni w widowiskowy sposób!
53 min. Kaka wspaniałym dryblingiem mija Lahma, mija resztę pomocników, strzał z dystansu ... Boateng zamyka strzał. Ostro w trybuny. Rzut rożny dla Realu.
54 min. Dośrodkowanie wykonane przez Di Marie, strzał główką przez Higuaina ... Goool! Co za akcja, Lloris bezradnie podnosi ręce do góry. 2:2 dla Realu.
55 min. Bayern wznawia grę.
60 min. Próba strzału z daleka ... ponad poprzeczką!
62 min. C.Ronaldo zagrywa do R.Petrovica, podanie piętą do Kaki, szybki strzał ... piłka przelatuje obok słupka!
64 min. Schweinsteiger przy piłce. Próbuje wykonać drybling, ale traci piłkę, Sahin przejmuje. Strzał z dystansu ... Lloris bez problemu wyłapuje piłkę.
70 min. Gustavo rozpoczyna rajd, mija pomocników. Krótkie podanie do Mullera. Podbita, strzał ... Goool! Ależ strzał! Bayern pokazuje na co go stać. 3:2 dla Bayernu.
71 min. Real wznawia grę.
73 min. Pepe do Ramosa, odgrywa. Długie podanie w kierunku Petrovica ... Bruno Alves zamyka podanie.
80 min. Ribery sam na sam z bramkarzem, strzela ... Casillas wybrania !
Już drugi raz Casillas ratuje drużynę przed utratą bramki.
Ostatnie minuty dzielą nas przed końcem meczu.
88 min. Dośrodkowanie do C.Ronalda. Szybka akcja, atomowy strzał ... Goool! Co za emocje, co za napięcie! 3:3.
89 min. Bayern wznawia.
90 + 1 min. Sędzia dolicza 3 minuty.
90 + 3 min. Muller przy piłce, ostry faul Carvalho. Rzut karny dla Bayernu w ostatniej minucie!
Jest szansa na wygranie spotkania. Bayern pod wielką presją.
90 + 3 min. Mario Gomez wykonuje. Strzela ... Casillas w ostatniej chwili piąstkuje!
90 + 3 min. Koniec! Gwizdek sędziego. Po dwóch zaciętych połowach mamy remis. 3:3. Obie drużny pokazały na co je stać.

Sweet trailer:
Liczę to sobie za nadgodziny. Chyba widzisz, że możesz na mnie polegać.

ALL:
Wylosowało mi remis i nawet się z tego cieszę. Możecie zobaczyć, że jestem bezstronny i żadnej drużyny nie faworyzuje.
Mecz pojawi się późno, około północy jak nie pierwszej w nocy, bo teraz mam ważne sprawy.
Smile
Spoko. Najwyżej rano poczytam, ale wstaw bo piszesz fajnie Wink
Dziadostwo. >.<
Katsiak szybciej!
Wybacz, że nie wygrałeś, ale niestety nie mogę faworyzować Ciebie, bo więcej Cię znam i wydajesz się spoko.
Chodziło mi o ligę. Tylko Katsiak nie napisał a jutro chciałbym zaktualizowac spis.
Wiem, ale ja mówię o meczu gdzie ty "grałeś".