Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
;) Zapraszamy do GTSa
Jesteś na gg?
Reply
Znaczy się, w MWE mógłbym pomóc, natomiast przyznam szczerze, odechciewa mi się, kiedy widzę pewne osoby, i ich starania.
Reply
Symuluj mecze to bedzie szybciej
Reply
Big Grin 
Właśnie w tym rzecz... mało komu się chcę a jedna czy dwie osoby dużo nie zrobią.
Reply
Wink 
Dobrze, że z nikim nie mam lepszego kontaktu, to nikt mi nie wmówi, że oszukuję w meczach na korzyść kolegi... Angel
Reply
xD
Reply
Rainbow 
UWAGA! Z racji tego, że miałem bana, przez co wszystko straciłem, konto Esthei zostaje oddane do banicji (napisane na panel), a sam wrócę tu pod innym nickiem (dostałem konto od kolegi).
Reply
Witam i zapraszam na pierwszą walkę o dojście do finałowej walki o najważniejszy pas federacji, pas MWE. W ringu przeciwko sobie staną były mistrz WHC, Hawk Heaven!
Na halę wchodzi HHS! Jakże pewny siebie jest ten zawodnik, idzie do ringu, z chytrym uśmiechem na twarzy, wślizguje się pod linami, wchodzi na narożnik, uderza się 3 razy w pierś i wydaje z siebie potężny okrzyk. Szepcze coś sobie pod nosem i staje w swoim narożniku. Jednak fani dopingują go, chyba ma większe poparcie od rywala.
Na przeciwko Hawka stanie potężny, ważący 210kg, Great Tom!
Rozbrzmiewa głośna muzyka, Great Tom wchodzi na halę. Od razu napotyka na gwizdy i buczenie. Cóż on robi? W arogancki sposób pokazuje środkowy palec publice, po czym idzie w stronę ringu. Zatrzymuje się przy nim, bluzga w stronę HHS`a, a ten tylko śmieje się pod nosem. Tom wchodzi po schodkach, przechodzi nam 3 liną i szybko zajmuje miejsce w narożniku. Zawodnicy z dwóch narożników patrzą sobie prosto w oczy.
Sędzie daje znak, mamy gong!
Tom i HHS krążą po ringu, Tom zachęca HHSa do podejścia do niego. Hawk nabiega, mamy spięcie! Tom uderza Hawka sierpowym, dokłada drugiego i kładzie go clotheslinem na ziemię. Hawk się podnosi, a Tom uderza drugim clotheslinem! Hawk schodzi z ringu i błyskawicznie do niego powraca, od razu atakuje Toma, kopie go w brzuch lewą nogą, prawą, lewą! Tak mocno kopnął, że powalił olbrzyma na ziemię! Błyskawicznie rzucił się na niego i od razu przypiął:
1.
Nie, za szybko. Teraz podnosi go do stójki, rozpędza się i piękny Running buldog! Tom znów na ziemi, Hawk wchodzi na narożnik, będzie próbował akcji wysokiego ryzyka! Staje na narożniku, a w tym czasie Tom podnosi się na nogi i łapie lecącego Hawka! Od razu podchodzi z nim do narożnika, usadza go tam i okłada go bardzo silnymi uderzeniami. Widać jakieś pretensje sędziego, Tom awanturuje się, co odciąga jego uwagę od rywala. Hawk staje na dwie nogi i błyskawicznie skacze w stronę olbrzyma, częstując go dropkickiem w plecy! Tom i Hawk osuwają się na ziemię. Pierwszy podnosi się Hawk, będzie kontynuował atak. Rozpędza się, odbija od lin i wykonuje Bicycle kick! Od razu przypina olbrzyma, czy coś z tego wyniknie?:
1.
2.
Tom łapie linę! Gdyby nie to pojedynku by już nie było! HHS nie zamierza na tym poprzestać, podnosi Toma, ale ten podnosi go, podbiega do lin i wyrzuca go z ringu! Sam ze zmęczenia przyklęka.
Hawk leży za ringiem, sędzia liczy
1.
2. Hawk powoli podnosi się o bandy
3.
4.
5. Hawk opiera się o bandę
6. Hawk rozpędza się, wbiega na ring!
Po wbiegnięciu na ring, wykonuje błyskawicznego speara! Teraz szybko zapina Chin Lock!
