Nie, nie mogę. :<
Kurka wodna, jakiś koleś mnie zdenerwował moim tematem i mnie wyróżnił. :< Troszkę zejdzie. :<
HooyeR`:
Mój też? Tongue
Witamy państwa ze stadionu Giuseppe Meazza w Mediolanie. W dzisiejszym meczu towarzyskim miejscowy Inter zmierzy się z „Nietoperzami” z Valencii! Nieznacznym faworytem jest Inter, jednak Valencia ma argumenty, aby zdetronizować Inter. Obie drużyny są już przygotowane, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego!

0.min Zaczął Inter!
2.min Pierwsza składna akcja gospodarzy. Maicon bez problemu wyprzedza Mathieu, dośrodkowanie… Pazzini nie trafia czysto w piłkę, która wyraźnie mija bramkę Cesara.
4.min Faulowany Hugo Viana. Rzut wolny dla Valencii, około 30m od bramki Julio Cesara. Joaquin uderza… wprost w ręce bramkarza.
6.min Sneijder z „szesnastki”. Zablokowane uderzenie, rzut rożny.
7.min Dośrodkowanie Sneijdera… Samuel!! Tuż nad poprzeczką!
9.min Zółta kartka dla Eto za próbę wymuszenia rzutu karnego.
10. min Znakomite podanie Fernandesa do Maty… Mata sam na sam z bramkarzem, próba minięcia Julio Cesara… nic z tego! Brazylijczyk wybija czysto piłkę spod nóg Maty!
12.min Muntari do Zanettiego, krzyżowe podanie do Pazziniego, Pazzini oszukał Del Horno, mija niczym tyczkę Navarro, uderza w długi róg! Bramkarz sparował piłkę na krawędź słupka! Nie ma bramki, rzut rożny.
13min. Sneijder w pole karne, wybijają piłkę obrońcy na 20m, tam jest Cambiasso, wolej! W trybuny.
15.min Soldado do Maty, ten wycofuje do Alby, podanie do Joaquina, miękka przerzutka nad obrońcami do Fernandesa, jednak w ostatniej chwili w aut wybija Ranocchia
18.min Joaquin z dystansu… minimalnie obok słupka!
20.min Sneijder na skrzydło do Maicona, wrzutka w pole karne, Milito głową! Wprost w ręce bramkarza.
25.min Zrobiło się nudno niczym na meczach Ekstraklasy…
27.min Nareszcie jakaś akcja! Fernandes do Hugo Viany, ten prostopadle do Soldado, uderzenie z pierwszej piłki! Nad poprzeczką! Chyba wszyscy widzieli tą piłkę w bramce, jakim cudem nie wpadła do siatki?
28.min Muntari z 20m … Słupek! Jeszcze Eto’o! Broni Cesar, a Costa posyła piłkę na orbitę!
30.min W odpowiedzi „Nietoperze”. Alba mądrze do Maty, ten zaczarował obroną i przedarł się między Mathieu a Navarro! Mata nie czeka, uderza z 15m! Julio Cesar! Ależ on dzisiaj broni! Jednak Mata mógł się lepiej zachować, miał czas…
33.min Rzut rożny dla Valencii. Dośrodkowanie Joaquina, główka Del Horno! Broni Julio Cesar, a piłkę z 5 metra wybija…. Eto’o.
35.min Hugo Viana! Huknął jak z armaty, ale wysooooko ponad bramką.
38.min Valencia przejmuje inicjatywę. Mata odważnie wchodzi w pole karne, wystawia nogę Samuel… Faul! Rzut karny! „Nietoperze” przed szansą na objęcie prowadzenia!
39.min Podchodzi do piłki Soldado… Spory rozbieg, techniczne uderzenie…. Koszmarnie! Chyba oglądał Brazylijczyków w meczu Paragwajem… niepotrzebnie… Piłka poszybowała bardzo wysoko ponad bramką!
41.min Inter dochodzi do głosu! Maicon przerzuca do Muntariego, schodzi po środka, odegranie do Pazziniego, obraca się, techniczny strzał! Bez problemów broni Cesar
43.min Milito głową po dośrodkowaniu Zanettiego… Obok bramki.
45.min Sędzia dolicza minutę
46.min Jeszcze z 35 metrów Alba… bardzo mocno, jednak obok bramki.
46.min Sędzia kończy pierwszą połowę. Sporo się dzieje, bliżej zdobycia bramki była Valencia, ale Inter też miał swoje szanse. Czekamy na drugą połowę..

Lord Farqlad
Tiak, sporo roboty mam, 2 połowę Inter - Valencia, 2 połowę Barca - Zenit oraz cały meczyk Schalke - Manchester United. Ale głodny nie jestem sobą i wszystko napiszę. Big Grin