• 3
  • 4
  • 5
Football - reaktywacja
Niech ktoś napisze za mnie drugą połowę, bo muszę teraz jechać do brata, a myślałem, że wyjadę trochę później. :<
Ja spróbuję. :c

46. min Mamy zmiany z obu drużynach. Lucio zastąpi Samuela, a Stanković zastąpi Muntariego. W drużynie gości Aduriz zastąpi Soldado.
46.min Zaczęli goście.
48.min Próba z dystansu Stankovicia. Niezłe uderzenie, ale nie sprawiło problemów Cesarowi.
50.min Piękna akcja Aduriza. Oszukał Lucio i Ranocchie, odegrał do Maty, techniczne uderzenie… poprzeczka! Ależ pech!
53.min Stanković do Milito, ten do Eto’o, ETO’O!!! Ależ uderzenie Eto’o, jednak instynktownie broni Cesar! Znakomita interwencja!
54.min Przepychanki w polu karnym. Zółta kartka dla Lucio i Del Horno
55.min Dośrodkowanie Sneijdera, ale nienajlepsze dośrodkowanie. Nikt nie zamknął dośrodkowania, od bramki Valencia.
57.min Ze skraju pola karnego Fernandes. Sparował piłkę Julio Cesar, a Ranocchia posyła piłkę na orbitę!
60.min Zmiana w zespole Valencii. Za Albę wchodzi Alberto Costa.
61.min Pierwszy kontakt z piłką Costy. Podanie do Viany, podanie na dobieg do Maty, miękko w pole karne. Wyskakuje Aduriz, główka! Nad bramką.
62.min Rzut wolny dla Interu. Sneijder uderza…. Górna siatka!
63.min Dwójkowa akcja Interu. Maicon odegrał do Pazziniego, ten z klepki z powrotem do Maicona, zwalnia akcję, zwód, dośrodkowanie, Pazzini strąca piłkę…. GOOOOOOOOOOOOOL! Tak jest! Giampaolo Pazzini! Piękna dwójkowa akcja, piłka przeleciała tuż obok bezradnego i zdezorientowanego Cesara!
64.min Zaczynają „Nietoperze”
66.min Dośrodkowanie po ziemi Joaquina, piłka przelatuje obok Aduriza, zamyka Mata! Obok bramki!
70.min Chwila spokoju na boisku, kibice Interu szaleją z radości po golu Pazziniego i śpiewają „C’solo Inter”
72.min Stanković!! Zaskakujące uderzenie z 40m. Niewiele zabrakło!
73.min Akcja Valencii. Hugo Viana po ziemi do Aduriza, odegranie do Costy, dośrodkowanie z pierwszej piłki. Lucio wybija na rzut rożny.
74.min Joaquin dośrodkowuje… Główka Costy! GOOOOL! Ale zaraz, zaraz…. Jednak nie! Costa niemal wskoczył na Ranocchie. Faul. Rzut wolny dla Interu.
76.min Rzut wolny dla Valencii. Dośrodkowanie na 16 metr. Oddala Stanković… jeszcze z dystansu Fernandes! Zablokowany. Szybka konta Interu!
77.min Kontruje Inter. Maicon przerzuca do Eto’o, znakomicie wyprzedził Mathieu, zejście do środka, strzał! Przestrzelił.
80.min Inter cofnął się do defensywy, ale Valencia nie ma pomysłu na rozegranie akcji.
82.min Lothus próbuje to zmienić. Wypalony Joaquin schodzi, a wchodzi Sunny.
84.min Świetna zmiana. Wejście Sunny’ego ożywiło grę. Sunny znakomicie prostopadle do Costy, odegranią piętką… Sunny !!! Julio Cesar broni! On jest NIESAMOWITY!
85.min Rzut rożny… dośrodkowanie Sunny’ego… nikt tego nie zamknął… Od bramki Inter.
87.min Sneijder z Cambiasso wymieniają między sobą piłkę. Cambiasso ładnie między obrońcami do Eto’o, Eto’o! Strzał! Słupek! Ale gola i tak by nie było … Kameruńczyk był na spalonym.
90.min Sędzia dolicza 2 minuty.
92.min Strzał rozpaczy Maty… W ręcę bramkarza… Wybicie Julio Cesara… Koniec! Inter wygrywa z Valencią 1:0. Goście z Hiszpanii walczyli dzielnie, jednak Julio Cesar był nie do pokonania. Obie drużyny pokazały wysoką formę i aspirację do walki o zwycięstwo w Gra League! Tymczasem żegnamy się z państwem, do zobaczenia!

Biorę się za 2 połowę Barca - Zenit.
Nie możliwe Big Grin
Ja mogę tylko gratulować Big Grin
Zmiana planów :<

Dziś 2 połowy meczów Barca - Zenit i Real - Porto.

