Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
;) Zapraszamy do GTSa
Bosz... Kopniak w głowę...
Reply
Witam i zapraszam na ostatnią walkę eliminacyjną, zawalczą dwa nowe nabytki MWE:
Mistrz ciętej riposty, uczestnik najlepszych segmentów, 34 letni Liontaker! Wychodzi on na halę w dresowej bluzie z kapturem na głowie, biegnie sprintem do ringu, prześlizguje się po linami, robi 3 pompki, skacze na nogi, zrzuca bluzę i staje w swoim narożniku.
A jego przeciwnikiem będzie nieco wyższy i lżejszy, prezentujący techniczny styl, Dark Pul! Wchodzi on na halę, publika oszalała! Słychać wielki doping, a zawodnik uśmiecha się, macha do publiki i biegnie do ringu przybijając piątki fanom. Wślizguje się do ringu i szybko zajmuje miejsce w swoim narożniku, jeszcze raz machając fanom.
Mamy sygnał sędziego, zawodnicy gotowi, mamy gong!
Szybkie zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi Liontaker, uderza Darka ciosem w podbródek, a następnie low kickiem podcina go za lewą nogę. Popychając wywraca go i od razu przystępuje do bolesnej serii ciosów na twarz. Wstaje i przechodzi mu po twarzy! Teraz inicjuje Splash i długą serię kończy duszeniem. Sędzia od razu rozkazuje mu zejść, bo go wyrzuci z ringu! Taker po dłuższej chwili schodzi, a Dark Pul chwyta go za nogę, wywraca go i od razu zakłada na nogę znaną nam z brazylijskiego jujitsu! Pięknie zapiął tą dźwignię! Liontaker szybko obraca się i wyrywa się z pod opresji! Dark Pul rozpędza się i wykonuje Running Bulldoga! Publiczność wiwatuje! Darkest of The Dark wykonuje teraz backbreakera! Po czym przypina:
1.
2.
Liontaker wytoczył się z ringu! Nie ma zamiaru dalej tak obrywać. Sędzia zaczyna wyliczać
1.
2.
3.
4. Liontaker krąży dookoła ringu.
5.
6.
7. Teraz bierze się do wkroczenia na ring, biegnie szybko, wślizguje się, ale od razu napotyka na nogę Dark Pula! Kopie go on w twarz, podnosi się i wymierza mu DDT! Teraz próbuje kopnąć Liontakera, ale ten łapie go z nogę. Dark Pul wybija się z lewej nogi i wykonuje potężne enzuigiri! Taker pada na plecy! Dark Pul zapina mu gilotynę!
Coż to? Słychać muzykę! To Ironhide! Akcja w ringu przerywa się na chwilę
Ironhide wchodzi i przemawia:
Od dawna nie było walki takich nieudaczników. Obaj walczycie jak kobiety po 50-tce. Ten pas nie należy się żadnemu z was! Mam dla was propozycję. Obaj wyjdźcie z ringu i oddajcie mi miejsce w walce o pas. Albo to, albo będziecie mieli niezłe bęcki w przyszłości. Ten wybór pozostawiam wam
Iron hide wychodzi do kibiców. A chwilę nieuwagi wykorzystuje Liontaker przypinając Dark Pula school boyem!
1.
2.
Dark Pulowi jakoś udało się z tego wyrwać. Shane błyskawicznie rusza do ataku. Chce pokazać Ironhidowi, że zasługuje na ten pas! Szybko wymierza mu potężnego kopniaka w głowę, podnosi go i wykonuje mu Russian Leg Sweep! Wchodzi teraz na narożnik i sygnalizuje Lionsault! Skacze! Nie trafia! Dark Pul przetacza się! Teraz to on ma inicjatywę! Szybko wykonuje coś na podobieństwo White Noise! Szybko wykonuje jeszcze PowerSlam! Teraz przypina go:
1.
2.
Shane znów ucieka z ringu! Tym razem jednak szybko na niego wchodzi i od razu zaczyna Clotheslinem! Za chwilę podnosi rywala pod Suplex, a na koniec dokłada potężnego headbutta! Teraz wchodzi na narożnik i po raz drugi sygnalizuje Lionsault! Rywal podnosi się, Liontaker skacze, Dark Pul łapie go od razu wykonując Piledrivera! Teraz szybko Corkscrew Kick! To chyba koniec! Jeszcze zapina Texas Cloverleaf! Tak, Liontaker bez chwili namysłu odklepuje!
Dark Pul cieszy się, ale co to? Ironhide rozpędza się, wbiega na ring, atakuje Dark Pula! Wywraca się, okłada go krzesłem, które ze sobą wniósł! Po długiej serii podnosi do i wykonuje Pepsi Plunge! Teraz podchodzi do Liontakera i mu również wymierza Pepsi Plunge! Za chwilkę Liontakerowi dokłada Styles Clash! Dark Pul próbuje uciec z ringu, ale dogania go Ironfighter, powala go Sweet Chin Musik i zapina New Anaconda Vise! Za ring dobiega grono sędziów, próbują powstrzymać Irona, ten straszy ich krzesłem, ale po chwili puszcza Dark Pula i rozbija szklaną gablotę z pasem. Publika buczy, a Iron wychodzi z hali. Realizator pokazuje nam jeszcze dwóch zawodników, nieprzytomni leżą, jeden na ringu, drugi poza nim.
To na dziś wszystko! Skład Battle Royal: Hawk Heaven, Cirillo Superstar, Kamtrix, Flowrider i Dark Pul. Tak więc czeka nas emocjonująca walka, zapraszam!
Reply
5/5
Gratulacje Smile
Smaczny Kąsek:
Gdzie piszesz walki ? (Notatnik ? )
Reply
Ja w domu nawet Worda nie mam, więc pisze w poście w margo. Cool A nie wiem gdzie reszta pisze.
Reply
Walki nawet dobre, natomiast nadal pozostaje pytanie, co możemy zrobić, aby MWE nie upadło.
Reply
Music 
XDDDDDDDD
Reply
Trzeba sprowadzić tego gościa żeby MWE nie upadło .....

http://www.youtube.com/watch?v=JLV2ee10u3M
Reply
Wchodzę a tu już 5 walk, no no, zobaczymy co dalej Smile

Flowrider def. CM Drunk

Huehueheue
Reply
Hawk Heaven def. Great Tom Tongue
Reply
Jastrząb Niebios:
Kamtrix def. Mr.Hardziu

Od razu mówię, że Battle Royal będzie hardcorowe. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)