• 5
Football .
Nii... modem, jak iPlus albo Blueconnect.
Ahh... :<
Z Londynu wita państwa Essian Sachees! Dzisiaj mamy derby północnego Londynu! Długo wyczekiwane spotkanie rozpocznie się za kilka minut!

Marouane Chamakh

Szybki rzut monetą, wymiana herbów i zaczynają... Goście!
1 Van Persie i Arshawin rozpoczęli!
5 I pierwsza akcja gospodarzy! Falcao i Lewandowski wspaniale wymieniają piłkę... Teraz Falcao z daleka... Obok bramki. Rozpocznie Wojciech Szczęsny.
7 Kolejna akcja Kogutów! Tym razem sam wybiegł z piłką Falcao... Strzela prosto w poprzeczkę! Próbuje dobijać Lewandowski... I Szczęsny wybija na corner.
8 Lewandowski dośrodkowuje... Za mocno, od bramki rozpocznie Szczęsny.
15 Akcja Kanonierów! Fabregas samotnie podbiega pod wrogą bramkę... Okiwał już wszystkich obrońców, więc jest sam na sam z bramkarzem! Tuż przy nim strzela piłkę do bramki i... GOOOOOLLL!! Dawno nie widziałem takiej bramki! Hiszpan świetnie wycelował przy bardzo trudnej sytuacji!
16 Wznowili Gospodarze!
23 Kanonierzy ponownie atakują! Arshawin strzela z daleka! Nad bramką.
30 Teraz akcja Bale i Falcao! Wymieniają piłki górą podbiegają pod wrogą bramkę. Walijczyk strzela i Szczęsny tylko wybija na corner!
31 Lewandowski wspaniale podaje na głowę Bale, ten trafia do bramki! GOOOOOOla nie ma. Słuszna uwaga, faulował Bacarego Sagnę.
35 Zamieszanie pod polem karnym Kogutów, ale na razie nikt nie może stworzyć okazji.
39 Wreszcie Arshawin podaje do przodu górą i przejmuje to Fabregas!
40 Strzela prosto koło słupka, ale Akinfeev wybija na corner!
41 Fabregas dośrodkowuje... Świetnie Igor ! Wybija na kolejny corner.
42 Tym razem Theo Walcott strzela i... Wybija Agger daleko.
44 Bale i Lewandowski biegną pod bramkę Szczęsnego!
45 To ostatnia akcja. Bale strzela... Poprzeczka, ale łapie Wojtek. NA razie mamy wynik 1:0 dla gości, ale wszystko może się zmienić.

Obrońcy:
Kolo Toure(PO), Gael Clichy(ŚO), Vincent Company(ŚO), Alvaro Pereira(LO)
Rezerwy - Burdisso, Rolando, Wayne Bridge

Pomocnicy:
Yaya Toure(PP), Cambasso(ŚP), Nigel de Jong(LP, wicekapitan)
Rezerwy – Vladimir Weiss, David Silva, James Milner

Napastnicy
Tevez(LN, kapitan), Aguero(ŚN), Dżeko(PN)
Rezerwy – Rudnevs, Rogue Santa Cruz, Adebayor

Witamy państwa na następnym meczu 1 kolejki! Dzisiaj na stadionie zagrają dwie wspaniałe drużyny. PSG vs Man. City.
0 min. Manchester City rozpoczyna spotkanie.
3 min. Cambasso do Nigel de Jong, prostopadła piłka w kierunku Teveza, strzał ... Sirigu z ledwością wyłapuje piłkę.
5 min. Casemiro do Ronaldinho, próba strzału z daleka ... Neuer wybija piłkę.
6 min. Nieudany rzut rożny.
10 min. Toure przy piłce. Zaczyna rajd, ostry wślizg Sakho. Faul! Pierwszy rzut wolny w tym spotkaniu. Wykonuje Tevez.
11 min. Atomowy strzał ... Goool! Co za siła strzału. 1:0 dla Manchesteru.
12 min. PSG wznawia grę.
16 min. Bodmer zagrywa do Pastora, wycofanie do tyłu w kierunku Ronaldinho, strzał z daleka ... Neuer spokojnie przejmuje piłkę.
20 min. Długie podanie od Pereiry w kierunku de Jonga, dośrodkowanie do Aguero, strzał z volleya ... Goool! Co za akcja, co za gol! 2:0. Manchester pokazuje klasę samą w sobie!
21 min. PSG wznawia.
27 min. Ronaldinho mknie lewym skrzydłem, podanie do Matuidi, zatrzymany przez Company.
29 min. Kontra Manchesteru. Cambasso do Dżeko, piętą do Toure, strzał ... ponad poprzeczką!
33 min. Bodmer rozpoczyna akcję indywidualną. Jest już w polu karnym, Kolo Toure rozpoczyna ostry wślizg. Faul! Rzut karny dla PSG.
To może być szansa na strzelenie gola przez PSG.
34 min. Suarez strzela ... Neuer piąstkuje, Neymar dobija ... Pereira wybija w ostatniej chwili. Koszmarnie w trybuny. Rzut rożny.
35 min. Casemiro dośrodkowuje do Pastore, strzał główką ... Neuer wybija.
36 min. Ronaldinho przejmuje. Podbija piłkę, strzał ... Goool! Co za zawodnik, co za strzał. 2:1 dla Manchesteru.
37 min. Manchester wznawia.
39 min. Dżeko strzela ... pudło!
44 min. Bodmer do Matuidi, podanie do Casemiro, strzał ... ponad poprzeczką!
45 min. Koniec pierwszej połowy. Po zaciętych minutach prowadzi Manchester wynikiem 2:1. Zapraszamy po przerwie na drugą połowę spotkania.