Jutro Schalke - Man Utd, Arsenal - Bayern.

Dlaczego? Brak czasu, posiedzę pewnie do 19, a później nie mam czasu. :<
Przepraszam. :<

Mam nadzieję, Akhved i Smoczuś, że jutro będziecie mieli czas. :<

Start ligi i transferów w poniedziałek.
HooyeR`:
Schalke! Będzie grać! Tongue
Jutro. :< Zaraz idę grać w nogę, dokończę Barca - Zenit, później Real - Porto, może zdąże 1 połowę Twojego meczu. Wink

2 połowa Barca - Zenit

Witamy państwa ponownie ze stadionu Camp Nou. Oba zespoły są już przygotowane, w przerwie doszło do zmian w obu zespołach: W ekipie gospodarzy Busquetsa zastąpił Mascherano, zaś za Pedro Rodrigueza wszedł Afellay.
W ekipie gości Kerzhakov zastąpił Bukharova

46.min Zaczęli "Katalończycy"!
48.min Efektowny drybling Messiego, odegranie do Afellaya, techniczne uderzenie... Tuż nad bramką!
50.min Rzut wolny dla Zenita. Danny! Broni Valdes.
52.min Strzał z dystansu Xaviego! Zablokowany przez Alvesa. Rzut rożny.
53.min Rzut rożny. Dośrodkowanie Xaviego… Meira posyła piłkę na orbitę.
55.min Ładna akcja Kerzhakova. Minął Mascherano, próba podania do Lazovicia… Faul! Brutalne wejście od tyłu Mascherano. Żółty kartonik dla byłego gracza Liverpoolu.
56.min Rzut wolny. Przy piłce stoją Messi i Xavi… Xavi wystawia do Messiego, przyjęcie, strzał… Poprzeczka!
58.min Danny na drugą stronę do Bocharova. Krótkie odegranie do Husztiego, prostopadła piłka do Denisova, wrzutka. Lazović!!! Valdes przerzuca piłkę nad bramką! Rzut rożny.
59.min Nieudana próba rozegrania kornera. Od bramki Valdes.
62.min W akcji Iniesta. Wykonuje „La Roulette”, Denisov stoi jak wryty. Odegranie na skrzydło do Afellaya, podanie na 20 metr… Xavi! Wprost w ręce Malafeeva.
64.min Z dystansu Danny. Valdes z kłopotami, na szczęście Pique oddala zagrożenie.
67.min Zmiana w ekipie gości. Za Bocharova wejdzie Ionov.
69.min Rzut wolny dla Zenita. Wrzutka w pole karne Danny’ego… Puyol strąca piłkę na rzut rożny.
70.min Dośrodkowanie Danny’ego… główka Kerzhakova! Ależ pech! Tylko górna siatka.
72.min Mascherano na 30 metr do Messiego. Messi zaczyna rajd z piłką. Mija Lombaerts, Lukovica, jeszcze ogrywa Meirę i wychodzi sam na sam! Wychodzi Malafeev, podcinka Messiego… GOOOOOOOOOL!!! Bravissimo! Lionel Messi show! Najlepszy piłkarz globu pokazuje, że jest w świetnej formie. Akcja marzenie! 4:2
73.min Zenit zaczyna
76.min Rosjanie wciąż w szoku. Nie mogą uwierzyć, że Messi tak ich ograł!
78.min Zmiana. Opuszcza boisko Messi, a wchodzi Krkić. Całe Camp Nou powstało i zgotowało oklaski na stojąco Argentyńczykowi!
79.min Z 20 metrów próbuje swych sił Ionov. Piłka leci jak szalona w samo okienko! Goool….nie!!! Valdes wyciągnął się jak struna i sparował piłkę na rzut rożny.
80.min Dośrodkowanie z kornera Danny’ego… Lazović! Blokuje Puyol!
83.min Z dystansu Iniesta… Zbyt lekko, żeby zaskoczyć bramkarza.
86.min Obie drużyny już odpuściły, goście już chyba się pogodzili z porażką.
88.min Jeszcze jednak próbują Ionov do Husztiego, ten prostopadle do Danny’ego, próba przelobowania Valdesa… nad poprzeczką! Zabrakło centymetrów!
90.min Sędzia dolicza 3 minuty.
91.min Jeszcze rzut wolny dla Zenita. Strzał Dannyego… w mur… poprawka Ionova… obok bramki!
92.min Wrzutka Afellaya w pole karne… przewrotka Bojana… Obok bramki! Ależ to by była bramka!
93.min Końcowy gwizdek sędziego. Barca wygrywa z Zenitem 4:2. Mimo, że przez ponad 80 minut grali w 10 to wygrali. Brawa dla gości za ambitną walkę, pokazali, że mogą powstrzymać nawet „Blaugranę”. Żegnam się z państwem, do usłyszenia!

