Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna - ''Letnie Okienko Transferowe 2011''
Shocked 
Witam, zapewne każdy ma jakieś inne zainteresowania, niektórzy lubią rysować, drudzy śpiewać, a trzeci uprawiają jakiś sport. No właśnie, owy temat będzie w pełni poświęcony trzeciej opcji, a dokładnie piłce nożnej.
Letnie okienko transferowe nie nazywa się ''najgorętszym'' tylko i wyłącznie z powodu pogody(chodź u mnie za oknem jest deszczowo, lato bywa ciepłe)ale również z wielkim transferów jakie mają miejsce w świecie piłki nożnej. Chciałbym tutaj z wami porozmawiać co sądzicie o transferach, które są dokonywane już od pewnego czasu, jaka jest wasza opinia na ten temat, kogo byście w jakim klubie widzieli.
Zacznijmy może od angielskiego giganta, którym jest Manchester United F.C.
W tym okienku transferowym zakupił już trzech graczy:

#Phil Jones - Kapitalny młodziutki obrońca zwany zastępca Ferdinanda. Sir Alex Ferguson zaszokował wszystkich tym transferem wydając na niego ok. 16mln funtów. Jak na 18 letniego zawodnika jest to spora sumka.

#David De Gea - Przed nim wielkie zadanie, zastąpić fenomena piłki nożnej, Edwina van der Sara. 20-letni bramkarz kosztował klub 20mln euro, wiele osób sądzi, że owy Hiszpan ma za małe doświadczenie by stać się pierwszym bramkarzem Czerwonych Diabłów.

#Ashley Young - Kolejny kapitalny skrzydłowy trafił do Manchesteru United. Teraz będzie prawdziwa walka o miejsce w pierwszym składzie iż Ferguson dysponuje jeszcze takimi skrzydłowymi jak: Luis Nani, Antonio Valencia, RYan Giggs czy Park Ji Sung.

Przewidywane transfery:

#Samir Nasri - Po tym jak Paul Scholes odszedł na emeryturę trzeba będzie wypełnić lukę w środku pola. Po tym jak Francuz wyjawił, że nie przedłuży kontraktu i powiedział, że chce zdobywać sukcesy faworytem do pozyskania młodego pomocnika jest Manchester United. Przypominam, że Samir Nasri przez całą swoją karierę osiągnął tylko Mistrzostwo Euroy do lat 17.

#Wesley Sneijder - Mimo iż piłkarz nie chce zbytnio opuszczać Interu jest duża szansa, że to właśnie on wzmocni środek pola. Jego zarobki miałby by sięgać nawet 200tyś tygodniowo gdyby zaszła taka potrzeba.

Kolejnym klubem, który zapewne znowu zaszaleje na rynku transferowym będzie Real Madrid

#Nuri Sahin - Po wygraniu Bundersligi z Borussią podpisał sześcioletni kontrakt z Realem Madrid. Mourinho widzi w nim zastępce Gutiego Hernandeza.

#Hamit Altıntop - Kolejny turecki zawodnik w Realu Madrid i również środkowy pomocnik. Wraz z Nuri Sahinem mają tworzyć wspaniałą linię pomocy.

#Raphael Varane - Młodziutki obrońca, którzy opuścił RC Lens na rzecz Realu Madrid. Mimo swojego wieku jest duża szansa, że może stać się piłkarzem pierwszego składu, ma potencjał.

Ewentualne transfery:

#Neymar - Po tym jak wygłosił, że chciałby grać w Realu Madryt było prawie pewne, że podpisze kontrakt lecz kilka dni temu powiedział, że chciałby wypełnić kontrakt z Santosem, który obowiązuje do 2015 roku.

#Sergio Aguero - O tego piłkarza walczą 3 wielkie kluby: Juventus Turyn, Real Madrid oraz FC Barcelona. Na tym transferze zależy najbardziej Juventusowi lecz sam zawodnik przyznał iż interesuje go gra tylko i wyłącznie w lidze hiszpańskiej.

A teraz wy wygłoście wasze zdanie na temat transferów Angel
Reply
Wiem, że podobno ma Fabregas odejść z Arsenalu do Barcy lub Realu i Olisadebe ma
powrócić do Polski bodajże do Lechii Gdańsk.
Reply
Wink 
Olisadebe już chyba oficjalnie jest w Lechii, a co do Favregasa to myślę, że Real może zaskoczyć Barcę. Fabregas prędzej wybierze Barce bo tam się wychował, ale różnie to już bywa..
Reply
Question 
Ja zaraz dopisze transfery,o których przeczytałem w BravoSport,ok?
Reply
nie ma problemu. Nie musisz wypisywać wszystkich transferów, możesz się z nami podzielić swoimi sugestiami na temat danego piłkarza, transferu lub czegokolwiek innego.
Reply
Wypiszę te,które są według mnie ciekawsze.

Quote:Cesc Fabregas (50mln euro)
PlotkiTongueonoć Arsene Wenger już pogodził się z odejściem kapitana Kanonierów.Problemem jest kwota odstępnego,Barca nie chce płacić 50baniek,a właśnie tyle sobie zażyczył menedżer Arsenalu.

Zainteresowani"
FC Barcelona:75%
Real Madryt:50%
Inter Mediolan:40%

Quote:Zlatan Ibrahimowić (45mln euro)
Plotki:Zlatan to towar luksusowy,a za takie trasfery trzeba wybulić mnóstwo kasy.Tylko kto wyda na rozkapryszonego Szweda taki majątek?Może Real,który chciałby zrobić na złość Barcelonie?
Zainteresowani:
Real:40%
Manchester City:30%
Chelsea:10%

Quote:Alexis Sanchez (31mln)
PlotkiTongueo dobrym sezonie w Serie A,młodego Chilijczyka chcą wielkie potęgi futbolowe.Barca,ManU,a może-City?
Zainteresowani:
Barca:95%
Man City:80%
ManU:40%

Quote:NaniSad35mln euro)
Plotki:Jeżeli na Old Trafford przejdzie Ashley Young,dla Portugalczyka może zabraknąć miejsca w ManU.I trzeba będzie pomyśleć o transferze.
Zainteresowani
Real:60%
Inter Mediolan:50%
AC Milan:10%

Jak chcesz,mogę jeszcze wypisać Drogbę,Sneijdera,Teveza,
Reply
Ashley Young już jest w Manchesterze. Sanchez i Fabregas na 95% przejdą do Barcy.
Reply
Diedier Drogba ma wzmocnić atak Marsyli za 10mln Funtów ciekawe czy to się sprawdzi. Wink
Reply
A co sądzicie o nowym trenerze Chelsea? A mianowicie o Andre Villas-Boasie?
Reply
Pierwszy sezon będzie miał nieudany , a w drugim zaszaleje.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)