Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
;) Zapraszamy do GTSa
Bardzo dobra walka! Big Grin Tylko nie były mistrz MWE a WHC Tongue
Reply
Zapraszamy na drugą z pięciu zaplanowanych walk o awans do 5 osobowego Battle Royal o pas MWE. Tym razem zmierzą się ze sobą:
Były mistrz MWE, zawodnik o niewiarygodnej technice, Cirillo Superstar! Widzimy jak ten zawodnik pojawia się na hali, ależ publika mu dogryza! Bardzo głośne buczenie nie robi wrażenia na Cirillo. Idzie do ringu jakby był sam na hali, nie zważa na nic! Przechodzi pomiędzy linami i szybko kieruje się do swojego narożnika, spoglądając na pas MWE wystawiony w szklanej gablocie.
Jego przeciwnikiem będzie jakże silny i nieprzewidywalny zawodnik, Double M, Mean Machine! Długim i ciężkim krokiem wchodzi na halę, staje na środku wejścia i pokazuje charakterystyczne podcięcie gardła w stronę Cirillo! Następnie wolnym krokiem rusza w stronę ringu. Publiczność wiwatuje, a jednocześnie buczy na zawodnika. Wyjmuje on kij hokejowy z pod ringu i łapie go gołymi rękoma! Odrzuca złamany kij i wchodzi schodkami na ring. Jeszcze staje na środku ringu, odwraca się do Cirillo i wskazuje palcem na złamany kij, jakby chciał pokazać, że Cirillo skończy tak samo.
Zawodnicy w narożnikach, mamy gong, zaczynamy!
MM próbuje jakoś podejść Cirillo, jednak ten szybko rozpędza się i częstuje siłacza low dropkickiem! Potężny Mean Machine wpada w narożnik i obrywa kolejnymi ciosami! Na początku clothesline prosto w narożnik, a potem Cirillo nabiega go z zamiarem speara! MM w ostatniej chwili ucieka z narożnika, a Cirillo wbija się w miejsce pierwszej akcji! MM próbuje ośmieszyć przeciwnika kopiąc go w dolną część pleców. Teraz MM w natarciu. Łapie za rękę Neon Rose i odbija go od lin. Rose po odbiciu biegnie w stronę MM, a ten uderza go potężnym clotheslinem! Teraz szybko podnosi przeciwnika i Suplex! Szybko dobiega do Cirillo i w bardzo efektowny sposób podnosi go i wykonuje Belly to Back suplex! Rozpędza się teraz, Cirillo podnosi się unika Clothesline i wykonuje coś a`la Codebreaker! Czy to była akcja kończąca? Przypina:
1.
2.
Oj, z trudem, ale wyrywa się MM. Czyżby siła nie pomogła mu w zwycięstwie? Cirillo dosiada Mean Machine i zaczyna Body Slam! Bolesna seria! Teraz Cirillo próbuje swojej siły z narożnika. Wskakuje na niego i co? Wykonuje Moonsault! Ależ szkoda, nie trafił! Miało być już po walce! Obaj leżą na ringu. Zmęczenie daje się we znaki. Opierają się o liny ringu, MM wstaje jako pierwszy, szybko też wstaje Cirillo, jednak ten pierwszy będzie w ataku. MM szybko podnosi Superstara i szybki PowerBomb! Teraz unosi go po raz drugi i tym razem Spinning PowerBomb! MM znów podnosi Pesta i teraz wykonuje Full Nelson Slam! Bardzo pięknie, niczym technik! Teraz musi kontynuować atak. Tym razem rozpędza się od ling, przeskakuje raz Neon Rosa i po drugim odbiciu wykonuje Splash! Rozpędza się po raz kolejny, Cirillo szybko podnosi się i kontruje Dropkickiem! Szybko dopada Mean Machine, wpycha go w narożnik. Podchodzi do niego i widzimy wymianę ciosów, która kończy się Headbuttem ze strony Cirillo! Teraz bardzo szybko wykonuje DDT! Mean na ziemi, Cirillo nad nim, co teraz zrobi? Szybko zapina mu Half Boston Craba! Mean Machine na założoną dźwignię na jedną nogę. Czołga się do lin, Cirillo odciąga go na środek, a Double M kopie go wolną nogą w twarz! Szybko wstaje i od razu wymierza mu Clothesline from hell! Teraz MM rewanżuje się za Body Slam tym samym, tyle, że jego ciosy są o wiele silniejsze. Cirillo zrzuca siłacza z siebie, jednak ten nie zaprzestaje ataków. Bardzo szybko podnosi go za szyję do góry. Łapie go jeszcze drugą ręką Double Hand Chockeslam! Z jaką siłą Cirillo wylądował na ringu! MM przypina:
1.
2!
Cirillo ucieka! Ileż on ma w sobie energii! Mean Machine próbuje za wszelką cenę skończyć tą walkę. Teraz zapina Kimurę! Cirillo próbuje się wyrwać. Macha się na wszystkie strony, chyba bezskutecznie. Siłacz zacisnął dźwignię bardzo mocno! Teraz jeszcze dociska, to może być koniec walki! Tak, Cirillo odklepuje! Mean Machine świętuje! Ale dlaczego nie ma gongu? Cirillo biegnie na oponenta i przypina go school boyem!
1.
2.
3!
