• 3
  • 4
  • 5
Football .
45.min Witamy z powrotem na Old Trafford! Jest wynik 1:1, z pewnością korzystny dla przeciwników United, Romy, aczkolwiek Czerwonych Diabłów nie powinien zadowalać. W każdym razie zawodnicy już wychodzą z szatni? Kto teraz zaczyna? No ba, oczywiście, że Roma! Dla tych, którzy telewizory włączyli dopiero teraz: bramka Tottiego i przepiękny gol Eto’o!
45.min Zaczynamy!
47.min Błyskawiczna akcja Romy. De Rossi, podanie do Pizarro. Zbiega do środka i zamienia się pozycjami z Krancjarem. Zagrywa na prawo do Tottiego! Po zwodzie Can Can zmylił Evrę, jednak zszedł na skrzydło. Wycofał do Taddei’ego, który zasadza dziurkę Juanowi przy podaniu do Bojana Krkica! Krkic nie musi się spieszyć, jest na wolnym polu… strzela na długi słupek! I w niego trafia. Próbuje dobić Totti, ale nie zdążył.
48.min Julio Cesar zkiksował przy wybiciu! Jak to możliwe? Przecież to bramkarz światowej klasy!
48.min Akcja z autu niewykorzystana. Natychmiastowo odebrał Evra i kontra!
49.min Evra przedłuża po skrzydle. Piłka obok nóg Sneijdera. Opanowuje piłkę z trudem, przerzuca do środka. Goetze wygrywa pojedynek główkowy z Taddei’m, po czym Hernandez z Rooney’em w akcji! 2 na 2! Ruletka i Ronney zmyla Richardsa! Potem zgrywa na bok do Hernandeza, strzela, ale za późno! Bramkarz odbija piłkę, po czym ją łapie z trudem, rzucając się do niej jak do dostojnej panny oferująca usługi w kontaktach płciowych.
52.min Akcja gry teraz się nieco uspokoiła.
53.min Zawodnicy Romy rozgrywają między sobą. Dominują.
54.min Akcja Romy! To może być to! Pizarro wypuścił doskonale Krkica na puste pole! Akcja 1 na 2! Sprytnie odpycha Juana, jednak ten domaga się faulu! Sędzia kontynuuje grę! Krkić jest sam na sam! Zasadza dziurkę Julio Cesarowi i piłka leci w stronę bramki! Taaaaaaak! Gol! Gol! Gol! Gol! Gol! Gol! Gol! GOOOOOL! 2:1 dla Romy! Kibice zawiedzeni! W końcu większość z nich tutaj kibicuje klubowi z Old Trafford. Przez ten czas młody Hiszpan, wychowanek Barcelony Bojan Krkic cieszy się z bramki!
55.min ManU wznawia grę.
55.min Szybko tracą piłkę.
57.min Roma rozgrywa między zawodnikami. Kibice na nich buczą, ogółem atmosfera jest teraz nieciekawa.
58.min Taddei rozgrywa z Pizarro, w końcu przy piłce jest De Rossi. Zaczyna się „popisywać” przed Juanem. W końcu strzelił, ale bardziej w celu, aby nabić Juana na rękę. Tak też się stało. Rzut wolny z 28 m.
58.min De Rossi wykonuje!
59.min De Rossi zgrywa obok! Z dystansu Pizarro! Bramkarz łapie piłkę! Kontra Manchesteru! Bramkarz wyrzuca daleko.
60.min Przy piłce teraz Richards! Schodzi na połowę przeciwnika, po czym przedłuża do De Rossiego, który główką zagrywa na bok do Pizarro. Jednak co to! Kiedy Pizarro zaczął biec, Maicon wślizgnął mu się w nogi i wjechał w kolana! Pizarro natychmiast upadł! Nieciekawa sytuacja! Faul i rzut wolny z ostrego kąta, 33 m od bramki! Co?!? Czerwona kartka dla Maicona! Kibice na niego buczą, a zarazem i na sędziego. Piłkarze Manchesteru się sprzeciwiają. Następnie za sprzeciw żółtą kartkę dostaje Rooney!
