• 3
  • 4
  • 5
Football .
Zapraszamy na drugą połowę. Mamy wynik 1:0 dla Milanu, który ma lekką przewagę. Nie ma zmian w składach, zaczynamy!

46.min Zaczynają goście.
50.min Ładna akcja Milanu. Van Bommel na skrzydło do Kagawy, uwolnił się spod krycia Toure, wrzutka, Nilmar szczupakiem... Pewna interwencja Neuera.
53.min Yaya Toure do De Jonga, prostopadła piłka do Dżeko, wychodzi sam na sam! Wychodzi w bramki De Gea, mija go Dżeko, piłka ucieka mu za boisko... jednak zdążył dośrodkować ... Cambiasso głową, pusta bramka... Nad bramką! No chyba lepszej sytuacji City mieć nie będzie!
56.min Tevez bardzo ostro potraktował Flaminiego... zółta kartka, a Flamini opuszcza boisko na noszach.
58.min Konieczna zmiana. Za kontuzjowanego Flaminiego wchodzi Boateng.
61.min Długa piłka od Mexesa do Ibrahimovicia, odegranie piętką do Boatenga, zaczarował stoperami City, minął Clichy'ego, strzał!!! Ależ pech, spojenie!! Boateng nie może uwierzyć!
65.min Podwójna zmiana w drużynie Manchesteru. Opuszczą boisko Dżeko i Cambiasso, a wejdą Silva i Adebayor.
68.min Silva, 20 metr... De Gea sparował piłkę, jeszcze Adebayor potężnie... Niesamowita interwencja De Gei. Absolutny bohater tej akcji!! Korner.
69.min Niewykorzystany rzut rożny, od bramki De Gea.
71.min Wynik zupełnie nie oddaje tego, co się dzieje na boisko... Przynajmniej jego rozmiar. Sytuacji co nie miara, ale oba zespoły są baaaardzo nieskuteczne.
74.min Zmiana w ekipie Milanu. Nilmara zastępuje Robinho.
77.min Boateng do Fletchera, dośrodkowanie po ziemi, przewraca się Kagawa... nic z tego, nie ma karnego, gramy dalej!
79.min Atomowe uderzenie Yayi Toure z 29 metrów... Będzie gooool, nie!!! De Gea kapitalnie! Tylko rzut rożny.
80.min Wrzutka w pole karne Teveza, nikt nie sięga piłki... wolej Davida Silvy... słupek, drugi słupek, nie ma bramki!!! Jakim cudem?! Piłka odbiła się od prawego słupka i trafiła w lewy słupek, po czym wyszła w pole!! Aniołowie dziś czuwają nad De Geą i cały Milanem!
83.min Wściekłe ataki City, bez skutku. Strzał z 16 metrów De Jonga w boczną siatkę.
85.min Milan chyba będzie bronił wyniku. Thiago Silva za Fletchera i zmiana ustawienia na 5-3-2.
88.min Z dystansu Kagawa... Neuer z kłopotami na rzut rożny!
89.min Wrzutka w pole karne Kagawy... "Ibrakadabra" wyskakuje do piłki... ale bardzo wysoko nad bramką.
90.min Sędzia dolicza 3 minuty.
91.min Aguero pędzi z piłką, wślizg Silvy...rzut rożny. Ostatnia szansa dla "The Citizens"! W polu karnym nawet Manuel Neuer! Wrzutka Teveza... wybija Hummels, piłka w posiadaniu Robinho, zdecydował się na strzał w 70 metrów!! Będzie bramka czy zdąży Clichy... Clichy zdążył!! Wybija piłkę, która była już na 5 metrze przed pustą bramką City!
93.min Konieeeeec!!! Ależ widowisko!! Milan wygrywa z Manchesterem City 1:0!! Nieprawpodobne akcje, rażąca nieskuteczność, bardzo wyrównane widowisko. Tak można określić ten mecz! Tymczasem żegnam się z państwem, do zobaczenia!

Trochę czekaliście, ale nie miałem czasu, przepraszam. :<
A jak mój mecz ?
Ej, kiedy ci napisałem, że Thiago wchodzi za Fletchera?! Dodgy
To sam ustaliłem, jako, iż Milan bronił wyniku zdecydowałem się na taki ruch... :<

Pisz mecz lepiej. Dodgy

Sapoerox:
Dobrze jest, w następnej kolejce coś napiszesz i stwierdzę, czy się nadajesz.
Jaki mecz napisać?

Jakie składy.
W następnej kolejce napiszesz. Chociaż jeszcze zapytaj się Vireana czy pisze mecz Real-Chelsea.