• 4
  • 5
Wybieramy sobie klub siatkarski
#71
na cały. Jeszcze druga zmiana. Jeżeli do 2 przerwy technicznej Rosja będzie wygrywać to zmień w tym momencie na koniec seta rozgrywającego. Wpuszczę wtedy Siergieja Makarowa.

Jak nie to Grankin zostaje
#72
Jeszcze jedna osoba, a Ithor i Angelus muszą przesłać składy Tongue Ja zaraz zacznę pisać drugi set Tongue I podeślę skład. Tongue
#73
okay. Czyli ja piszę mecz Francja vs Włochy tak??
#74
Tak, ale nie ma jeszcze składów. Tongue A Fuire napiszę Brazylia- I ten kto dojdzie Tongue
Proszę jest już drugi set!
Witam ponownie z Łodzi, gdzie Polska podejmuję Rosję.
Drugi set zaczynają Rosjanie, a dokładnie nowy na boisku Połtawski.
Mocny serw, przyjmuję Kurek wysunięta krótka do Możdżonka i pierwszy punkt dla Polski.
1:0
Serwuję, Wlazły, bardzo mocny serwis, z problemami Sokołow, Połtawski do Muserskiego a ten pot
ężnym atakiem kończy akcję mamy remis
1:1
Tym razem Taras Khtei na serwisie, lżej niż zwykle, przyjmuje libero, szybka akcja, atakuje
Wlazły w blok! Piłka spada na połowę Polaków, blokował Połtawski.
1:2
Jeszcze raz Khtei, tym razem mocniej, kompletnie nieudany serwis, piłka spada daleko za boisko. Punkt
dla Polaków.
2:2
Możdżonek serwuję,lekki serwis, bez problemów przyjmuję Khtei. Wysunięcie dla Muserskiego a ten
kończy to nabijając piłke o Polski blok. Prowadzą Rosjanie.
2:3
Muserski mocny atak, po siatce, Kurek ledwo odbija, szybka akcja atakuje Pliński, znowu blok Rosjan,
lecz piłka spada za boisko.
3:3
Znowu remis. Serwuję Pliński, zagrał lekko, przyjmuję libero, Khtei do Połtawskiego, piłka mocno uderza w blok
Polaków, i spada poza boisko.
3:4 Pierwsza przerwa techniczna, prowadzą Rosjanie.
Po kilku akcjach dalej prowadzą Rosjanie jest pięć do siedmiu
5:7 Serwuję Połtawski. Tym razem lżej niż wcześniej, chyba wszyscy zawodnicy nie chcą zepsuć swojego zagrania.
Przyjmują bez problemów, Polacy, dwa zagrania i uderza Winiarski. Coś niesamowitego przyjmuje ten potężny atak Khtei
i wyprowadza dwójkową akcję z Grankinem, punkt dla Rosjan! Omija dwu osobowy blok Polaków, Khtei.
5:8
Znowu Połtawski, poszedł na całość niesamowicie mocny serwis, ale w siatke. Punkt dla Polaków.
6:8
Winarski serwuję lekko, piłkę odbija Khtei, przejmuję ją Połtawski, podaję do Muserskiego a
ten nie myli się i uderza z całej siły w boisko.
O czas prosi trener Polski.
Po przerwie dalej, Polacy gonią rywali jest już osiem do jedenastu.
8:11
Serwuję Wlazły, też lżej, Polacy wiedzą, że muszą teraz uważać co robią, w końcu przegrywają już trzema punktami.
Przyjmują Rosjanie, szybka akcja, atakuję Połtawski, obija blok i piłka spada poza boisko.
8:12 Muserski serwuję, wszyscy Polacy są bardzo skupieni, ten gigant umie uderzyć bardzo mocno. Tak też jest, Rosjanin uderza
potężnie, libero źle odbija tą trudną piłkę, Kurek nie zdążył dobiec do piłki. Punkt dla Rosji!
8:13 Jeszcze raz Muserski, teraz troszkę lżej, odbija Kurek, dwójkowa wymiana z Winiarskim i mocny atak w blok, piłka ląduje daleko
za boiskiem.
9:13 Możdżonek, lekki serwis, przyjmują Rosjanie, atak wyprowadza Grankin, a uderza Połtawski, blokują Polacy, piłka spada
na połowę Rosjan. Punkt dla Polski!
10:13 Jeszcze raz Możdżonek, przyjmuję Khtei, znowu dwójkowa akcja z Grankinem, widać, że bardzo dobrze im to wychodzi bo
Taras Khtei zdobywa punkt.
10:14
Druga przerwa techniczna
Po paru akcjach prowadzą Rosjanie, na boisku pojawił się Siergiej Makarow za Grankina!
13:16 Serwują Rosjanie, Makarow mocno, przyjmuję Kurek, także dwójkowa wymiana z Możdżonkiem mocne uderzenie
blok Rosjan! Niesamowity w tym meczu Taras Khtei, blokuje po raz kolejny!
13:17
Jeszcze raz Makarow, tak samo mocno, znowu Kurek, lecz tym razem podaje do Wlazłego a ten, bez bloku zdobywa punkt.
14:17
Wlazły mocno serwuje, ale prosto w siatkę.
14:18
Muserski, z problemami libero nie porozumienie w Polskiej drużynie, Winiarski zderzył się z Kurkiem, chyba potrzebne będą zmiany.
Tak wchodzą Michał Kubiak i Michał Ruciak.
14:19
O czas prosi trener Rosji.
Dalej prowadzą Rosjanie, siedemnaście do dwudziestudwóch.
17:22
Serwuje Kubiak, bardzo lekko, co raz pewniej czują się Rosjanie, potężny atak Khtei z drugiej linii.
Co raz bliżej zwycięstwa w tym drugim secie są Rosjanie!
17:23
Muserski, uderzył bardzo mocno, ale Kubiak przyjął, szkoda tylko, że źle i piłka wylądowała w trybunach.
17:24 Piłka setowa! Pierwsza, może ostatnia w tym secie. Muserski lżej nie chcę zniszczyć zagrywki, odbija Kurek, atak Możdżonka,
i punkt dla Polski
18:24
Wlazły, bardzo lekko, jak na niego, bez problemów, Rosjanie wyprowadzają kończącą akcję, punkt zdobywa Muserski!
18:25
Powiem krótko, Polacy zagrali gorzej niż w pierwszym secie, można to nawet zauważyć w wyniku. Dziękuję za uwagę i zapraszam