• 3
  • 4
  • 5
Football .
Niech ci będzie, ale na pewno nie będę pisał meczu tego waszego Realu. Nie dlatego, że mi nie poszło, ale dlatego, że to głupki, które nie potrafią przegrać. Jak mi ktoś nie wierzy to proszę sobie obejrzeć 94 minutę rewanżu o Superpuchar. Co zrobił Marcelo, Mourinho a potem Oezil. Mam ich dość i nie dziwię się dlaczego dużo więcej osób woli Barcę. Ja chyba dołączę do tych ludzi...
Aż żal mi Ciebie, że z tego powodu zaczynasz kibicować Barcelonie. To jest taki sam powód, jak kibicowanie "bo wszyscy w klasie są za nią". Zrozum, Lloris nie broni tak dobrze jak Valdes, żeby wszystko wyciągać.
Chcesz być MG, a nie chcesz pisać meczów Realu? Jesteś na próbie i będziesz warunki dyktował? Możesz pisać mecze Realu, w których będzie przegrywał, ale nie po takim czymś, że mają 10 strzałów, rywal 2 i jest 1:2... Jakby Bayern miał chociaż 6-7 akcji to rozumiem... Co zrobił Oezil? A co zrobił Dani Alves/ Pinto? Wszyscy w takich sytuacjach szukają winy Realu, a Barca to aniołki. Marcelo przesadził, fakt, Mourinho taki jest(każdy to wie chyba), ale Oezil został sprowokowany... A co w meczu robił Messi? Sfaulował gracza Realu to wybijał piłkę w trybuny zamiast podać. Każdy by podejrzewał o takie coś CR7, który akurat niczego złego nie zrobił, ale to i tak Real jest zły, a Barca święta.

Albo piszesz mecze każdej drużyny, albo wcale.

Vireanowi daję czas do 15, inaczej wywalam z pozycji MG.
Jakie kolejne kolejki/mecze są do pisania?
Teraz puchar będzie, ale nie mogę losowania zrobić, bo niedokończona jest 3 kolejka... :<

Andrea Pirlo.
Michael Ballack (Wchodzi Martinez [ Kontuzja Ballacka])