Próba wytrzymałości, Tom z grymasem bólu na twarzy wyrywa jedną rękę i niczym judoka przerzuca Hawka nad sobą od razu zapinając gilotynę! Teraz Hawk z opałach, 210kg przygniata go, a do tego ma on rękę ściśniętą na szyi! Sędzia podpatruje czy Hawk nie odklepie, jednak łapie się lin! Po raz kolejny lina ratuje zawodnika!
Tom podnosi oponenta i od razu wykonuje Powerbomb, podnosi po raz kolejny i German Suplex! W jaką furię wpadł Polish Buldoger! Błyskawicznie rozpędza się i dobija leżącego rywala Splashem! Ojć, to musiało boleć!
Przypina:
1.
2.
Ależ szczęście Hawka, udaje mu się oderwać ramię! Tom szybko rusza do kontynuowania ataku. Podnosi Hawka, uderza go Big Bootem! I sygnalizuje GreatSlam! Ojej, czy były mistrz da się tak pokonać? Hawk nie podnosi się. Publika dopinguje, chce podnieść Hawka na duchu. Widzimy jak Great Tom czai się z ręką w górze! Hawk powoli wstaje, ale co to! Ktoś wbiega na ring! Odpycha sędziego! To Mr. Hardziu! Partner Hawka z tag-teamu! Zaczepia Toma, sypie obelgami! Tom daje się sprowokować, podąża za Hardziem, a Hawk wymyka się z ringu. Hardziu biega po ringu, Tom go gania. Mr.Hardziu uderza go Dropkickiem, a Hawk zachodzi od tyłu Toma i uderza go w głowę krzesłem! Hardziu szybko ucieka przez widownię. A sędzia, Tom i HHS leżą w ringu. Hawk szybko podnosi się, próbuje obudzić sędziego. Bez skutku. Rusza do ofensywy. Z trudem podnosi Buldogera i błyskawicznie wykonuje DDT! Przypina:
Sędzia jednak ani drgnie! Hawk wyraźnie podirytowany, będzie się pastwił nad rywalem. Odkopuje krzesło z ringu, przewraca Toma na brzuch, wchodzi na narożnik i coś sygnalizuje! Czyżby Flying Elbow Drop? Tak! Błyskawiczny, daleki skok! Do ringu wbiega sędzia rezerwowy! A Hawk będzie próbował skończyć tą walkę! Tom ciężko wzdycha, jednak wstaje! Ciężko opiera się o liny, trzyma się za tył głowy, widać wielkiego guza po uderzeniu krzesłem. HHS uderza go jeszcze w twarz i szybko zmierza do Pedigree! Już trzyma olbrzyma za ręce! Będzie kończył tą walkę! Taaak! Z jaką siłą Tom uderza o ring! Hawk przypina
1.
2!
Nie! Jak to możliwe?! Hawk łapie się za głowę nie wierząc, że po takiej serii ktoś jest w stanie podnieść się i walczyć dalej! Tom chwyta Hawka za nogę, ale ten kopie go z wściekłością w głowę! To nie przeszło obojętnie uwadze sędziego, który ostrzegł HHSa, że druga taka zagrywka skończy się dyskwalifikacją. Hawk wykrzykuje: "Best in the world!" i teraz będzie próbował GTS! Unosi Toma! Nie daje rady jednak wyprostować nóg i upada pod ciężarem bestii! Jednak teraz zapina BestLock! To już chyba koniec! Tak! Tom odklepuje, mamy gong kończący walkę!
Widzimy jak obolały jest Hawk! Jednak warto było się poświęcić! Hawk jako pierwsza z 10 osób przechodzi dalej! Świętuje wyraźnie! Obolały szybko wymyka się z hali! Teraz realizator pokazuje nam Toma. Leży bezwładnie w ringu, z wielkim guzem z tyłu głowy!
Zapraszamy na kolejną walkę, którą będzie starcie Cirillo Superstar z Mean Machine. Na dzisiaj koniec! Dziękujemy!


Wiem, że mało akcji, jednak dawno walk nie pisałem. Następną spróbuje napisać lepiej, będą zwroty akcji. Smile
Reply
Wynik przewidziałem. Tongue Ciekawe co będzie z resztą.
Reply
Nie pasuje mi w tej walce ten fragment:
"Tom i HHS krążą wokół ringu"
Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)