O co chodzi? Dlaczego nie było gongu? Powtórka pokazuje, że Cirillo klepnął w ring dwa, a nie trzy razy! Ależ chytra zagrywka. Teraz Cirillo ucieka szybko z ringu, aby nie napotkać się na złość Mean Machine. Olbrzym zdenerwowany spogląda na uciekającego przeciwnika.
Drugim zawodnikiem w finałowej walce jest Cirillo Superstar! Jeszcze 3 walki i poznamy pełny skład finalistów. Zapraszamy na kolejne walki!
Reply
Przepysznie , na gg .
Reply
Serdecznie zapraszamy na kolejną porcję emocji którą bez wątpliwie zapewnią nam dwaj panowie którzy mają już swoje doświadczenie . Pierwszy na rampie stawił się The Special One – Kamtrix! Były mistrz wagi ciężkiej skromnym uśmiechem wita publiczność , po chwili spektakularnie wskakuje do ringu i daje wyraźny znak że nie może się doczekać starcia z Punisherem!
Ten już na rampie , przy swojej dołującej muzyce bardzo skupiony wchodzi do ringu , nie zwracając większej uwagi na rywala zapatrzony w górę cierpliwie czeka na rozpoczęcie pojedynku . Mamy gong!
Pierwszy do akcji rzucił się bardziej charyzmatyczny Kamtrix który próbuje powalić oponenta serią punchów , niewrażliwy na ataki przeciwnika Hardziu kontruje savate kickiem . Special One powalony , taka akcja zwaliła by z nóg pewnie samego Motakera . Phenom na fali , serią slamów i dropów kompletnie osłabia rywala . Punisher szykuje chyba coś specjalnego , oczywiście sygnalizacja joker driver! Kamtrix już na barkach Dead Mana przytomnie próbuje skręcić się tak aby wydostać się z uścisku przeciwnika , nie udaje się to jednak i olbrzym miota rywalem gorilla press dropem , ten jednak w locie przechwytuje głowę Phenoma i wykonuje x – factor!
1.
2.
Niewiarygodne! Punisher nie daje za wygraną , chyba naprawdę chce wziąć udział w finałowej walce , Kamtrix czuje to samo i to on teraz jest w bardziej komfortowej pozycji , szykuje się nam akcja wysokiego ryzyka za sprawą tego że Special One zawitał już na trzeciej linie . Kamtrix zbiera się do wykonania tej akcji jednak zbyt wolno! Z góry widzi podnoszącego się Dead Mana który jednak nie wie co się wokół niego dzieje . Special One wreszcie skacze , próba efektownego enzuigiri i wykonane! Nokaut! Już nic i nikt nie może uratować Punishera . Kamtrix wyraźnie zadowolony z siebie pozdrawia fanów po czym rzuca się do przypięcia!
1.
2.
Kick – out! Niemożliwe! Żaden normalny człowiek nie przetrwałby takiego natłoku akcji , nie zapominajmy jednak że nie bez powodu Hardziu nosi przydomek Dead Mana . Special One nie wierzy w to co się dzieje , tyle pracy poszło już na marne , chyba sam nie wie czym mógł by wykończyć Punishera . Chyba jednak ma jakiś plan bo schodzi z ringu , zagląda pod niego po czym wyciąga miotłę! Próbuje wejść z nią do ringu lecz sędzia przypomina mu że walczy w meczu w którym może zostać zdyskwalifikowany . Kamtrix po chwili przepychanek z sędzią wyrzuca niedozwoloną pomoc i wchodzi do ringu , zastaje tam wciąż dochodzącego do siebie Hardzia . Kamtrix nie ma ochoty ciągnąć tego dłużej , po raz kolejny sygnalizuje x – factor! Czeka tylko na podnoszącego się oponenta i wyskakuje , długie ręce Phenoma złapały w locie szyję Kamtrixa! Jedną ręką unosi oponenta wciąż wyżej a drugą wykonuje swoją sygnaturę – Dead! Special One wgnieciony w matę , a Hardziu przypina!
1.
2.
Sędzia przerywa liczenie zauważając że przypinany położył nogę na dolnej linie , niewiarygodne ile ta walka może jeszcze potrwać . Niesamowicie zdenerwowany z zarazem obolały Phenom nie ma już cierpliwości , schodzi z ringu po stalowe krzesełko, choć sędzia każe mu je wyrzucić ten odpycha go agresywnie i zaczyna znęcać się nad bezbronnym Kamtrixem! Sideslam na krzesełko! Special One cierpi a sędzia każe uderzyć w gong! MR. Hardziu zdyskwalifikowany! Nie przejmując się tym zbytnio rzuca krzesełko na środek ringu , po raz kolejny wykonuje sygnaturę po czym wynosi oponenta pod tombstone piledriver! Wykonuje swój finisher na obolałym Kamtrixie po czym z zaciśniętymi pięściami opuszcza ring . Kolejnym wrestlerem który zawalczy o mistrzostwo MWE zostaje Kamtrix po dyskwalifikacji rywala . Ciekaw jestem czy zdąży dojść do siebie po tym co zgotował mu Dead Man.
By Road Dogg
Reply
Ładne walki. Wink
Reply
CM Drunk vs Flowrider
Single Match, #1 Contender for MWE Championship.

