Aleksey Ionov
Nicolás Peñalillo

Napastnicy: Aleksandr Kerzhakov
Stanislav Matyash

Zaczynamy ligę proszę państwa. Dziennik ''The Sun'' obstawił wynik na 3:0 dla Hiszpanów lecz dziennik ''Newsweek'' 1:0 dla Zenitu. O wyniku zdecyduje przygotowanie oraz wkład zespołu. W wywiadzie udzielonym kilka dni temu Juan Mata przyznał iż obawia się defensywy Zenitu. Piłkarze już na boisku i mamy składy!
1` - Zaczynamy! Zenit delikatnie rozgrywa piłkę w środku.
3` - Skromne prowadzenie piłki przez Zenit. Valencia ostrożnie podchodzi do rywala.
5` - Urwanie Valencii! Joaquin!! Obok słupka. Pierwsza groźna akcja gospodarzy.
8` - Valencia! Mistrzowie precyzji przez 8 minut spotkania. Hugo Viana! Piłka rysnęła słupek i wybicie od bramki.
10` - Huszti i Denisov skromnie rozgrywają piłkę. Lazović urywa się obrońcą! Spalony.
13` - Valencia idzie skrzydłami, uruchamia środek. Soldado! Poprzeczka! Mata głową! Kolejna poprzeczka! Kończy akcję Malafeev.
15` - Ekipa z Petersburga nie pokazuje super gry jak na początku z Barceloną, ba! Nawet grają słabiej.
17` - Lazović próbował przebić się przez środek obrony przeciwnika ale bez powodzenia.
20` - Hugo Viana! Niecelnie... Choć dobrze rozpoczął mecz.
22` - Kolejny raz Hugo Viana! Malafeev.
25` - DANKO LAZOVIĆ! Pusta bramka i nie ma gola! Zaspała obrona Valenci a Cesar fatalnie wyszedł.
27` - Valencia ma problemy z kontrolą nad piłką a Zenit z celnością i opanowaniem czyli mecz jest mało interesujący.
30` - Hugo Viana stara się ile sił. Świetna współpraca z Jordi Albą! Wolne pole! GOOOOOOOOOOOOAAAAALISIMO! Valencia obejmuje prowadzenie po strzale Hugo Viany! 1:0!
33` - Roberto Soldado kontra Luković! Górą goście. Bruno Alves daleko do Denisova. Ten wyrywa się sprzed Ricardo Costy! STRZAŁ! Cesar puszcza piłkę! HUSZTI! Zabrakło ułamka sekundy.
35` - Danny ładna przekładanka i strzał w ręce Cesara.
37` - Bez zastanowienia dośrodkował Huszti. SOLDADO! Prawie samobójczy gol! Tymczasem rożny.
40` - Sędzia sygnalizuje rzut wolny i wręcza żółty kartonik Lombaertsowi.
41` - Świetnie wykonany rzut wolny ale zabrakło precyzji w głowie Maty.
43` - Danny... Strata. Dobija Lazović! Rożny.
44` - Świetnie wykonany rożny... Od bramki Cesar.
45` - Minuta doliczona ale Valencii się nie śpieszy.
45+` - Koniec pierwszej części spotkania! 1:0 Dla Nietoperzy. Do usłyszenia za kwadrans.

Witamy po przerwie! Nietoperze z Valencii słusznie wygrywają po golu Hugo Viany. Na kolejne 45 minut zaprasza Smok!
46` - Piłka na boisku i ruszamy!
48` - Huszti próba zgania z Lombaertsem.
50` - Hugo Viana dysponuje mnóstwem sił które pożytkuje przy pomocy kolegom.
53` - Lazović próbuje grać z Bukharovem ale niestety słabo.
55` - Danny i taniec z piłką. CESAR! Coś wspaniałego! 1:1! Zupełnie nie wiem czemu Cesar się wystraszył. Del Horno spuszcza głowę.
57` - Coraz śmielej Lazović i Danny. Groźny strzał! Obok bramki
60` - Po godzinie gry mamy remis. To niespodzianka dla kibiców gospodarzy jak i zawodników.
62` - Gorący doping Rosjan. Valencia w napaści.
64` - JUAN MATA! Znów pudło w pustą bramkę. To klątwa Malafeeva który źle wybiegł do piłki.
66` - Hugo Viana gra bardziej w środku poza i zamienia się miejscem z Soldado który jest bardzo zmęczony.
68` - Groźny faul Husztiego na Davidzie Navarro. Obrońca Nietoperzy poza boiskiem.
70` - Huszti do środka! Rożny.
71` - Huszti próbował wkręcać z rożnego ale łapie piłkę Cesar. Wraca Navarro.
74` - Lazović GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL! Ale co to?! Sędzia liniowy wskazuje spalony. Wyraźny błąd arbitra! Fatalnie...
77` - Bramka na 2:1 uznana za spalony to coś bardzo dziwnego. FIFA wyciągnie konsekfencje.
80` - Viana jeszcze walczy na boisku i oddaje celny strzał na bramkę Zenitu.
82` - Zenit zwalnia do rozgrywania na połowie.
84` - MANUEL FERNANDES! To nie jest normalne! Trzecie pudło w meczu na pustą bramkę. Piłkę z rożnego wrzucał Soldado.
86` - Bez zmian w meczu a Mathieu nie może wyrobić na pełnych obrotach.
88` - Denisov urywa się! Schodzi do środka. I... nie trafia w piłkę.
90` - Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
90+` - Hugo Viana do Joaquina który dośrodkowuje za głęboko.
90+` - Wybija bramkarz Zenitu i koniec meczu! Mamy remis 1:1 po dwóch bramkarz gości z czego jedna nie została uznana. Do usłyszenia!