Mecz Real-Chelsea, napisz do jutra najlepiej.
Jakieś mecze Man City były? Jak, tak, to jakie wyniki?

Chelsea

Ławka
PO: Ramires

Witamy państwa! Dzisiaj zagrają ze sobą, dwie świetne zespoły. Real Madryt i Chelsea. Zapowiada się imponujące widowisko.
0 min. Real zaczyna.
3 min. Długa piłka od C.Ronaldo w kierunku Higuaina, szybkie odegranie, podanie do Petrovic, strzał ... Cech w ostatniej chwili wybija na rzut rożny.
4 min. Wrzuta w pole karne, główka Sahina ... Goool! Co za akcja. Real zaskakuje swoją grą! Nigdy nie strzelili gola tak szybko! 1:0.
5 min. Chelsea wznawia grę.
8 min. Lampard zaczyna rajd, mija Di Marie, prostopadłe podanie do Torresa ... jednak Pepe przerywa podanie.
11 min. Ronaldo szybką piłką zagrywa do Petrovica, dryblingiem omija Cole, ostry wślizg Bosingwy. Faul! Rzut wolny dla Realu!
12 min. Kaka wykonuje. Mocny strzał ... piłka odbija się od słupka, Sahin dobija ... poprzeczka! Cech przejmuje inicjatywę.
15 min. Akcja Chelsea, Torres sam na sam z bramkarzem, strzela ... Casillas ratuje sytuacje. Co za obrona! Real ma znakomitego bramkarza.
18 min. Coentrao do Carvalho, prostopadłe podanie do Ramosa, szybki rajd, Malouda odbiera piłkę. Strzał z daleka ... pudło!
20 min. Di Maria do Sahina, atomowy strzał ... Gooool! Gooooool! Kolejny gol zdobyty przez Real. 2:0.
21 min. Chelsea wznawia grę.
25 min. Essien zagrywa do Żyrkowa, prostopadłe podanie do Anelki, Anelka przed szansą, wślizg Pepe ... czysty! Pepe ratuje Real przed utratą bramki.
29 min. Di Maria rozpoczyna rajd, szybka piłka do Higuaina, strzał ... Cole wybija piłkę ... ostro w trybuny.
30 min. Nieudany rzut rożny.
35 min. Malouda dośrodkowuje w pole karne ... Coentrao zamyka podanie. Szybka piłka do C.Ronalda, strzał z dystansu ... pudło!
38 min. Ferreira zaczyna drybling, ostry wślizg Carvalho. Faul! Chelsea ma szansę na gola.
39 min. Torres strzela ... Casillas broni w widowiskowy sposób.
Ostatnie minuty pierwszej połowy!
42 min. Kaka próbuje strzały z połowy ... Cech bez problemu przejmuje piłkę.
45 min. Koniec pierwszej połowy! Real prowadzi 2:0. Zapraszamy po przerwie.