Steven Gerrard.
Atak:
Alessandro Del Piero.
Raul.

[0.min] Słyszymy gwizdek i rozpoczynają gospodarze. Bale podaje do Falcao, a ten do van der Vaarta.
[2.min] Rajd skrzydłem Lennona zatrzymany przez Howedesa.
[4.min] Akcja Juve. Ballack do Ji-Sunga, a ten do Del Piero. Włoch piętką zagrywa do Raula, napastnik strzela, lecz ponad poprzeczką.
[5.min] Gallas do Ben Arfy, ten do Aggera, znów Gallas, Ben Arfa, Agger, Ben Arfa... Długie podanie do Bale'a, z ominięciem linii pomocy.
[7.min] Falcao do Lewandowskiego, polak podaje do Gourcuffa, Gurcuff strzela iiiiii... łapie Buffon.
[12.min] Początkowe minuty meczu były dosyć emocjonujące, a teraz jest nudno. I to bardzo.
[15.min] Wszystkie akcje rozgrywane w środku pola. Straty, błędy, proste błędy. Widać, że zawodnicy nie grają na sto procent.
[17.min] Szybki kontratak Kogutów. Gourcuff do Bale'a, odegranie, znów Bale, podanie do Falcao, strzał i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! W samo okienko! 1:0 dla gospodarzy!
[23.min] po zdobyciu bramki przez Falcao nic się nie dzieje. Do piłki dobiega Ji-Sung, mocny strzał, lecz obok bramki. Oberwał reporter z kamerą.
[25.min] Lennon mknie prawym skrzydłem, zwodem mija Pirlo, ale gubi piłkę! Dobiega do niej Ballack. Mocne podanie do Ji-Sunga.
[26.min] Ji-Sung gra z klepki z Raulem, Hiszpan podaje do Del Piero, strzał! Broni Akinfeev! Dobitka Pirlo! GOOOOL! Bramkarz bez szans! 1:1 i gra zaczyna się od nowa.
[30.min] Gourcuff do Lennona, ten do van der Vaarta... sędzia gwiżdże. Dwie piłki na boisku. Wznowienie gry.
[32.min] Pirlo do Ballacka. Zawodnik z Niemiec podaje do Ji-Sunga. Ten zdecydował się na strzał, lecz ponad bramką.
[35.min] Policjanci wyprowadzają z trybun kilku mężczyzn, którzy rzucali butelkami oraz zaatakowali nożem kobietę. Najprawdopodobniej są to "kibice" Tottenhamu. A podobno Anglicy to dżentelmeni...
[38.min] Powracamy do gry. Falcao drybluje między obrońcami Juventusu, strzał, Buffon spokojnie łapie. Mocny wykop do przodu.
[40.min] Del Piero strzela, słupek! Szybko wybija Agger.
[41.min] Ledley King podaje do Pirlo. Włoch przeszedł kawałek z piłką i podał do Meirelesa. Ten do Ballacka. Ballack na skrzydło do Ji-Sunga. Dośrodkowanie prosto w obrońców.
[45.min] Sędzia dolicza trzy minuty do czasu regulaminowego. Kontratak Tottenhamu.
[45+1.min] Gourcuff klepką z Lennonem. Następnie prostopadle do Falcao, ten piętką do Lewandowskiego, strzał i spojenie! Robert łapie się za głowę nie wierząc w swojego pecha.
[45+3.min] Sędzia gwizdkiem kończy pierwszą połowę spotkania. Piłkarze schodzą do szatni. Rezultat 1:1.

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-

Witam ponownie z White Harp Line. W pierwszej połowie oba zespoły były w posiadaniu piłki mniej więcej tak samo długo. Zobaczymy, czy któraś z nich będzie lepsza w drugiej części spotkania. Zapraszam!

[46.min] Gwizdek i Del Piero podaje do Raula. Hiszpan cofa do Meirelesa.
[48.min] Koguty atakują. Gallas do Gourcuffa. Ten do van der Vaarta. Holender podaje do Bale'a, Bale do Lewandowskiego, Polak do Falcao, strzał! Buffon wybija końcami palców! Rzut rożny!
[49.min] W pole karne wrzucał Bale, lecz spokojnie złapał Buffon.
[55.min] Kolejna akcja Juventusu. Skrzydłem mknie Ji-Sung, dośrodkowanie, główką Raul, łapie Akinfeev.
[60.min] Bale przedarł się przez linię obrony zespołu z Turynu, lecz od tyłu wślizgiwał się King. Faul! Rzut karny i żółta kartka! Ależ emocje!
[61.min] Do strzału szykuje się Lennon. Krótki rozbieg, strzał i nie ma! Niesamowita parada Buffona! Daleko wykopuje Chiellini.
[68.min] Kolejna próba przedostania się się pod bramkę Tottenhamu kończy się rzutem rożnym.
[69.min] Dośrodkowuje Ji-Sung Park, główkuje Ballack, lecz piłka ląduje na górnej siatce bramki. Szkoda!
[76.min] Coraz bliżej do końca meczu, a my nadal mamy remis.
[77.min] Z trzydziestu metrów uderzał Bale, lecz piłka mija słupek.
[80.min] Czy ktoś w końcu przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? Dziesięć minut do końca meczu, jak to się potoczy?
[90.min] Sędzia gwizdkiem kończy spotkanie. Mamy remis, 1:1. Do usłyszenia, dobranoc.