Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
;) Zapraszamy do GTSa
MWE skończyło się po temacie Jastrzębia.
Reply
Nie chcesz zdradzić kim jesteś.. w takim razie robisz postać od nowa ? Huh
Reply
Postać od nowa, ponieważ straciłem tu wszystko, nie licząc reputacji, ale również resztę znajomych, większość kasy... Dlatego chcę zacząć od nowa, aczkolwiek o moim nicku dowiecie się od razu, bo KamX powie.
Reply
(2013-04-19, 20:22:37)Aryan Wrote: MWE skończyło się po temacie Jastrzębia.

Niestety, ale muszę się zgodzić Dodgy
Reply
Aryan:
Ale co tu zrobić... zamiast rozmyślać nad dawną świetnością federacji trzeba jakoś podnieść obecny temat.
Na pewno nie wróci się zbyt szybko jeśli wgl. do dawnych czasów ale przynajmniej da się wszystko postawić na nogi.Wystarczy że każdy od siebie by trochę pomógł i byłoby w miarę dobrze.
Reply
Wiesz, nie chodzi o samą pomoc, a o poziom, który tu jest. Owe segmenty, niektóre teksty nowych graczy, to po prostu powala na kolana.
Reply
No tak,tak.. segmentów graczy raczej nie poprawisz, jedni zrozumieją a inni nadal będą robić to w ten sam sposób co wcześniej,młodym trzeba pomagać wczuć się w klimat bo czasami niektórzy zrobią kartę własnego zawodnika po czym nawet jednego postu nie dodadzą w temacie o segmentach nie wspomnę.

Od momentu zakończenia tematu Jastrzębia MWE się powoli sypało.
Raczej trudno liczyć że przyjdzie jakaś osoba i wszystko postawi na nowo.
Reply
Cóż, nie masz zbyt racji, bo to nie od momentu, kiedy Jastrząb oddał temat. Wszystko zaczynało się sypać od chwili, kiedy coraz mniej osób pisało walki/zajmowało się tematem, a także od momentu, kiedy weterani zaczęli odchodzić, gdyż ciągle ktoś zamykał i otwierał nowy temat. Gdyby było z 6 GM'ów, wszystko szłoby jak burza, nawet w obecnych czasach, natomiast mając 2-3 GM'ów, to nie ma szans. Szczególnie w okresie kwiecień/maj, gdyż są to przeważające miesiące dla uczniów (nie tylko dla gimbusów klasy 3), którzy walczą o swoje oceny. Tym bardziej, iż nawet poziom GM'ów spada, ponieważ ich walki są na odczep się, tzn. piszą kilka akcji i przypięcie, bez jakiegoś słowa wstępu (nie jedno zdanie). Porównując, wprowadzenie + walka w obecnym czasie zajmuje powiedzmy 60 linijek, natomiast kiedyś słowo wstępu zawierało tyle samo, ile obecna walka, a przecież to dopiero początek, tym bardziej, że dochodzi jeszcze walka.
Reply
Nie mam racji.. od czasu jak temat Jastrzębia został zamknięty zaczęła się walka o to kto przejmie kolejny i pomysły co będzie dalej, niestety nie wypaliło dlatego tematy było kolejno usuwane przez co liczebność zawodników malała (jedni odchodzili,inni zapomnieli i tak można sporo powodów wymieniać).
Weterani odchodzili, to nic dziwnego jak się pomyśli na zdrowy rozum - Ktoś przestaje grać/wchodzić na Gra (gra/forum) a co z tym idzie automatycznie nie ma go w temacie MWE, niektórzy po prostu nie chcieli już do tego się dołączać a jeszcze inni być może czekają na odpowiedni czas by się przyłączyć.
Liczba GM'ów nie ma nic do rzeczy jeśli tacy się nie tym nie znają bądź nie mają chęci i czasu na prowadzenie tematu... weterani będą się tworzyli na nowo, a żeby wszystko postawić do pionu nie wystarczy czekać na osobę która na nowo to wszystko ogarnie ale także starać się samemu coś wnieść.
Co na przykład da taki członek który prócz założenia karty nie będzie się wcale udzielał ?
Jedynie zapełnienie miejsca w federacji.

Okej, pozostawmy może wybór opcji obecnemu prowadzącemu i reszcie świty Wink
Reply
Nie widzisz, że coraz to nowszy temat, to kolejna dziura w statku, który zwie się "Gra Wrestling Entertainment"?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)