ŚPO - Daniele De Rossi
ŚPO - Niko Kranjcar
N - Francesco Totti
N - Bojan Krkić

0.min Tak! Pora zacząć mecz trzeciej kolejki ligi! Dzisiaj obejrzymy mecz w przepiękny Manchesterze, na Old Trafford, gdzie osiedliło się Manchester Utd, gospodarze tego meczu! Przypomnijmy, że jest to legendarny klub, i należy do trójki z najlepszych na calutkim świecie. A może i wszechświecie. Stoją przed nimi kompletnie odmieniona Roma, która raczej nie powinna być faworytem tego meczu. Przez ten czas drużyny wyszły z szatni, zawodnicy uściskali sobie ręce na powitanie, tak samo zrobili sędziowie z kapitanami obu zespołów. A więc… rzut monetą! Zaczynają gospodarze! Na tą wieść kibice nieznacznie się radują!

0.min Dobra, tak jest, zaczynamy. Wayne Rooney zgrywa do Hernandeza, ten wycofuje do Eto’o. Zaczynamy!

1.min Szybko atakuje Manchester Utd! Goetze zgrywa do Valencii, który dośrodkowuje po skrzydle i wypuszcza na nie Eto’o. Dobiega do piłki, przyjmuje na klatkę. Richards na niego szturmuje. Odpycha go, ale Eto’o ciągle przy piłce. Po Hot Steeperze zmyla Juana. Wbiega w pole karne. Ma przed sobą tylko Kolarova! Zgrywa na bok do Hernandeza! Ten strzela! Bramkarz odbija! Poprawić próbuje go Rooney, lecz Kolarov już wykopał piłkę na korner.

1.min Ładna akcja na początku meczu! Roma chyba się tego nie spodziewała.

2.min Rzut rożny niewykorzystany. Obok główki Vidica.

3.min Przypomnijmy, że w swojej grupie Roma jest na ostatnim miejscu w tabeli, a Man Utd na drugim miejscu. Czerwone Diabły jednak chcą pokonać Romę w celu prześcignięcia Blaugrany, która znajduje się na pierwszym miejscu!

5.min Ponownie akcja zamieszkałych na Old Trafford! Sneijder biegnie z piłką, mija Pizarro. Zagrywa na bok do Goetze. Ten nie wie co zrobić. Zaczyna się kiwać z Richardsem, bezskutecznie. Wycofuje na tyły. I tym ruchem kończy się ta akcja.

6.min Obrońcy Man Utd rozgrywają miedzy sobą non-stop. Biorą przykład z Barcelony?

7.min Kolejna akcja MU! Rafael wszedł na połowę przeciwnika. Gładko zagrywa piłkę do Goetze. Ten przerzuca na skrzydło do Hernandeza! Wchodzi w pole karne! Jest całkowicie wolny! Juan wślizguje mu się pod nogi, Chicharito przeskakuje! Strzela po ziemi… gładko! Ale pudło! Ojoj, mało zabrakło.

7.min Przez ten czas kibice wiwatują, bowiem na razie przeważają gospodarze.

9.min Goetze rozgrywa z Ferdinandem piłkę… ale ten ostatni popełnia błąd i jego podanie do Valencii przecina Cicinho! Ten prze na bramkę przeciwnika! Wypuszcza potem piłkę do Taddei’ego! Ten kombinuje trik Crazy Legs na Vidicu i jest akcja 2 na 1 z Taddei’m i Krkicem w roli głównej! Taddei przed samym bramkarzem zgrywa do młodego Hiszpana… strzela na pustą bramkę! Ale bramkarz… jakim cudem? Jakim cudem? Jakim cudem tknął piłkę końcówkami palców, po czym wyleciała na rzut rożny?!?

10.min De Rossi dośrodkowuje… główka Krancjara… nad poprzeczką!

12.min Teraz gracze uspokoili trochę grę. Chyba wszyscy nie chcieli się przemęczać na początku meczu.

13.min Faul Krancjara na połowie przeciwnika. Wyglądało to tak, że Goetze zabrał mu piłkę, ale Chorwat pociągnął go za koszulę.

14.min Ferdinand wykopuje piłkę z rzutu wolnego na połowę przeciwnika… lecz Juan wygrywa pojedynek główkowy z Hernandezem i piłka wylatuje na aut.

15.min Z autu próbuje dośrodkować Rooney… piłka odbija się od poprzeczki i Maarten Stekelenburg spokojnie łapie piłkę.

16.min Szykuje się kontra ze strony Rzymian! Stekelenburg rzuca piłkę daleko. Przyjmuje ją Pizarro, który trikiem „Akka” zmyla Sneijdera, następnie zagrywa do De Rossiego. Ten z pierwszej piłki wypuszcza Krancjara! Zbiega do środka, jednak przy Ferdinandzie odbiega na skrzydło. Lecz minął go tym sposobem i następnie zagrał do Tottiego! Włoch strzela… Julio Cesar akrobatycznie odbija piłkę na rzut rożny!

17.min De Rossi dośrodkowuje… Vidic główką powoduje ponowny korner!