61.min A co z Pizarro? Okazuje się, że biedak nie może grać! Koszmarnie to wygląda. Jest niesiony na noszach. Płacze z bólu i łapie się za kolano. Na trochę to go wykluczy z gry!
62.min Przez ten czas rzut wolny będzie wykonywał Totti!
62.min Wymuszona zmiana! Za Pizarro wchodzi Fabio Simplicio!
63.min Totti dośrodkowuje… De Rossi z główki! Nad poprzeczką!
65.min Taddei przedarł się łatwo przez pole karne, ale na szczęście United Cesar wślizgnął się pod jego nogi i złapał piłkę. Już widać lukę w obronie United, którzy grają w dziesiątkę.
68.min Pierwsza akcja Simplicio! Wzbiega do środka, Crazy Legs i mija Vidica! Następnie wypuszcza Tottiego! Ale ten niestety na spalonym! Piłkarze Romy sprzeczają się z sędzią.
69.min Na replayu jednak widać minimalnego spalonego.
72.min Cała gra już zaczyna nużyć. Ciągle brzydkie faule.
74.min Akcja United! Rooney po skrzydle, zgrywa obok do Goetze, który wycofuje do Sneijdera. Ten ryzykownie wypuszcza Rooney’a, który z pierwszej piłki zagrywa do Eto’o! Po przyjęciu strzela! W bramkarza!
76.min Taddei próbuje z dystansu… pudłuje jak junior!
78.min Manchester teraz próbuje zaatakować. Na nic. Roma dała sobie na luz i zaczyna dominować.
80.min Ale co to?!? Błąd Richardsa w obronie! Zagrał niecelnie i piłkę przejął Valencia! Ominął sprytnie Anglika, Crazy Legs i potem Juana, ale ten go podcina! Na jego szczęście, że jeszcze przed polem karnym! Faul i żółta kartka dla Brazylijczyka! Wolny z 19 m.
81.min Wykonuje Sneijder!
81.min Strzela… piłka odbija się od murku i korner!
82.min Rooney dośrodkowuje… Vidic główkuje… na linii bramkowej blokuje Taddei i ponownie korner!
83.min Tym razem – w boczną siatkę.
85.min Goetze próbuje z dystansu! Rykoszet od Juana, Rooney dobija…! Spojenie i piłka wylatuje poza boisko!
87.min Akcja Romy! Taddei na skrzydło do Simplicio, który prze po linii autowej. W końcu leciutko schodzi do środka i dośrodkowuje w pole karne. Totti rzuca się na szczupaka! Ale tylko leciutko musnął głową o piłkę, która poleciała na lewo od bramki.
89.min Już obie drużyny dały sobie spokój.
90.min Sędzia dolicza dwie minuty!
92.min Ostatnia akcja meczu należy do Czerwonych Diabłów! Valencia biegnie prawym skrzydłem, wycofuje do nadbiegającego Evry, który dośrodkowuje w pole karne! Kolarov wybija na rzut rożny!
92.min Ostatni korner w meczu! Bramkarz United włącza się do ataku! Rooney dośrodkowuje, Julio Cesar z główki… nad poprzeczką!
92.min Po nieudanym ataku ze strony Czerwonych Diabłów kończy się mecz! Kibice wyraźnie niezadowoleni! Roma wygrała na wyjeździe 2:1! Mecz był brzydki, faule, czerwona kartka Ferdinanda i kontuzja Davida Pizarro. Prawdopodobnie nie wykluczy go na zbyt długo, ale nadzieja matką głupich! Drużyny już schodzą do szatni, a ja już się żegnam z państwem. Miłej nocy!
--------
Sry, że krótko, ale się spieszyłem. Mam nadzieję, że z kolei jakość bardziej zadowoliła. :<
No, ale nie mów mi, że jak powiedział Sweet : Bayern ma 3 akcje i 2 gole, a Real multum i tylko jeden gol.

A nie mów, że Real jest słabą drużyną ^^^.

AtUP:
Łap +. Nie miałem co zrobić z nim Cool
Thx, ale na repa nie lecę. :<
Wiem, ale co miałem zrobić. + się zmarnował, a ty mecz dałeś.