Football - reaktywacja
No to pisz Wink

Czekam z niecierpliwością Big Grin

Atedit: HooyeR':

Umieściłem ogłoszenie w księgarni, że jest wolne miejsce. Chyba dziś ktoś się zgłosi Wink

Bramkarz: Victor Valdes
Obrońcy: Daniel Alves (Prawy), Gerard Pique (Środkowy), Carles Puyol (Środkowy), Eric Abidal (Lewy)
Pomocnicy: Sergio Busquets (Defensywny), Xavi (Środek), Andres Iniesta (Środek + Prawe skrzydło), Pedro (Lewe skrzydło)
Napastnicy: Lionel Messi (Lewy), David Villa (Prawy)

Rezerwa:
Bramkarz: Jose Manuel Pinto
Obrońcy: Gabriel Milito , Maxwell, Adriano
Pomocnicy: Seydou Keita, Javier Mascherano, Ibrahim Affelay ((Można tu ewentualnie dopisać Jeffren'a))
Napastnicy: Bojan Krkić

------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------

Witam serdecznie na Camp Nou gdzie tutejsza Bacelona podejmowac będzie ekipę z Petersburga. Goście już rozgrzewają się na boisku i już widzimy poprzez kamery jak zawitał tutaj autobus barcelony. Pierwszy wychodzi trener Barcelony - Pan Feledeo - a za nim jego zawodnicy. Mecz zapowiada się ciekawie. Zenit nie odda skóry łatwo zwłaszcza że trzeba dokładnie rozpracowac rywala. Poczekamy 10 minut aż zawodnicy obu zespołów będą gotowe do rozpoczęcia meczu.
0` - Witamy po krótkiej przerwie. Uściski już za nami i widzimy rozmowy między arbitrami i już sędzia Webb pojawia się przy piłce.
1` - Gwizdek i goście już bawią się piłka na swojej części boiska. Wysoki pressing Villi i Zenit rozciąga obronę. Świetny zwód Bruno Alvesa i Rosjanie w ataku.
2` - Świetny trójkąt Lombaersta i Husztiego. Teraz tylko Alves przeciwko obrońcy Zenitu. Przekładanka zawodnika Zenitu i udaje się minąc Alvesa! Lombaerst!! Strzał! Piłka odbita od Pique. Pierwszy rzut rożny dla gości.
3` - Do rogu biegnie Bukharov. Krótkie rozegranie z Husztim i ten wrzuca. Lazovic!! Poprzeczka! Wybija Puyol! Groźnie zaczął Zenit i to on prowadzi walkę na połowie Barcelony. Villa na swojej połowie. Piłkę przejmuje Denisov... Wślizg Xaviego! Faul...
4` - Długa piłka w środek boiska i wybija Puyol. Messi, Villa i Pedro ruszają do akcji! Kto szybszy... Villa! Wychodzi na czystą pozycję! Trzech na czterech! Villa! Przyspiesza! David Villa ściąga na siebie obrońców i wysuwa Messiemu! Bomba z 28 metrów! Będzie okienko! Słupek! Powrót Meiry i rzut rożny dla Barcelony. Messi chwyta się za głowę. Do rożnego podchodzi Xavi.
5` - Długie wrzucenie! Villa! Mamy 1:0 po główce Hiszpana. Samo okienko. Palce lizac. Klaszcze teraz Feledeo z gola Villi.
6` - Goście są na przegranej pozycji. Można liczyc tylko na szybkośc i pomysłowośc Zenitu. Kolejne przejęcie Barcelony. Iniesta... Mija Lukovica i zbiega do środka. Przekładanka! Strzał! Akcję kończy Malafeev.
7` - Denisov przerzuca do Husztiego. Ten kreuje grę w środku pola. Prostopadłe podanie przez obrońców gospodarzy! Dannnnnnnnnnyyyyyy... Przelobował Valdesa! Ten wstaje! Na palcach! Coś niesamowitego! Nie ma bramki! Rzut rożny. Załamany Danny pada na murawę.
8` - Huszti przy chorągiewce. Na krótki słupek i kolejny rożny. Znów Huszti. Jeszcze raz tak samo lecz teraz Pedro uwalnia się spod opieki Bochaova i mknie prawą stroną! Pół boiska puste! Przerzut do Villi... Wybija po ziemi Bruno Alves pod nogi Messiego! Ten długa piłka przez obrońcę Zenitu! Villa kontra Malafeev, pojedynek na szybkośc! Villa uderza w futbolówkę równo z bramkarzem gości który upada na ziemię! Kibice Barcelony wstają! Ręce Villi w górze i... Mamy czerwony kartonik dla Villi! Sztab medyczny biegnie do Malafeeva. Gospodarze grają w dziesiątkę! Bramkarz Zenitu już na boisku.
9' - Dalekie wybicie i piłkę opanowują gracze Barcelony.
