Napastnicy:
Falcao
Hulk
Pierwsza połowa:
0.min Witamy, witamy z przepięknego stadionu Santiago Bernabeu, nazwanego na cześć najdłużej panującego, jak i najlepszego prezesa w historii Realu Madryt! Jeden z bardziej pojemnych stadionów w Europie! Słychać w tle hymn Realu, Hala Madrid! Atmosfera na stadionie – nieziemska! Gospodarze, Real, zmierzą się z portugalskim FC Porto, także z jednym z lepszych europejskich klubów! Właśnie zawodnicy wychodzą z szatni. Witają się, a kapitanowie obu drużyn podchodzą do sędziów. Uczynili tak jak przy przywitaniu. Rzut monetą! Rozpoczynają goście!
0.min Falcao zgrywa do Hulka, a ten wycofuje do Joao Moutinho! Zaczynamy!
1.min Pierwsza akcja meczu! Joao Moutinho biegnie skrzydłem. Przed nim stoi Marcelo. Ten próbuje wślizgu, ale gracz Porto sprytnie unika, po czym biegnie po linii autowej! Zbiega do środka, dośrodkowuje, ale bramkarz rzuca się i łapie piłkę!
2.min Belluschi próbuje wybić piłkę w stronę połowy przeciwnika… w końcu wylatuje na aut!
3.min Pierwsza akcja Realu w tym meczu! Xabi Alonso i Cristiano Ronaldo rozgrywają między sobą, w końcu przy piłce Cris. Zgrywa od razu do Higuaina, który piętką zgrywa do nadbiegającego Kaki, który robi trik Squash N’ Go przed Alvaro Pereirą! Zbiega do środka i strzela po ziemi! Piłka trafia w słupek, a Tiago Ferreira przed samą linią bramkową wybija piłkę w orbitę!
3.min Aut dla Realu. Ramos rzuca na głowę Xabiego Alonso, który zgrywa z pierwszej piłki do Di Marii. Ten nie wie co zrobić. Wycofuje do nadbiegającego R.Carvalho, po czym strzela z dystansu! Nad poprzeczką!
5.min Joao Moutinho podcina Ramosa w środku boiska, jednak na połowie przeciwnika.
7.min Fredy Guarin zagrywa do Belluschiego, ten prostopadle do Falcao… Pepe przecina podanie, po czym przerzuca piłkę nad Guarinem, a ta trafia w nogi Cristiano Ronaldo! Real wychodzi z kontrą! Cris biegnie po skrzydle, po czym wychodzi przed samego bramkarza. Strzela z ostrego kąta, kiedy mógł zagrać do Higuaina albo wycofać do Benzemy! Piłka w rękach bramkarza!
9.min Benzema strzela z 30m… spudłował jak junior!
11.min Ramos biegnie po skrzydle. Przed linią przedzielającą dwie połowy staje przed Danilo. Zastanawia się, co zrobić, po czym sprytnie wykonuję Akkę! Danilo bez szans. Prosto, po skrzydle, do CR7! Ten natychmiastowo dośrodkowuje, główka Higuaina, bramkarz odbija piłkę! Di Maria strzela… piłka odbija się od któregoś z obrońców i wychodzi na rzut rożny!
12.min Korner niewykorzystany.
15.min Tiago Perreira fauluje Di Marię! Wolny dla Realu z 25 m!
16.min Cristiano Ronaldo staje przed piłką, robiąc swoje charakterystyczne pozy. Rozbrzmiewa gwizdek, co zrobi Cris?!? CR7 decyduje się na strzał! Piłka trafia w słupek! Higuain dobija… ale się przewala i nie trafia w piłkę! Higuain sygnalizuje, że był faul i należy się karny, jednak sędzia tego z nim nie dzieli.
17.min A jednak! Na powtórkach widać, jak Otamendi przewala Higuaina na ziemię. Ale czy to zasługiwało na rzut karny? No, w każdym razie przejdźmy na razie do meczu.
18.min Joao Moutinho biegnie skrzydłem, mija Xabiego Alonso, robi ruletkę przed samym Pepe, który próbował się w niego wciąć. Nieudanie. Joao Moutinho wypuszcza Falcao sam na sam! Sergio Ramos próbuje mu przeszkadzać, ale ostatecznie Falcao strzela z pierwszej piłki! Czy to był dobry pomysł? Nie. Spudłował o kilka centymetrów. Łapie się za głowę!
20.min Cristiano Ronaldo biegnie z piłką. Crazy Legs, i zmyla tym sposobem Danilo. Ponownie stosuje ten trik, tym razem na Alvaro Pereirze. Lecz co to! Jorge Fucile wślizguje mu się z boku pod nogi, kiedy CR7 wychodził na wolne pole! Ostatecznie żółta kartka!