18.min De Rossi teraz podaje do obok stojącego Richardsa, który natychmiast wypuszcza na obieg swego kolegę. Ten prze na bramkę z piłką, przedostaje się cudem w pole karne, zagrywa obok! Piłka w nogach Tottiego, strzela i… gol! Gol! Gol! Gol! Gol! Gol! Gol! Gol! Gol! Gol! GOOOOOOOL! 1:0 dla Romy! Piękna akcja De Rossiego, Richardsa i Tottiego! Kibice jednak buczą. Cóż, w końcu większość tutaj będących są fanami Czerwonych Diabłów. W każdym razie piękna bramka doświadczonego Włocha Francesco Tottiego!

19.min ManU wznawia grę.

19.min Rooney próbuje z 36 m… oczywiście na nic.

21.min Gra lekko się uspokoiła.

24.min Akcja Manchesteru! Hernandez biegnie skrzydłem, po czym wycofuje do Goetze. Ten dośrodkowuje w pole karne. Ale Rooney niestety to spitrasił jak junior i nie opanował piłki lecącej prosto do niego.

26.min Kolejna akcja Manchesteru! Sneijder rozgrywa z Valencią, nagle widzą urywającego się Rooneya! Oczywiście Sneijder go wypuszcza. Przed samą linią końcową Rooney dobiega do piłki, po czym podaje w pole karne. Piłka odbija się od nogi Kolarova, leci w stronę Eto’o. Czy ten Kameruńczyk jest szaleńcem?!? Wyskakuje do przewrotki! Co? Trafia w piłkę! Bramkarz nie ma szans i piłka w bramce! Goooool! 1:1! Przepiękna, przepiękna i jeszcze raz przepiękna bramka Eto’o! Pokazał swoje niewiarygodne umiejętności tą akcją! I wszystko zaczyna się od zera! Kibice wiwatują, a Roma zbyt długo zwyciężaniem się nie pocieszyła!

27.min Roma wznawia grę.

29.min Ponownie atakuje United! Valencia biegnie skrzydłem po linii autowej. Wycofuje do środka, do Goetze. Ten próbuje przedrzeć się przez barierę Pizarro i De Rossiego. Jak najbardziej skutecznie! Lecz co to! Przed samym polem karnym wślizguje mu się w Juan! Stopą trafia w kolanko! Faul! Rzut wolny z 25 m! Goetze zwija się z bólu, a Juan dostaje żółtą kartkę!

30.min Sneijder szykuje się do oddania strzału.

30.min Strzela potężną petardę! Spojenie! Czy przypadkiem czegoś nie złamał w bramce? W każdym razie rzut wolny niewykorzystany. Goetze przebywa za boiskiem.

32.min Na razie Roma próbuje zaatakować przeciwnika. Bezskutecznie.

34.min De Rossi posyła piłkę w orbitę! Na klatkę przyjmuje Pizarro, który od razu strzela z woleja z 28 m. Bramkarz cudem łapie piłkę! Cóż za robinsonada!

35.min 19-letni Niemiec Marco Goetze wraca do gry.

37.min Z kolei teraz zawodnicy United przechodzą do rozgrywania.

40.min Akcja Czerwonych Diabłów! Valencia biegnie skrzydłem. W końcu dośrodkowuje. Eto’o z główki.Bramkarz odbija piłkę i korner!

41.min Korner niewykorzystany.

44.min Na końcu drugiej połowy obie drużyny dają sobie na luz.

45.min Sędzia dolicza dwie minuty.

46.min Krancjar ponownie fauluje Vidica, ale na połowie przeciwnika.

47.min Koniec niezwykle emocjonującej pierwszej połowy! Wynik? 1:1! Atmosfera na stadionie doprawdy niesamowita! Wszyscy kibice dopingują swoje zespoły, a drużyny schodzą do szatni! Więc my, jakby to powiedzieli Internetowi, zet wu, a dokładniej, to spotkamy się po piętnastominutowej przerwie! Wykorzystajcie ten czas na uzupełnienie swoich zapasów!
Tocz to wiem, czekałem na 2 połowę. :< Ma byc dziś. :<

Sapoerox, czekam na 2 połowę, koniecznie dziś.

Katsuke chyba neta nie ma, więc ja napiszę mecz Bayern vs. Real

Virean też koniecznie dziś mecz Juve vs. Chelsea.
Tak jest. A może być jutro o godzinie 0:01? :<
I jak tam ze szkółką? Podoba ci się pomysł?
Nie może być.
A pomysł dobry jest, znajdź sobie kogoś do pomocy i się tym zajmij.
Będzie mi pomagał Smok.
No nie mogę! Nie było mnie 10dni i tylko 1mecz rozegrał mój zespół... W dodatku go zremisował Cry. Co do szkółki, głupota Big Grin. Ja bym nie ogarniał aż tylu rzeczy, a po drugie jest tylu dobrych i młodych piłkarzy do kupna, że lepiej kupić innych nie wydając ani grosza na szkółkę juniorów Big Grin. Ale życzę powodzenia z tym pomysłem! Dodgy
Wakacje są, wszyscy w rozjazdach, bawią się, a nie będą się meczami zajmować. Tylko ja taki głupi. :<