Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obstawiaj i wygrywaj! Runda 3
Typujemy mecz Toronto Raptors - Chicago Bulls,
10.4.2013

Główna nagroda
: 1m +

Druga nagroda: Pkt. 4

Stan "skarbca": 144m. Itemki tylko jeżeli będzie sponsor (nie liczcie, że zgarniecie górę plusów, bo dacie 2 uni z gobów).

Witam! Chciałbym ogłosić wielokrotny event.

Nie jest to ani loteria, ani give-away, więc nie łamię regulaminu. Będziemy obstawiać mecze. Zasady poniżej.

1. Ogłaszam w nazwie tematu mecz NBA w którym obstawiamy
2. Jest to konkurs wielokrotny, do wyczerpania moich zapasów pieniężnych.
3. W poście trzeba napisać pełne nazwy drużyn z czytelnie wyznaczonymi punktami (żebym nie musiał się zastanawiać, które do której, ale raczej takich problemów nie będzie).
4. Ludzie, którzy obstawią zwycięską drużynę dostają 1m podzielony między nich. Czytaj: jeśli 5 os. wytypuje poprawnego zwycięzcę, nagroda będzie wynosić po 200k dla osoby.
5. Osoba, której wynik będzie najbliższy prawdziwego, dostanie dodatkowy 1m na własność.
6. EDYTOWANIE WYNIKU PO ROZPOCZĘCIU MECZU BĘDZIE AUTOMATYCZNIE ZWIĄZANE Z NIELICZENIEM TYPU. To samo tyczy się dodawania nowego typu (posta) po rozpoczęciu meczu.
7. Jak możecie mi ułatwić, to piszcie na jaką postać słać hajs Big Grin.

Osoby aktywnie grające tutaj będą dostawać kasę aż mi się nie skończy. Powody tejże akcji są 2 i bardzo proste:
1. Od bardzo dawna nie gram na Majunie i nie mam co zrobić z pieniędzmi.
2. Liczę na to, że chociaż 5% ludzi stąd nie będzie strzelać ślepo i zainteresuje się tematem i zacznie czytać na temat zespołów a nuż potem zainteresuje się bardziej koszykówką.

Powodzenia.
_
Reply
a oco chodzi z tymi punktami ile punktów zdobedzie druzyna
Reply
Boston Celtics- 103 Atlanta Hawks-94
Reply
Bo to jest mecz koszykówki, czyli za kosza dostaje się 1-3pkt. zależnie od sytuacji. Obstawiasz ile w całym meczu zdobędzie każda z drużyn. Osoba z najbliższym prawdzie wynikiem dostanie dodatkowy 1m, a za samo obstawienie zwycięzcy już dostaniesz jakieś drobniejsze pieniądze Tongue.

Atgóra - dół czytajcie wzór, ale i tak nabiję wam Cool.
Reply
96 Boston Celtics - 93 Atlanta Hawks
Reply
Boston celtics: 91
Atlanta hawks: 85

(Moja postac na majunie to baciek) Big Grin
Reply
[Boston Celtics] [96] - [Atlanta Hawks] [102]
Reply
[Boston Celtics] [78] - [Atlanta Hawks] [97]
Reply
Boston Celtics 97 - 86 Atalanta Hawks Smile