NA: Fernando Torres

Witamy na stadionie Juventusu, gdzie Biała Dama podejmie The Blues! Pragnę przypomnieć, że jest to jedno z ostatnich spotkań 3kolejki i od tego meczu mogą zależeć miejsca w pucharze Gra! Jeszcze tylko Hymn obydwu drużyn rzut monetą i zaczynamy! Zaczynają gospodarze! Dzisiejsze spotkanie sędziuje jak dobrze nam znany Howard Webb! (Webbski to on nie jest)
1min: Del Piero podaje do Raula! Zaczęli! Chelsea podchodzi wysokim pressingiem, ale Juventus nadal utrzymuję się przy piłce.
3min: Po chwili klepania Juve wyprowadza akcję. King biegnie lewą stroną boiska, przerzuca Ji-Sunga. Ten się zatrzymuje i nie wie co zrobić z piłką.
4min: Ji-Sung decyduję się podprowadzić piłkę w stronę bramki Cecha, okiwał w trójkątem z Ballackiem Essiena, biegnie do linii końcowej, zdecydował się odegrać na przedpole do Pirlo, ten gra do Gerrarda, z Steven zdecydował się wrzucić! Prosto na głowę Raula, ale ten nie trafił w bramkę... Wielki pech Raula.
5min: Wznawia Cech, na krótko do Terrego. Ten biegnie i podaje do Cole.
8min: Chelsea nadal przy piłce, stara się przy niej utrzymać.
10min: Robi się zamieszanie w środkowej strefie boiska. Piłkarze Białej Damy za wszelką cenę chcą odzyskać piłkę, ale im to nie wychodzi.
13min: Po paru minutach ganiania za piłką Juventus daje sobie spokój. Ale zaraz, Lampard niedokładnie podał do Terrego, piłkę przejął Raul, biegnie, okiwał Bosingwe, podaje prostopadle do Del Piero, ten wychodzi sam na sam z Cechem, ma za plecami Ferreire, ten robi ślizg od tyłu. Wybił piłkę Del Piero, ale ten się przewrócił. Jaka decyzja sędziego, czy będzie rzut karny? Według naszego sędziego czysto, ale miejmy nadzieję, że zaraz będzie powtórka.
14min: Tak, mamy powtórkę! Ferreira robiąc wślizg zahaczył przypadkowo o nogi Del Piero, ale faul był. Zła decyzja sędziego. Tymczasem Chelsea się otrząsnęło i zaczyna atakować. Essien prowadzi piłkę, okiwał Ballacka następnie Howedesa, podaje do Anelki, a ten podał między Cole a Terry do Torresa ten strzela i... chorągiewka w górze! Co za pech Chelsea.
15min: Buffon wznawia grę, ale nie za bardzo mu to wychodzi. Piłka po stronie Chelsea.
19min: Przez ostatnie minuty na Stadio delle Alpi nie działo się nic ciekawego prócz paru ostrych fauli i upomnieniu dla Lamparda za faul od tyłu na Pirlo.
22min: Juventus przy piłce, konkretniej jedna z ich gwiazd czyli Ballack. Biegnie środkiem boiska, okiwał jednym zwodem Lamparda i Maloude, zbliża się do pola karnego, John Terry został w tyle, a Cole decyduje się na wślizg! Auć! To było naprawdę brutalne.. Mało, że Cole nie pomyślał i zaatakował prosto w nogi, to jeszcze przez przypadek przebiegł po Ballacku Terry! Ballack nie daje znaku życia.. Sędzia od razu wzywa pomoc medyczną, a ta zdejmuje na noszach Ballacka z Boiska!
23min: Sędzie wskazuje na 21metr boiska, niedaleko narożnika pola karnego. Oczywiście nie obędzie się bez kartki. Jak można było się spodziewać, Cole dostał czerwoną kartkę za taką głupotę, a dla Terrego sędzia okazał się łaskawy. Właśnie na stadion wjeżdża karetka i zabiera Ballacka. Po minie lekarzy, można wywnioskować, że poszkodowany miał dużo szczęścia. W czasie tego zamieszania rozgrzewał się Martinez, który wszedł na lewe skrzydło, a Gerrard przeniósł się na środek.
27min: Rzut wolny wykona Del Piero albo Gerrard, obydwoje stają blisko piłki! Gerrard Nabiega, próbuje strzelać (a może to miała być zmyłka?) i nie trafia w piłkę, murek podskakuje, a del piero strzela pięknie po ziemi! Piłka leci w bliższy narożnik bramki, Cech się rzuca, ale piłka za szybko leciała, żeby do niej zdążyć! Gooooool dla Juventusu!!!!! Strzelcom pierwszej bramki okazał się Alessandro Del Piero!! Co za piękne uderzenie! Kibice szaleją, niektórzy próbują wyłamać barierki i wejść na boisko. Cała drużyna obściskuje Del Piero, a ten się cieszy! Chelsea będzie musiała otwarcie zaatakować nie zważając na straty, bo grają w 10 i przegrywają, a grając defensywnie nie zdobywa się bramek. Niestety, nie ma czasu na powtórki, musimy żyć teraźniejszością. Zaczyna Chelsea.
