Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na wierszyk o Barcelonie
#31
Pomoge w rozdawaniu + Smile
Reply
#32
Ok , jutro + !


666 Post z dedykacją dla :
-sakuutopl
-tallakin
Reply
#33
A moge do tego wziasc udział?
Reply
#34
Bardzo fajny konkurs, świetny pomysł i bardzo dobre nagrody. Widać, że organizatorowi bardzo zależy. Dałbym plusa, ale już dzisiaj wykorzystałem (jak nie zapomne dam jutro) Tongue Powodzenia.
Reply
#35
Król Jorumato :
Nom. Mi zalezy , lecz innym nie . Staram się o nagrody , ale na Telawelu mam 23 lvl a na Syberii konkursu nie chce robic . Dziękuję za opinie ;3
Reply
#36
Wiecie pewnie ze najlepszym klubem swiata jak sie juz powiada to barca poniewaz wymiata a real po niej zamiata.Messi biegnie już do bramki chwile pozniej juz 2 bramki, jedna sytuacjia juz Valdesa wybronil sie z pod piekla biegnie Xavi i juz centre daje i Poyol z nia rade daje. Okazalo sie ze wynik to 2:0. Mysle ze sie podoba.
Reply
#37
xxhaharxx
2 plusy chyba bedziesz mial < pomoc + wiersz >
Reply
#38
Oki dałem ci 1 plusa za konkurs bo bardzo fajny a reszte jutro
Reply
#39
Fc Barcelona zawsze strzela gola , Gra tam inesta tak dobrze gra jak neo w cs-a.
Cristiano biegnie na bramke Valdes obrania jak mucha wpada w pułapkę , poyol odbiera piłkę dobrze podaję messi się cieszy bo strzeli gola w bramkę , Xavi się patrzy , co on robi strzela gola bez obrony , ronaldo odbiera piłkę messi-emu , ale nie widzi inesty szybko biegnie poyol odbiera innych zatkało podaje piłkę Xaviemu i xavi strzela !!! , ale spojenie messi odbiera i gola Honorowego strzela !!!
Reply
#40
Zajadacz i xxhaharxx :
Puyol * nie Poyol Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)