Essian:
Skończyłem opowiadanie. Możesz teraz przeczytać Wink
Big Grin
Za Yaya Toure wchodzi Silva w 75 minucie, i za Dżeko w 60 Adebayor.
Oo dzięki. Zapomniałem zapytać czy za kogoś zmienić Cool
I jeszcze w 89 Joe Hart zmienia Neuera.
Daj post oddzielający, bo chcę napisać 2 połowę.
Karmel, Ciastko, Czekolada!
Witamy ponownie na White Harp Line, gdzie rozgrywają się derby północnego Londynu! Na razie prowadzi Arsenal po golu Cesca Fabregasa.
45 Rozpoczyna Tottenham!
48 Bale podaje do Lewandowskiego, który będzie strze... Eboue "wjeżdża mu z bara"! Zółta kartka dla tego zawodnika i rzut wolny dla kogutów.
49 Falcao strzela i... Poprzeczka, Szczęsny z boku bramki... Podbiega Lewandowski i dobija! Gol! Gospodarze świetnie wyrównali. Jest 1:1
50 Wznawiają Kanonierzy.[/b]
55 Arshawin biegnie pod bramkę Akinfeeva. Wślizg Aggera... Niestety, w nogi Rosjanina. Rzut karny.
56 Van Persie ustawia piłkę na jedenastu metrach.
57 Obywatel Holandii(za użycie słowa które go określa jest knebel) strzela z boku nogi... I goool! Akinfeev rzucił się w dobrą stronę, jednak padł rykoszet od słupka! 2:1 dla Kanonierów.
58 I Bale z Falcao rozpoczynają!
60 Lewandowski z daleka, koło bramki.
65 Teraz kolejna akcja kanonierów! Walcott okiwał obrońców... Strzela... Akinfeev dzielnie broni!
68 Gra rozgrywana jest w środku boiska.
73 I ruszają teraz Koguty! Falcao robi świetny rajd z piłką, obok ma kolegów. Kolumbijczyk strzela nisko w stronę bramki... Bale podbiega do piłki i kopie ją w przeciwną stronę! Goool! Co za świetna bramka! Walijczyk na pewno nie wymyślił tego od razu. Szczęsny był bez szans! Mamy teraz remis 2:2
74 Przed wznowieniem zmęczonego Fabregasa zmienia Rosicky, a Falcao Robbie Keane. Zmiany były konieczne.
80 Zostało dziesięć minut do końca.
83 Rosicky biegnie pod bramkę Akinfeeva! Podanie do Arshawina... Spalony.
87 Piłkarze są zmęczeni i ciężko im wbiec pod bramkę przeciwników.
90 Sędzia dolicza dwie minuty.
90+1 Gra na połowie Tottenhamu. Van Persie próbuje przedrzeć się pod bramkę.
90+2 Ostatnia akcja! Van Persie podaje do Walcotta, który strzela... Nad bramką. Sędzia gwizda, to koniec meczu! Remis 2:2 na pewno nie ucieszył nikogo. Żegnam, Essian Sachees.

Sorki, że krótkie, ale nie chce mi się pisać.
Jutro wprowadzone zostanie małe urozmaicenie rozgrywki o Listę strzelców.