28min: Po stracie bramki zaczyna Anelka z Torresem. Trzeba przyznać, że Ci zawodnicy dziś nic szczególnego nie pokazali.
29min: Atak Chelsea, trójkowa akcja Lamparda, Anelki i Torresa. Wreszcie gwiazdy się obudziły! Ładnie klepią ze sobą, mają innych zawodników, ale oni trójką. Juventus podchodzi do nich, a Ci zmienili kolejność podań. Raul jakby to wyczytał i przeciął podanie. Juventus przy piłce i próbuje uspokoić grę.
32min: Obydwie drużyny podupadają z sił i nie dzieje się nic ciekawego, tylko klepanina Raul - Del Piero - Gerrard - Martinez - Ji Sung - Pirlo. Czasem zdarzy się podanie do obrońców, ale to rzadkość.
35min: Buffon jest tak znudzony tą klepaniną, że zdjął na chwilę rękawice i zawiązuje buta, ale na jego nieszczęście Juventus traci piłkę, a piłkarze The Blues natychmiastowo decydują się na strzał, żeby zaskoczyć Buffona. Ten jakby był nieobecny i tego nie widzi. Krzyczy do niego King, ten patrzy w górę i natychmiastowo się rzuca! Ależ interwencja, a nie! Fatalny błąd Buffona! Bez rękawic piłka była taka śliska, że ten ją ledwo złapał, ale mu się wyślizgnęła i wpełzła do bramki! GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL dla Chelsea! Strzelcom bramki na 1:1 jest Torres! Mecz zaczyna się od nowa, tylko Chelsea gra w 10.
36min: Piłkarze Białej damy są w szoku, ale zaczynają grę. Del Piero do Raula i tak przez chwilę, Raul podaje na skrzydło do Ji-Sunga, ten się rozpędza, gra do Pirlo, ten przerzuca do Martineza! Obrońcy Chelsea nie nadążają, ale Cech owszem!
37min: Martinez biegnie, podaje na przed pole do Raula, ten do Del Piero, Del Piero do Martineza na boczną linię pola karnego i wrzutka! Niestety, niecelna. Piłkę na rzut rożny wybił główką Essien. Korner dla Juve.
38min: W narożniku Gerrard i Martinez. Martinez podaje do Gerrarda, idzie w środek pola i zgrywa do Gerrarda. Gerrard jest przy piątce, ale Cech się rzuca i zabiera Gerrardowi piłkę z pod nóg. Daleki wykop Cecha i kontra! Trzech na trzech, na razie Przy piłce Torres, podaję do Anelki, ten do Żyrkowa, Żyrkow wycofuje do nadbiegającego Lamparda, Lampard strzela i... Nie ma gola! Zabrakło centymetrów, żeby ta piłka lecąca z atomową prędkością była w bramce! Zobaczmy powtórkę! Lampard przymierzył idealnie, ale piłka musnęła Meirelesa i przeleciała minimalnie obok bramki! Nie można dziwić się sędziemu, że nie wskazał na korner, bo my też nie wiedzieliśmy, że piłka musnęła Meirelesa.
39min: Buffon wybija daleko piłkę, tylko szkoda, że wyszła ona za linie boczną. Aut wyrzuca Essien. Piłkę ma pod nogą Żyrkow i podaje do Anelki, Anelka do Lamparda i tak każdy do każdego.
43min: Po chwili klepania i uspokojenia gry w środku pola Chelsea rusza na podbój Stadio delle Alpi! Z pierwszej piłki podają do siebie Anelka i Torres. Mijają 4piłkarzy Juventusu, ale Anelka zamiast znowu zagrać do Torresa biegnie, okiwał Kinga i zagrał na skrzydło do Maloudy, a ten z pierwszej piłki wrzuca prosto na głowę Terrego! Terry uderza tą piłkę fatalnie, bo prosto w Buffona.
44min: Buffon podaję ręką do Pirlo, ten do Martineza. Martinez biegnie, ma wolne pole. Rozejrzał się i zobaczył, że żaden w kolegów nie zaczął biec w kierunku bramki Chelsea więc wycofał do Meirelesa.
45min: Meireles nadal przy piłce, sędzia dolicza 4minuty! Meireiles podaje górą do Raula, ale Raul traci piłkę na rzecz Terrego.
48min: The Blues cały czas klepie między sobą i tak chyba zakończy się spotkanie.
49min: Piłka od Bosingwy do Cecha, a ten ją wykopuje daleko i sędzia kończy pierwszą połowę! Do usłyszenia.

Posiadanie piłki 58:42 na rzecz Juventusu. Mecz jest bardzo ciekawy i emocjonujący! Zapraszamy państwa po przerwie.

Sweeta nie ma to wklejam Tongue Miał sprawdzić, ale ja już idę. Sweet da mi uwagi na gg i coś co najwyżej zmienię. Pisać jakie chcecie zmiany i kiedy. Juve zostały 2zmiany. więcej w meczu wyżej
O ty jeden, o ty jeden, wykluczyłeś z mego składu asa. :< I Chciałbym zamiast Martineza Gutiego, oki? :<