Pierwszy na ring przy swojej muzyce wchodzi Flowrider! Fani mają co do niego mieszane uczucia. Flow jest ostatnio w dobrej formie, więc ta walka może być naprawdę ciekawa. Wślizguje się, zajmuje narożnik pozdrawia fanów i czeka na rywala.
Teraz na ring wbiega CM Drunk, były mistrz Interkontynentalny ma teraz szansę przybliżyć się do tytułu mistrzowskiego federacji, ale najpierw musi wygrać. Jest już na ringu, pozdrawia publiczność i daje znak, że jest gotowy.
Gong!

Obaj zawodnicy krążą wokół siebie, ale mamy zwarcie. CM Drunk sprytnie wykorzystuje sytuację szybko zrywa uchwyt i wykonuje Low Kick Flowriderowi po czym błyskawiczny Clothesline. Flow nie zrażony już jest na nogach, a CM Drunk odbija się od lin i próba kolejnego Clothesline, ale kontra w wykonaniu Electrifying Flowa i mamy The Silverspoon DDT! Flowrider podnosi rywala po czym próbuje wyprowadzić Alabama Slam, ale The Maniac ześlizguje się, sprytnie przechodzi za plecy i German Suplex. Na razie w tej walce jest wymiana akcji, może zaraz ktoś przejmie inicjatywę. Besten in der Welt odbija się od lin i serwuje Leg Drop! Podnosi Flowridera za włosy i mamy Roundhouse Kick! Teraz Drunk wychodzi po za ring, wchodzi na 3 linę, skacze i mamy Flying Elbow Drop! Przypina.

1..
2..

Kick-Out! CM Drunk już na nogach podnosi za włosy rywala, jednak ten wymierza mu cios w brzuch. Odrazu potem Flowrider wysyła rywala na liny, po czym odbicie i wykonuje Frankensteiner! Electrifying Flow podnosi przeciwnika, po czym Irish Whip na liny, odbicie i tym razem mamy Back Body Drop. Flowrider nie tracąc czasu odchodzi do narożnika, po czym wchodzi na niego i wykonuje Diving Moonsault! Flowrider wstaje, a po chwili na nogach jest też The Maniac, Flow nadbiega i wyprowadza Sitout Facebuster! Flowrider odchodzi do narożnika, a po krótkiej chwili CM Drunk wstaje, Flow na niego nadbiega i próbuje wykonać Short-Arm Clothesline, ale Drunk blokuje atak, po czym wykonuje ładny Neckbreaker. Besten in der Welt wykorzystuje sytuację, wchodzi na 3 linę po czym skacze na Flowridera i mamy Flying Clothesline. CM Drunk sygnalizuje koniec! Odchodzi na bok, a gdy Flow wstaje ten nadbiega i próbuje wykonać Kudomo Valentine, ale unik w wykonaniu Flowridera i mamy Tornado DDT! Próba przypięcia.

