PP: Bastian Schweinsteiger
LP: Frank Ribery
ŚPO: Jesus Navas
N: Thomas Muller, Mario Gomez

Halo, halo witam państwa bardzo serdecznie z Alianz Areny gdzie Bayern zaraz rozpocznie mecz z ekipą królewskich.
Ten piękny stadion świeci już na czerwono, a to znak, że zaraz początek meczu.
Składy bez zmian. Zawodnicy są już na murawie, gdzie właśnie drużyny są w trakcie przywitania. Sędzia przeprowadza losowanie…. Reszka. Zacznie Real.

1 minuta: Sahin do Kaki od środka. Z lewej strony pojawia się Di Maria. Daleki przerzut Brazylijczyka… Di Maria nie opanował piłki. Aut dla Bayernu.
3 minuta: Lahm do Gustavo. Ten minął już dwóch pomocników Realu, zbiega na skrzydło. Dośrodkowanie jednak Ramos był czujny. Wybitą piłkę Przejmuje Schweinsteiger. Jest mniej więcej 30 metrów od bramki. Strzał niestety niecelny jednak zapewniam, że nie ostatni raz Schweinsteiger spróbuje swoich sił przy strzałach z dystansu.
6 minuta: Wybija Casillas w okolice środka boiska. Trochę powietrznej gry jednak to goście opanowali pierwsi piłkę.
7 minuta: Sahin do Higuaina . Ten biegnie skrzydłem, piłka w pole karne. Niewiadomo jak, ale udało się Ronaldo opanować i przyjąć Futbolówkę. Ten obraca się, strzela po ziemi – Loris bez trudu. Dalekie wybicie. Dobrze przygotowana kontra. 4 na 3. GOMEZ!!!!!!!! SŁUPEK Niesamowita akcja, ale to jeszcze nie koniec. Muller przewraca się w polu karnym. Jaka decyzja sędziów? Nie ma karnego.
10 minuta: Trochę wolniejszy okres gry w jednej i drugiej drużynie. Ale uwaga – Rozpędza się Navas wbiega w pole karne i… Łapie Casillas
12 minuta: Real w natarciu. Petrowić przerzuca do Kaki. Ten w piękny sposób mija Boatenga. Jest już w polu jedenastu metrów. Wystawia piłkę Ronaldo. Ten strzela z ,,16” jednak chyba potrzebuje okularów. Co najmniej 5 metrów nad bramką. Zrozpaczony Portugalczyk łapie się za głowę
15 minuta: Trójkowa akcja Bayernu. Schweinsteiger do Gomeza. Strzał po ziemi w krótki słupek I MAMY GOLA, PROSZĘ PAŃSTWA!!!!!!!
Stadion aż się trzęsie, kibice śpiewają zawodnicy tańczą. Sędzia już wskazał na środek boiska. 1 do 0 dla gospodarzy!
19 minuta: Zaczynają goście
20 minuta: Real chce doprowadzić do remisu. Teraz Ronaldo pokazuje co potrafi. Piękny zwód, kolejny, kiwka, strzał…. Poprzeczka ratuje Bayern przed stratą gola.
23minuta: Kolejna akcja Realu. Higuain w polu karnym, dośrodkowanie… RAMOS!!!! Centymetry..
25 minuta: Wybicie bramkarza gospodarzy. Ribery próbuje dośrodkować jednak Ramos zatrzymuje piłkę ręką w polu karnym. Niesamowite. Sędzia wskazał na wapno. Rzut karny!!!
26 minuta: Sam poszkodowany będzie strzelał. Sędzia zagwizdał. Stadion ucichł…. Rozbieg, strzał górą w prawo, Casillas wybrał właśnie ten kierunek i ODBIJA PIŁKĘ!! Trochę zamieszania, kopaniny, GOMEZ!!!! TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!! 2 do 0 !! Wielka radość kibiców gospodarzy, zawodnicy szaleją, Madryt zrozpaczony. Ronaldo spuścił głowę. Gospodarze powiększyli prowadzenie.
29 minuta: Real wznawia grę.
30 minuta: Ramos przy piłce. Jest już na połowie gospodarzy. Strzał z dystansu. Łapie Llois.
32 minuta: Muiller rusza lewym skrzydłem. Ah!!! To musiało boleć. Bezpardonowy atak Ramosa w nogi Muillera od tyłu. Cały stadion gwiżdże, Murinho wściekły. Sędzia podbiega z ręką w kieszeni. Wyjął kartonik żółtego koloru. Rzut wolny.
35 minuta: Przed piłką Muiller i Schweinsteiger . Czyżby 3 do 0?? Zaraz się dowiemy.
Schweinsteiger strzela wprost w bramkarza królewskich.
40 minuta: Ronaldo przed polem karnym. Podaje do Di Marii. Ten z pierwszej do Kaki. Co za zgranie. Widać że ćwiczyli to na treningu. Ponownie Ronaldo. Ten decyduje się na strzał. ALEŻ BRAMKA!!!! Idealne okienko. W końcu Real coś pokazał. I to od razu z najwyższej półki. Takie gole nie są strzelane codzienne. Brawo Cris. Bramka kontaktowa pod koniec pierwszej połowy.
42 minuta: Grę wznawia Bayern.
43 minuta: Schweinsteiger do Navasa. Wślizg Ramosa. Tym razem czysto. Ostatnia akcja pierwszej połowy. Higuain z daleka. Nad bramką.
45 minuta: Lloris wybiciem kończy pierwszą połowę tego meczu. Do usłyszenia. Oddaję głos do studia.

Jak mi poszło?? 2 połowa tak o 19:30 może wcześniej chwilę