21.min Wolny z 25 m. Wykonawcą jest tym razem Xabi Alonso.
22.min Dośrodkowuje… Higuain z główki… piłka leci w kozioł i odlatuje obok słupka.
24.min Piłka jest rozgrywana środkiem. Popatrzmy na posiadanie piłki.
24.min 62% Real i 38% Porto. Uuu, Real ma dosyć niezłą przewagę.
26.min Akcja Porto! Alvaro Pereira wychodzi za swoją połowę i sprintuje. Przed samym Xabim Alonso zagrywa prostopadle do Hulka. Ten z pierwszej piłki przerzuca, a zarazem wypuszcza na skrzydło Joao Moutinho, który przyjmuje piłkę i dośrodkowuje. Hulk szybko dobiega do pola karnego, rzuca się na szczupaka… piłka leci w okienko! Casillas cudem dotyka piłkę końcówkami palców! Rzut wolny! Przepiękna robinsonada Hiszpana!
27.min Xabi Alonso dośrodkowuje… z główki strzela Pepe! Poprzeczka! Dobija Kaka! Bramkarz odbija! Higuain dostawia nogę… jakimś cudem Tiago Ferreira wybija piłkę z linii bramkowej! Ponownie!
28.min Na kontratak Porto długo nie trzeba czekać. Danilo wyskakuje do piłki i wygrywa pojedynek powietrzny z Di Marią, zgrywając do Joao Moutinho. Ten zasadza dziurkę Sergio Ramosowi i wypuszcza do Falcao! Spalony! Gdyby nie to, ta akcja musiałaby zakończyć się golem!
31.min Teraz Real Madryt przechodzi do defensywy! Odpiera ataki Porto.
33.min Danilo przy piłce! Robi trik Panna Na Na na Xabim Alonso, po czym zgrywa do Hulka. Pepe próbuje mu odebrać piłkę! Jednak się poślizguje i upada Hulk wychodzi dwa na jeden! Przed samym bramkarzem zgrywa piłkę do Falcao, lecz bramkarz jakimś cudem odbija piłkę nogą! Cudownie, Casillas! Nie od wczoraj wiadomo, że to elita golkiperów na całym świecie. Piłka trafia do Sergio Ramosa i kontra Realu!
34.min Sergio Ramos przerzuca piłkę po skrzydle do Crisa. Ten jednak nie opanowuje piłki, lecz prawda jest taka, że nawet dla gwiazdy światowego pokroju, jaką jest Ronaldo, ta piłka była za trudna do przyjęcia. Aut dla Porto.
36.min Xabi Alonso posyła piłkę w orbitę z przed swojego własnego pola karnego!
38.min Akcja Realu! Higuain przy piłce, jest 30 m od pola karnego. Zgrywa do Di Marii, który mu odgrywa. Higuain strzela z dystansu! Bramkarz z trudem łapie piłkę! Ale co to, wyślizgnęła mu się! Ale ponownie łapie. Na twarzy zawodników i kibiców Porto, jak i ich trenera – wielka ulga.
40.min Marcelo biegnie po skrzydle i drybluje. Najpierw Joao Moutinho, potem Otamendi. W końcu zgrywa do środka, do Higuaina. Popełnia błąd i ponownie schodzi na skrzydło, gdyż przeszkadzał mu Alvaro Pereira. Zagrał do nadchodzącego Kaki, który wycofał do Xabiego Alonso. Ten prosto do Ronaldo piłkę posyła. Cristiano robi trik „Schooled”, po czym podaje do Benzemy! Strzela w światło bramki, która jest pusta… gol! Gol! Goooooooooooool! 1:0 dla Królewskich! Świetna akcja Cristiano Ronaldo i Benzemy, wykończona przez tego ostatniego! Oczywiście cały atak Realu miał w tym udział. Kibice ucieszeni, szczere wiwaty od nich, fani Porto zawiedzeni. Ale jeszcze nie wszystko stracone!
41.min FC Porto wznawia grę.
43.min Danilo z dystansu… w bramkarza!
44.min Belluschi biegnie środkiem boiska, po czym zgrywa błyskawicznie do Joao Moutinho. Ten strzela, rykoszet od Falcao, jednak bramkarz rzuca się i łapie piłkę! Kolejna znakomita parada Casillasa!
45.min Sędzia dolicza minutę.
46.min Gwizdek i koniec pierwszej połowy! 1:0 dla Królewskich! Kibice gospodarzy, którzy stanowią większość, się radują tym wynikiem, ale czy to może być na daremno? Przekonamy się w drugiej połowie. Teraz 15-minutowa przerwa! Drużyny schodzą do szatni.