1..
2..

Nie! Flowrider wstaje na nogi, po czym podnosi CM Drunka i zapina Anaconda Choke Czy to koniec?! Widać grymas bólu na twarzy Drunka, jednak nie poddaje się, doczołguje się do lin, dotyka ich i sędzia musi przerwać dzwignię! Flowrider wkońcu puszcza zły, że to nie koniec. The Maniac siedzi na środku kwadratowego pierścienia, a Electrifying Flow odchodzi na liny po czym wyprowadza Running Neck Snap! Flowrider podnosi Drunka i wykonuje Headbutt, drugi Headbutt, trzeci Headbutt. Cała seria uderzeń głową spada na Drunka. Wkońcu jednak przerywa ataki i próba Short-Arm Clothesline, ale rywal blokuje atak Flowa, po czym zwarcie i Drunk zapina boczny Headlock! Flow leży ma coraz mniej tlenu, słabnie z każdą chwilą, ale wkońcu wymierza prawy sierpowy i lewy sierpowy w twarz The Maniaca i ten puszcza uchwyt. Flowrider ma już tlen. Teraz obaj wstają równo i mamy Short-Arm Clothesline dla Flowridera. Leży na macie, a CM Drunk podbiega i mamy Elbow Drop. Drugi Elbow Drop. Besten in der Welt wstaje i podnosi przeciwnika i odrazu wykonuje mu Roundhouse Kick. Electrifying Flow leży na środku kwadratowego pierścienia, a The Maniac stoi i odpoczywa. Po krótkiej chwili Flowrider już na nogach, a Drunk podbiega do niego i mamy Kudomo Valentine! To już chyba koniec.

1..
2..

Odbicie! Flowrider w ostatniej chwili zdołał podnieść barki i odkopać. CM Drunk za pomocą lin wstaje, a Flowrider dalej leży. CM Drunk sygnalizuje kolejny Kudomo Valentine, Flow po chwili jest już na nogach, a Besten in der Welt nadbiega i próbuje wykonać Kudomo Valentine, jednak unik w wykonaniu Flowridera po czym Drop Kick w nogi. CM Drunk leży na ringu, ale po chwili się już podnosi. Electrifying Flow zmęczony podbiega do CM Drunka i wyprowadza Alabama Slam! Flowrider zmierza do narożnika lekko odpocząć, a po krótkiej chwili wchodzi na 3 linę skąd wykonuje Diving Elbow Drop! Flowrider trafił prosto w CM Drunka. Electrifying Flow szybko wstaje czując swoją szansę, wykonuje Clothesline, drugi Clothesline, aż wkońcu potężny Short-Arm Clothesline! Besten in der Welt jest lekko oszołomiony, a Flowrider nie przestaje atakować i wyprowadza Dragon Whip! Obaj już zmęczeni, ale Flowrider czuje swoją szansę i sygnalizuje Cross Rhodes! Po dłuższym czasie CM Drunk wkońcu na nogach, a Flowrider podbiega do niego i wykonuje Cross Rhodes! Próba przypięcia.

1..
2..
3!

To koniec tej zaciętej walki, którą ostatecznie wygrał Flowrider, ale można powiedzieć, że było blisko a wygrałby ją CM Drunk. Flowrider zmęczony cieszy się z fanami, a CM Drunk siedzi na ringu i jest poddenerwowany zaistniałą sytuacją. Jednak po chwili obaj udają się do szatni. To wszystko na dzisiaj. Żegnamy się z państwem i zapraszamy na inne walki!
By Hardstex
Reply
Szalejesz z tymi walkami. Cool
Reply
On nie pisze wszystkich. Smile Tą na górze napisałem ja, nad moim postem "Ładne walki" napisał Road, także idzie to jakoś.
Reply
Czytam podpisy... Nie załapałeś o co chodzi. Cool

"Po krótkiej chwili Flowrider już na nogach, a Drunk podbiega do niego i mamy Kudomo Valentine!"

W takiej sytuacji jak on leżał, a ja byłem na nogach to prędzej poszedłby The Killer niż Kudomo, ale okey... .___.

"CM Drunk za pomocą lin wstaje, a Flowrider dalej leży. CM Drunk sygnalizuje kolejny Kudomo Valentine"

To samo.

_
Reply
Bug 
Dobra jeju nie znam tej akcji. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)