Seydou Keita
Ibrahim Afellay
Arjen Robben
Diego Forlan

Witamy państwa ze stadionu San Siro w Mediolanie. W dzisiejszym meczu 3 kolejki First League wicelider - AC Milan podejmie lidera, FC Barcelonę. Absolutny hit, bardzo ciężko jest wytypować faworyta. Zaczynamy, tradycyjny rzut monęta... Zaczynają gospodarze.

1.min Rozpoczął Milan!
4.min Akcja Milanu. Ładny przerzut Kagawy w kierunku Fletchera, zaczarował Abidalem, wyprzedza, strzał z ostrego kąta! Boczna siatka.
6.min Iniesta do Busquets, długa piłka na 16m w kierunku Sancheza, efektowne przedłużenie piętką, Villa głową!! Bez problemów De Gea. Piękne podanie Alexisa!
10.min Z dystansu Messi. Zablokowany strzał przez Nestę, korner.
11.min Dośrodkowanie z rzutu rożnego Xaviego, Pique!!! Nad bramką.
14.min Atomowe uderzenie z 30 metrów Van Bommela... będzie okienko!! Nie!!! Valdes wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny!
15.min Korner dla Milanu. Dośrodkowanie Kagawy... nieco zbyt mocne, jednak sięga piłki Nilmar, zgranie głową, Ibrahimović!! Obok bramki.
19.min Xavi na skrzydło do Messiego, Leo oszukał jak dzieci Mexesa i Nestę, odegranie do Villi, jest na sam!! Płaskie uderzenie... brawo De Gea! Ratuje Milan przed utratą bramki!
22.min Z dystansu Iniesta... obok bramki.
24.min Chivu do Flaminiego, odegranie do Kagawy, rusza skrzydłem, podanie do Van Bommela, dośrodkowanie z pierwszej piłki, Ibrahimović główkuje!! Słupek!! Puyol wybija piłkę na orbitę.
28.min Pędzi z piłką Iniesta, wejście od tyłu Flaminiego i zółta kartka. Rzut wolny dla Barcy.
29.min 26 metrów do bramki De Gei. Przy piłce Messi, Messi... ahh.... tuż ponad bramką!
31.min Pędzi prawym skrzydłem Mexes, wrzutka w pole karne... Alves na rzut rożny.
32.min Nieudane rozegranie kornera, od bramki De Gea.
35.min Hummels do Kagawy, Japończyk biegnie z piłką, znakomita prostopadła piłka do Nilmara, wychodzi z bramki Valdes, Nilmar próbuje minąć Valdesa, ten zachacza go nogą, Nilmar pada na murawę... Faul... i czerwona kartka dla Valdesa! Nilmar nie podnosi się z murawy, być może będzie musiał opuścić boisko. Póki co opuszcza je na noszach.
36.min Wymuszona zmiana w ekipie Barcy. Villa opuszcza boisko, w jego miejsce Pinto.
37.min Rzut wolny dla Milanu. 18 metrów do bramki Barcy, Kagawa uderza.... Obok bramki.
39.min Zmiana w drużynie Milanu. Kontuzjowanego Nilmara zastępuje Pato.
43.min Po tym incydencie niewiele się dzieje. Próbuje teraz z dystasu Busquets, ale w trybuny.
45.min Sędzia dolicza 3 minuty.
45+2min. Jeszcze z dystansu Chivu...pewnie Valdes.
45+3min. Koniec pierwszej części spotkania. Nie ma bramek, ale są ogromne emocje! Barca w 10, obie drużyny miały świetne sytuacje. Czekamy na 2 połowę, oby w niej padały gole!

Druga połowa wieczorem.
Tongue
Daję posta oddzielającego, abyś mógł napisać 2 połowę.
Zaczynamy drugą połowę! W pierwszej części zabrakło nam jedynie bramek, na które teraz czekamy. Nie ma zmian, zaczynamy.

46.min Zaczyna Barca!
49.min Xavi do Alvesa, podbiega na 35 metr, atomowe uderzenie... DE GEA!! Ależ kapitalne uderzenie Alvesa, De Gea w ogromnymi kłopotami na rzut rożny.
50.min Niezbyt dobra wrzutka Xaviego, kontra.
51.min Hummels daleko do Pato, ten do Ibrahimovicia, ściga się z Pique, uderzenie z 20 metrów... Valdes dosyć niepewnie, ale skutecznie.
54.min Messi pędzia z piłką. Mija Flaminiego, mija Nestę, ostry wślizg Chivu... Faul i zółta kartka dla Rumuna. Rzut wolny.
55.min Przy piłce Messi i Xavi. 23 metry do bramki De Gei, Xavi.... GOOOOOOOL!!! 1:0 dla Barcy! Przepiękne uderzenie z rzutu wolnego Xaviego!! De Gea bez szans, piłka wpadła tuż przy słupku!
56.min Zaczynają gospodarze.
58.min Natychmiastowa reakcja Feledeo na straconą bramkę. Za Fletchera wchodzi Boateng.
60.min Z dystansu Sanchez... tuż obok bramki!
64.min Biegnie skrzydłem Boateng. Ograł z łatwością Abidala, mocna wrzutka, Pato uderza z woleja... Minimalnie nad bramką!
67.min Kolejna zmiana w ekipie Milanu. Za Ibrahimovicia wchodzi Robinho.
69.min Z dystansu Kagawa... pewnie broni Valdes.
73.min Van Bommel do Robinho, podanie na skrzydło do Boatenga, mierzone dośrodkowanie w kierunku Pato, główka... GOOOOOOL!! Kapitalna bramka Pato po znakomitym dośrodkowaniu Boatenga! Ten duet świetnie się rozumie! Błąd popełnił Puyol, nie upilnował Pato, rzadko mu się zdarzają takie błędy. 1:1, zaczynamy od zera!
74.min Zaczyna Barca.
77.min 13 minut do końca, czy ktoś zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?
80.min Zmiana w ekipie Barcy. Ofensywna! Za Busquetsa wchodzi przyszła gwiazda Barcelony, Thiago Alcantara!
83.min Właśnie przy piłce Alcantara. Mija Flaminiego, zejście do środka, ogrywa też Hummelsa, 25 metr, strzał... De Gea broni, ale bardzo ładna akcja Thiago niedługo po wejściu na boisko.
85.min Rzut wolny dla Barcy. 30 metrów do bramki, przy piłce Xavi, uderzenie... w mur. Jeszcze dopada do piłki Sanchez, podanie do Messiego, strzał z 21 metrów... Będzie Goool...NIE!! De Gea strącił piłkę na rzut. Świetny mecz dziś gra młodziutki Hiszpan!
86.min Rzut rożny dla Barcy. Dośrodkowanie Xaviego, nikt tego nie sięgnął, zamyka Sanchez, strzał... blokuje Mexes, ale Katalończycy reklamują zagranie ręką! Bezskutecznie, tylko aut dla Barcy.
87.min Zobaczmy na powtórce... Nie, nie ma mowy o zagraniu ręką. Piłka trafiła w klatkę piersiową Francuza.
89.min Boateng do Van Bommela, podanie górą do wychodzącego Robinho, ten jest sam na sam z Pinto, ale... spalony!! Robinho jest wściekły, zobaczmy powtórkę... Tak, był niewielki spalony. Robinho ma niesłuszne pretensje.
90.min Sędzia dolicza 3 minuty.
93.min Koniec!! A więc 1:1, podział punktów! Myślę, że to sprawiedliwy wynik, obie drużyny miały mnóstwo sytuacji. Barca pozostaje liderem! Żegnam się z państwem, do zobaczenia!