Okej.

Jutro 3 kolejka, zrobię rozpiskę meczów.

Atup

Trzymaj się, oby nic poważnego. Wink
To nie przeszkodzi mi w pisaniu meczy Wink Skoro opowiadanie byłem wstanie napisał, mecz także.

Witamy po przerwie! Zapraszamy państwa na drugą połowę meczu Real Madryt vs Chelsea. Po pierwszej połowie prowadzi Real wynikiem 2:0.
45 min. Chelsea rozpoczyna drugą połowę.
48 min. Essien do Lamparda, zagranie górną piłką do Torresa, szybkie zagranie do tyłu, Żyrkow strzela ... Casillas w ostatniej chwili wybija piłkę.
49 min. Nieudany rzut rożny.
52 min. Sahin do C.Ronaldo, odegranie z powrotem do Sahina, prostopadła piłka do Petrovica, strzał ... Cech wyłapuje piłkę.
54 min. Essien wycofuje do Cole, mocny wykop. Lampard przejmuje. Zaczyna rajd, mija Di Marie, mija pozostałych, podanie do Torresa. Akcja sam na sam, podkręcony strzał ... Goool! Co za akcja. Casillas bezradnie podnosi ręce. 2:1
55 min. Real wznawia.
58 min. C.Ronaldo zagrywa do Sahina, próba strzału z daleka. Bosingwa spokojnie przejmuje piłkę.
61 min. Długie podanie do Anelki. Podbija, strzał ... Carvalho w ostatniej chwili wybija ...
63 min. Powolna akcja rozgrywana przez Real. Gra toczy się w polu karnym. Kaka do Higuaina, strzał ... pudło!
68 min. Essien do Malouda, podanie do Torresa, zaczyna drybling. Ostry wślizg Ramosa. Czysty. Sergio Ramos ratuje drużynę przed utratą kolejnej bramki.
72 min. Atamowy strzał Kaki ... Cech broni bez problemu!
Chelsea zyskała nową energie!
74 min. Ferreira długim podaniem zagrywa do Żyrkowa, mocne podanie w kierunku Anelki, strzał z obrotu ... Casillas piąstkuje, Torres dobija ... Goool! Chelsea zaskakuje rywali swoją grą! Co za emocje. 2:2.
Jeśli Real szybko się nie pozbiera, mogą przegrać mecz.
75 mni. Real wznawia.
78 min. Indywidualna akcja C.Ronaldo, nieudany drybling. Terry przejmuje piłkę.
80 min. Próba z dystansu ... Casillas broni w widowiskowy sposób.
86 min. Sahin podaje do Petrovica, dryblingiem mija zawodników. Akcja sam na sam! Strzela ... Gol! Co za zawodnik. Po mimo stresu udało mu się strzelić! Napięcie rośnie.
87 min. Chelsea wznawia.
89 min. Anelka w polu karnym. Ostry wślizg Coentrao! Faul. Rzut karny dla Chelsea.
Ostatnia szansa na wyrównanie.
90 min. Atamowy strzał Torresa ... Casillas w ostatnim momencie broni! Koniec meczu. Po zaciętych dwóch połowach zwyciężył Real wynikiem 3:2.
Wiedziałem że Radosav strzeli. I atomowych strzałów łatwo się nie broni.... :<
Wiem. Masz szczęście, że wypadło na Ciebie podczas losowania u mnie Cool
Liczą się punkty. :<
Szkoda że dzisiaj napisałeś tą połowę. Teraz moi zawodnicy będą zmęczeni przed ''El Clasico'' :<