Lightbulb
Chyba już nie Tongue
Już nie przyjmuję, chociaż zobaczę jak będzie się Hakhi wywiązywał i Katsuke jak wróci.

Manchester United - Bayern Monachium

Witamy państwa ze stadionu Old Trafford. W pierwszym meczu Gra League Manchester United podejmuje ekipę Bayernu Monachium. Wiele meczów te drużyny rozegrały, a najbardziej pamiętny w 1999r. Wiele osób pamięta finał Ligi Mistrzów, gdzie po niezwykłych okolicznościach „Czerwone Diabły” pokonały „Bawarczyków”. A teraz zaczynamy!

0.min Zaczęli goście!
2.min Z dystansu Valencia…. Nad poprzeczką!
4.min Teraz próbuje Robben…. De Gea z kłopotami! Rzut rożny.
5.min Dośrodkowanie Robbena… Van Buyten! Wybiją z linii bramkowej Ferdinand!!!
8.min Piękna indywidualna akcja Neymara. Oszukał jak dziecko Evansa, wyprzedził Vidicia, zszedł do środka pola, uderzył… ale obok bramki.
10.min Rzut wolny dla MU. Nani w pole karne…. Vidić głową…. Słupek! Rafinha oddala zagrożenie.
12.min Rooney z szesnastki…. Świetnie Neuer! Pranjić wybija daleko do przodu, piłka trafia do Ribery’ego.
13.min Ribery minął Parka, podanie do Muellera, klepka z Oliciem, Olić wchodzi w pole karne… strzał! Boczna siatka!
15.min Young do Rooneya, odegranie do Naniego, wrzutka… Young z woleja!!! W trybuny…
18.min Olić pędzi z piłka, wbiega w pole karne, przewraca się…. Karny!! A jednak nie…zółta kartka dla Olicia za próbę wymuszenia „jedenastki”! Gracze Manchesteru biją brawo sędziego, kibice zresztą też.
22.min Carrick z połowy boiska…. Górna siatka… Zobaczył, że Neuer wyszedł z bramki i zdecydował się za próbe długiego lobu… niewiele zabrakło!
25.min Evra na 16 metr…. Young! W bramkarza.
27.min Zółta kartka dla Evansa za faul na Schweinsteigerze. 25 metrów do bramki MU, podchodzi do piłki Robben… strzał! Sparował De Gea, piłka trafia do Muellera, dobitka!!! GOOOOOOOOOOOLL! Techniczny strzał z bliska Muellera. De Gea bez szans! Znakomicie wybronił strzał z wolnego Robbena, jednak przy dobitce był bezradny!! 1:0!
28.min Zaczął Manchester.
30.min Korner dla Bayernu… Wrzutka Robbena… strata i kontra!
31.min Długa piłka od Parka do Rooneya. Zaczyna rajd z piłką, prostopadle do Younga… strzał…. GOOOOOL! NIE!! Chorągiewka w górze, spalony, nie ma bramki!!
35.min Brutalne wejście Carricka w nogi Robbena…. Czerwona kartka!! Carrick łapie się za głowę, całe Old Trafford gwiżdże… MU kontynuuje w 10!!
38.min Po „czerwieni” dla Carricka gra się uspokoiła.
40.min Strzał z rzutu wolnego Naniego…. Pewnie broni Neuer.
42.min Akcja Bayernu. Tańczy z piłką Neymar, przerzucił piłkę nad Vidicem, podaje do Olicia… płaski strzał…. Obok słupka!
45.min Sędzia dolicza 2 minuty
47.min Próbuje z 30 metrów Valencia…. Nad bramką
47.min Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi, Bayern ma przewagę liczebną i jest w świetnej sytuacji, ale MU się nie podda. Zapraszamy na 2 połowę.
Zaczynamy drugą połowę!! W przerwie doszło do zmian : W drużynie gospodarzy wchodzą Hernandez i Giggs, a schodzą Park i Young. Zaś w Bayernie Rafinhę zastąpił Boateng.