2 połowa Real - Porto

Witamy ponownie! Drużyny wyszły już na murawę stadionu Santiago Bernabeu. Doszło do kilku roszad w składach: W Realu za Xabiego Alosno wszedł Ozil, zaś w ekipie gości Guanina zmienił Souza.
46.min Zaczęli Królewscy!
50.min Na razie spokojnie, niewiele się dzieje.
52.min Rzut wolny dla Realu z odległości 25 metrów. Podchodzi do piłki Cristiano Ronaldo, spory rozbieg, potężna bomba… GOOOOOOOOL! Kosmiczne uderzenie CR7!! Piłka nabrała niesamowitej rotacji, czym zmyliła bramkarza! 2:0!
53.min Zaczęli goście.
55.min Ładna akcja Porto. Joao Moutinho oszukał prostym zwodem Marcelo, zgranie do środka, tam jest Belluschi, krótkie podanie do Hulka, strzał…. Obok bramki!
57.min Kaka na skrzydło do Di Marii. Z łatwością ograł Otamendiego, wrzutka w pole karne, główka Higuaina… nad poprzeczką!
60.min Z dystansu Kaka…. Zablokowane uderzenie przez Fucile. Rzut rożny.
61.min Dośrodkowanie Ozila… przejmują goście… rusza z kontrą Souza!
62.min Souza do Falcao, 3 na 4 wychodzi Porto! Falcao wyprzedza Carvalho, podanie po ziemi do Hulka, strzał…GOOOOOOOOL! Piękna uderzenie Hulka! Świetna kontra Porto! Piłka jeszcze musnęła poprzeczkę i wpadła do siatki! 2:1!
63.min Real rozpoczął.
66.min Real uspokoił grę, rozgrywa piłkę w okolicach linii środkowej, jednak nie kwapią się do ataku.
68.min Ronaldo ruszył niczym błyskawica! Mknie przy linii bocznej boiska. Zatrzymał się, obok niego Ferreira oraz Alvaro Pereira. Świetnie zagrał piłkę między nimi, miękka wrzutka, Benzema!!! Broni Helton, rzut rożny!
69.min Dośrodkowanie Ozila… główka Kaki! Wprost w ręce bramkarza
71.min Porto w akcji! Moutinho na skrzydło do Souzy, podanie do Danilo, świetna prostopadła piłka do Falcao, obraca się…. Strzał! Casillas fenomenalnie broni! Tylko rzut rożny.
72.min Dośrodkowanie na długi słupek w wykonaniu Moutinho, zamyka to Hulk! Ależ koszmarnie przestrzelił, to powinna być bramka!
74.min Real wysoko na połowie przeciwnika stara się odebrać piłkę.
76.min Otamendi do Pereiry, pressing Higuaina, przechwyt! Wychodzi sam na sam z bramkarzem, uderzenie płaskie, po ziemi….. GOOOOOOOOOL! 3:1 dla Realu! Higuain nie mógł się pomylić! Fatalna pomyłka obrony Porto!
77.min Zaczęli goście.
79.min Porto bez pomysłu rozgrywa akcję, Real pewny swego już nie atakuje rywala.
83.min Z 25 metrów Danilo…. GOOOOOOL! Ależ bramka Danilo! Stadiony świata! Świetne uderzenie w górny róg bramki Cassilasa, który był bez szans! Porto wraca do gry, 3:2!
84.min Zaczynają „Królewscy”!
86.min Rzut wolny dla Porto. Uderzenie z 30 metrów Danilo… tym razem wysoko nad poprzeczką.
89.min Ozil na skrzydło do Di Marii, omija Fucile, wystawienie na 20 metr do Kaki, przełożenie piłki, płaski strzał! Goool!! Nie, słupek!! Ależ pech!
90.min Sędzia dolicza 2 minuty!
91.min Jeszcze Hulk …. Casillas broni, wybicie… koniec meczu!! Real po bardzo trudnym meczu wygrywa z ekipą Porto 3:2. Piękne bramki, niesamowita dramaturgia, bardzo dobre spotkanie! Real pokazał swoją dobrą formę, ale Porto również zrobiło bardzo dobre wrażenie i może być czarnym koniem Gra League! Tymczasem żegnam się z państwem, do kolejnego meczu!

Uwijałem się, nieco krócej napisałem. :<
HooyeR`:
Nie za bardzo mam czas. Wiem że wyjeżdżam na początku Sierpnia więc nie dam rady później pisać meczy. Dzisiaj coś wyskubię. :<