Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boks - Tomasz Adamek - Vitali Klitschko
Witam Smile
Założyłem ten temat aby można było dyskutować na temat starcia w dywizji HW Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko. Można pisać tutaj co myślicie o tej walce, kto wygra ?
Wiem, wiem.. do walki pozostało jeszcze 50 dni ale to bardzo szybko zleci Big Grin
Możemy nawet odliczać Angel
Więc, oddaje Wam głos Big Grin

Polecam jeszcze te strony:
http://www.bokser.org
http://www.ringpolska.pl

Można tam znaleźć wszystko na temat tego starcia , ale i ogólnie boksu.

Tutaj jeszcze możecie dodawać najlepsze PROMO walki Adamka z Kliczko, będę aktualizował Smile

PROMO:
Reply
Napisz moze z jakim Klitschko walczy...
Reply
Jestem za Adamkiem, ale prawda jest taka, że Kliczko go zmiecie.
Reply
No, gadajcie swoje typy Big Grin
Reply
Nie podoba mi się styl walki Kliczko, wydaje mi się że Adamek ma ogromne szanse na zwycięstwo. Jednak statystyki Kliczka robią swoje .. 42 zwycięstwa, 39 nokautów i tylko 2 przegrane...
Reply
U mnie we Wrocku dudnią o tej walce, że hej Big Grin Oczywiście, Kliczko!
Reply
To pomieszałem, sry. :<

-
Reply
Włodarczyk jest w śpiączce Huh
Reply
Oj, gościu aleś pojechał Big Grin

Włodarczyk w śpiączce, o 19 ma być wybudzany chyba Tongue
Reply
Adamek jak przybierze jeszcze bardziej na wadze ( waży już 100 kg) i zachowa swoją szybkość to będziemy mieli piękne starcie niemal jak walka Dawida z Goliatem z równymi szansami obydwu wojowników na zwycięstwo. Kliczko po tym gdy zobaczył zdjęcie swoje i Adamka powiedział, że wygląda jak Ivan Drago, (fikcyjna postać z serii filmów o bokserze Rockym Balboa) ale chyba zapomniał, że górujący nad Rockym muskułami i posturą bokser, który w pokazowej walce zabił Apollo Creeda uległ Rockyemu. No cóż ja samej walki nie mogę się doczekać, a jak Adamek wygra (daj panie Boże) to w Polsce rozpocznie się ogromny szum i zainteresowanie boksem.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)