46.min Zaczęli gospodarze.
49.min Pierwsza akcja Giggsa. Dośrodkowanie w pole karne, przewrotka Hernandeza!! Boczna siatka!! Ahh… gdyby to wpadło….
51.min Z dystansu Pranjić… po głowie Ferdinanda, korner.
52.min Dośrodkowanie z rzutu rożnego Robbena, główka Van Buytena…. Broni De Gea!
56.min Bayern spokojnie się broni, a Manchester w osłabieniu nic nie może zdziałać….
58.min Rooney biegnie z piłką, podanie do Naniego, pięknie odegranie z piętki do Hernandeza, próbuje wbiec w pole karne…. Faul! Karny….nie… tylko wolny z 17 metrów. Świetna okazja!
59.min Próbuje Giggs…. W mur, poprawka Valencii… Pewnie broni Neuer.
61.min Schweinsteiger do Robbena, odegranie do Ribery’ego, prostopadła piłka … Mueller,...Tuż obok bramki!
64.min Rzut wolny dla MU, zółta kartka dla Lahma za faul na Valencii. Wrzutka Giggsa, zamieszanie w polu karnym, w końcu strzał z 14 metra Naniego… Ahh!!! Piłka musnęła poprzeczkę!
67.min Ribery do Neymara, podbitka, wolej z 20 metra…. W ręce bramkarza.
70.min Zmiana. Za Schweinsteigera wchodzi Toni Kroos.
72.min Olić faulowany. Rzut wolny dla Bayernu i żółta kartka dla Vidicia.
73.min Strzał z wolnego Robbena…. Słupek! Poprawka Kroosa, broni De Gea, rzut rożny.
74.min Wrzutka Robbena… niecelna główka Olicia.
77.min Zmiana w drużynie gospodarzy. Naniego zastąpi Andersen.
79.min Z dystansu próbuje swych sił Valencia… piłka skozłowała tuż przed Neuerem, który z największym trudem wybił piłkę na rzut rożny.
80.min Wrzutka Giggsa z kornera… Ferdinand! Obok bramki!
82.min Ribery do Robbena, Robben do Neymara… ten wyprzedza Ferdinanda, mocno uderza w długi róg! GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piękna akcja Neymara zakończona świetnym strzałem w górny róg bramki De Gei. 2:0, chyba już po meczu!
83.min Zaczęli gospodarze.
85.min Manchester już nie walczy, a Bayern już się cieszy ze zwycięstwa.
88.min Rooney do Hernandeza, ten do Andersona, wrzutka w pole karne… Lahm wybija, rzut rożny.
89.min Korner dla MU. Krótkie podanie Giggsa to Hernandeza, wrzutka na 11 metr, Vidić strzela! Nad poprzeczką.
90.min Sędzia dolicza 3 minuty
92.min Strzał na wiwat Robbena….bez kłopotów De Gea.
93.min Koniec spotkania! Bayern wygrywa zasłużenie 2:0. Manchester miał pecha, grał w 10, gdyby Carrick nie dostał tej kontrowersyjnej czerwonej kartki to nie wiadomo, co by było dalej. To nie zmienia faktu że „Bawarczycy” zagrali bardzo dobrze,a nowy nabytek Neymar strzelił w debiucie bramkę. Żegnam się z państwem, do kolejnego meczu!
Yeee ! Dobrze wydałem kase na Naymara Big Grin
Czekałem tylko aż ktoś go kupi... Big Grin

Bayern zakupił Sancheza za 30mln, a sprzedał Kroosa za 12mln.
He he udają mi się transfery Big Grin
Video
Schalke - Barca jutro.
O której? Zależy o której wstanę. Big Grin
Chcialbym kupic Robbena oraz jednego z obroncow czyli -Ramosa lub Puyola. Prosze o podanie cen zawodnikow.

Co do ortgrafii jestem w Niemczech i tu sa inne klawiatury i najpierw musze sie nauczyc na nich pisac.