10` - Dziesiąta minuta meczu a my mamy bramkę i kartkę - Oba dla gospodarzy. Długie podanie Abidala do Pedro i ten rusza z akcją.
11` - Ładna kiwka Pedro i wyjście na wolne pole! Wraca Alves i Meira. Pedro... Tylko rzut rożny. Przy chorągiewce Xavi.
12` - Dalekie rozegranie... Puyol! Kolejna bramką głową! Mimo osłabienia strzelają drugą bramkę! Mamy 2:0!
13` - Zaczyna Zenit i odrazu do akcji wkracza Huszti. Danny, Bukcharov, Denisov. Piłka na własnej połowie i długie podanie.
14` - Przejęcie Iniesty. Messi... daleko do Pedro. Strzał z dystansu! Łapie Malafeev.
15` - Obrońcy Zenitu spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie. Messi bez wsparcia w napaści próbuje pressingiem zdekoncentrować rywali. IGOR DENISOV! Sam na sam z Valdesem zupełnie zaspała obrona Barcelony ale tylko rzut rożny.
16` - Długa piłka na głowę Lazovicia! I gooooooool! Wspaniale uderzył! Piłka poszła w samo okienko dalszego słupka! Topnieje przewaga gospodarzy! Mamy 2:1.
17` - Szalony rajd Barcelony. Messi... Messi! Faul i mamy kartkę?
18` - Żółty kartonik dla Lombaertsa i rzut wolny z 22 metrów.
19` - Gwizdek i strzela Messi! Kolejny gol. Wrzawa na stadionie rośnie a zawodnicy Zenitu załamują się. 3:1!
20` - Barcelona mimo braku Villi strzela gole ale teraz... Valdes łapie piłkę.
21` - Dalekie wybicie, piłkę przejmuje Iniesta! Przekładanka! Długie podanie do Messiego! Ten sam na sam! MALAFEEV! Nie ma bramki! Rzut rożny.
22` - Krótko wrzuca Xavi... Messi! Łapie Malafeev i wybija. Fatalnie... Aut dla gospodarzy.
23` - Zawodnicy Zenitu agresywnie podchodzą w nogi rywali i kilka rzutów wolnych nam się trafiło tak jak ten... kolejny żółty kartonik i tym razem dla Husztiego.
24` - Wrzuca Iniesta na głowę Argentyńczyka! 4:1?! Malafeev kolejny raz świetnie broni!
25` - Do akcji wkracza Denisov! Bramkarz Zenitu wybija daleko.
26` - Denisov, Bocharov, Danny i Lazović kontra defensywa Barcelony! Denisov niczym Nasri! Minął Abidala! Wrzuca! Poprzeczka! Pech trzyma Zenit za gardło!
27` - Faul w ataku Messiego i wolny dla gości. Daleka piłka Danny'ego. Ten próbuje coś ugrać z Bocharovem. Przejęcie Barcelony! Ale wślizg Husztiego. Przy piłce znów goście.
28` - Uruchomienie lewego skrzydła Zenitu. Huszti! Wrzuca! Denisov! Po koźle! Lazović trącił piłkę i ta wpada do siatki! 3:2 dla gospodarzy ale Zenit nie zamierza odpuścić! Fantastyczne bramki dzisiaj.
29` - Gospodarze zaczynają od środka.
30` - Powoli, dokładnie rozgrywa Barcelona w środku pola. Uruchamia środek pomocy! Piłkę traci Xavi.
31` - Znów brzytki faul Zenitu ale bez kartki. Zaczyna Barcelona.
32` - Bezradny tym razem Messi i Rosjanie odzyskują futbolówkę.
33` - Przeżut Denisova do Husztiego! Strzał z dystansu! Rożny.
34` - Strata piłki po rzucie rożnym ale Zenit odzyskuje i rozgrywa w obronie.
35` - Uspokaja grę trener Barcelony - Katsuke. Messi i pressing.
36` - Wybicie Zenitu na aut po próbie gry skrzydłem. Zacznie Barca.
37` - Sędzia dyktuje zagranie ręką Pedro. Od wolnego ekipa gości.
38` - Wrzutka Husztiego i rzut rożny.
39` - Groźnie Denisov głową! Jeszcze Lazović! Kolejny rożny.
40` - Znów Denisov i tym razem od bramki.
41` - Mecz stracił na płynności, coraz więcej fauli ale bramki są i to najważniejsze.
42` - Problemy z nogą Malafeeva. Chyba będzie zmiana jednak jeszcze przed przerwą jej nie doczekamy.
43` - Łapie piłkę bramkarz Barcelony i wznawia do Pedro.
44` - Sędzia spogląda na zegarek i nie zauważa faulu na Xavim. Gramy dalej.
45` - Dwie minuty doliczył sędzie ale teraz! Xaaavi! Poprzeczka! Nie ma bramki.
45+` - Kolejna wolna minuta na połowie Barcelony.
45+` - Środek pola walczy i mamy wyrzut od bramki ale wcześniej gwizdek sędziego! 3:2 dla Barcelony! 10v11. Zapraszamy za 15 minut.